BETA DEĞERİ

Merhaba çok yüksek olunca dış gebelik olacak diye bir şey kesin miymiş? Değerlerinize ne dedi doktor? Benim de geçen çarşamba yaptırdım 1324 çıktı cuma tekrar yap dedi doktor 3410 çıktı ve o gün benim de 4+3’tü. Sizinle hemen hemen aynı gidiyor değerlerimiz. Ben de haftaya gideceğim doktora
Merhaba gebeliğinizde bir sıkıntı yok değil mi benim de 4+2 de 3700 cıktı tedirgin oldum okuyunca burda

Merhaba şuan bir sıkıntı yok 9. Haftamdayım. Nasıl bir sıkıntı okudunuz burada
Ya bir kaç yorum gördüm cok yükseldiyse iyi değil demiş doktoru falan. Aynı yerde yaptırmamıştım 3. Testimimi aynı yerde yaptırdım tekrar sonuçlar söyle.
24 mart 203
26 mart 570
30 mart 3250 cıktı (aşılamanın 19. Günü )

Ya bir kaç yorum gördüm cok yükseldiyse iyi değil demiş doktoru falan. Aynı yerde yaptırmamıştım 3. Testimimi aynı yerde yaptırdım tekrar sonuçlar söyle.
24 mart 203
26 mart 570
30 mart 3250 cıktı (aşılamanın 19. Günü )
4+3 oluyormuş benim de sizin degerleriniz gibi☺️ Doktor kese için 8 nisan pazartesi cagırdı epey vakit var da inşallah benim de sorunsuz ilerliyordur

Kendinizi strese sokmayın bazen boş gebelik için dengesiz artarsa değerler öyle söylüyorlar diye biliyorum. İnşallah kesesini görürsünüz içinizi ferah tutun 🌸

X