Beta hcg 1.20

asdffff

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2024
100
17
23
Kızlar merhaba bişey sormak istiyorum ben adetten hemen sonra ilişki yaşadım adetten 4 gün sonra da kan geldi mesanede yanma regl ağrısı gibi bi ağrı kasıklarda hafif ağrı batma gibi şeyler oldu bende kan testi yaptım betam 1.20 çıktı böyle olupta sonradan yükselen varmı lütfen bi yardımcı olurmusunuz test yapıyorum negatif çıkıyo ka testinin üzerinden 2 hafta geçti

Kızlar merhaba bişey sormak istiyorum ben adetten hemen sonra ilişki yaşadım adetten 4 gün sonra da kan geldi mesanede yanma regl ağrısı gibi bi ağrı kasıklarda hafif ağrı batma gibi şeyler oldu bende kan testi yaptım betam 1.20 çıktı böyle olupta sonradan yükselen varmı lütfen bi yardımcı olurmusunuz test yapıyorum negatif çıkıyo ka testinin üzerinden 2 hafta geçti
Enfeksiyon olup olmadığına baktırdın mı?

Sen söylersin doktora böyle böyle oldu diye bakarlar umarım, inşallah hamilesindir canımmm😇

Ben adetim bitikten hemen sonra ilişki yaşadım adetten 4 gün sonrada kan geldi yanma falan oldu enfeksiyondan şüphelendim baktırdım betam 1.20 çıktı

Hm, anladım adetten 4 gün sonra pozitif olması biraz zor, adetiniz nasıldı, her zaman ki gibi mi
evet her zaman ki gibiydi karnımda da regl ağrısı gibi bi ağrı var kasıklarda hafif ağrı bide sık idrara çıkma idrar yaparken yanma 2 gün önce acile gittim sıkıntılarımı anlattım idrar tahlili yapmamı söyledi sonuçlarda da beta hcg yoktu normalde olur mu çıkar mıydı olsa beta

İlk deneyimim daha 8 aylık evliyim bilmiyorum k.b sizide gece gece rahatsız ediyorum ama hakkınızı helal edin 😇

X