Beta hcg 24.23 acil yardım edin

Nur banu2442

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2022
196
59
26
Merhaba arkadaşlar hemen konuya gireceğim bnm yaşadığımı veya bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen
Adetim 4 gün gecikti bugün beta hcg verdim 24.23 çıktı sizce nedir nasıl bu gebelik varmı of kafam karıştı

Merhaba arkadaşlar hemen konuya gireceğim bnm yaşadığımı veya bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen
Adetim 4 gün gecikti bugün beta hcg verdim 24.23 çıktı sizce nedir nasıl bu gebelik varmı of kafam karıştı
merhaba morelini bozmak istemem ama baya düşük değer benim 2 gün geçmişti 23 çıkmıştı kimyasal gebelik dedi dr ve öylede oldu 2 günde bir kan verip artışa bakmak gerekiyor önemli olan sağlıklı artması inşallah sağlıkla artar geç döllenme falan olduysa önemli olan artışı takip etmek inşallah güzel sonuçlar alırsınız 🫶🙏

merhaba morelini bozmak istemem ama baya düşük değer benim 2 gün geçmişti 23 çıkmıştı kimyasal gebelik dedi dr ve öylede oldu 2 günde bir kan verip artışa bakmak gerekiyor önemli olan sağlıklı artması inşallah sağlıkla artar geç döllenme falan olduysa önemli olan artışı takip etmek inşallah güzel sonuçlar alırsınız 🫶🙏
Deme ya of

Merhaba umarım her şey sağlıkla ilerlemiştir ben de reglime 6 gün varken öğrendim 23 çıktı tabi biraz düşük değer sizin yükseldi mi merak ettim umarım güzel haberler verirsin

Merhaba benim de 4 gün gecikmişti ve 20 çıkmıştı değerim maalesef kimyasaldı. Değerim düşmeye başladı ve gecikmenin 7. gününde kanamam başladı. Sizin geç döllenme olabilir, 10 değer ile öğrenip sağlıklı ilerleyen de var. Benim size tavsiyem yorumları çok içselleştirip stres olmayın. Sonuçta hepimizin gebelikleri farklı olur. O yüzden önemli olan sabretmek ve olacağı varsa her şekilde olur. Ayrıca yaşayacağın varsa korksan da üzülsen de yaşayacaksın onun için rahatlat kendini ve Allah’a bırak. İnşallah hayırlı sonuçların olur.

Merhaba umarım her şey sağlıkla ilerlemiştir ben de reglime 6 gün varken öğrendim 23 çıktı tabi biraz düşük değer sizin yükseldi mi merak ettim umarım güzel haberler verirsin
Benim regli 4 gün geçmişti o değerle öğrendim iki katı yükseldi Ama kimyasal dedi doktor çünkü 160 a kadar çıktı sonra 33 e düştü değer ama hala kanamam açılmadı ve neden açılmadı bilmiyorum bekliyorum inşallah kötü bir şey olmaz en son değer 33 çarşamba günü bu şekildeydi düşmüş olması lazım değerin ve kanamanın açılması lazım açılmadı

X