Beta değeri

Selam benim betam iki gün arayla 22-46 şeklinde yükseldi iki gün sonra 47 oldu. Bu şekilde yükselmeyip sonradan yükselip sağlıklı gebelik yaşayan var mı?
22*2 44 olması gerekirken 47 olmuş. Bence sağlıklı ilerleyecek gibi duruyor. Sadece erken mi öğrendiniz

Sağlıklı olması için her değern iki katına çıkması şazım canım inşallah sağlıklıdır
Evet biliyorum hastanede çalışıyorum hatta ebeyim ama nadirde olsa bu tarz birşey yaşayan var mı diye merak ediyorum.Yüksel ihtimal kimyasal gebelik ama çok düşük bir ihtimal ikiz olsa biri kimyasal şeklinde vücuttan atılsa ne bileyim diğeri tutunur mu ki diye merak ediyorum.Bunu yaşayan var mı acaba ?

Ya pardon yanlış anlamışım. O zaman tekrar kan ver iki gün geçince. Baktın değer düşük hemen kadın doğuma git. Tutundurmak için bir şey yaparlar belki
Ya aslında zaten kadın doğumda çalışıyorum.Şuan çok küçük kese dahi yoktur oluşmaz bu şekilde bir tedavi yok ama dediğim gibi betası sonradan yükselen var mı acaba ?

Ya aslında zaten kadın doğumda çalışıyorum.Şuan çok küçük kese dahi yoktur oluşmaz bu şekilde bir tedavi yok ama dediğim gibi betası sonradan yükselen var mı acaba ?
Kadın doğumda çalışıyormuşsun siz daha iyi bilirsiniz tabiiki. Takip edin kendinizi.

X