Beta hcg 70.68 bu ne demek

canansahin0699

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
23
10
24
Kızlar test yapmıştım erken gebelik testi silik çıkmış dı bugun kan verdim beta hcg 70.68 çıkmış bu nemedek ultrasyonla bakıldı kese görünmedi doktor erken olabilir kan sonuçların herşeyi göstercek dedi ögle arasına denk geldim çok merak ediyorum 70.68 ne demek

gebesin ancak o kadar yeni ki henüz hiçbir şey görünmez:) beta hcg'ne bir daha baktır düzenli bir artış olmuşsa, 5. hafta gibi görebilirsin bebişi. Yani tahminim bir 3,5-4 hafta sonra:)

Hamilesin ve bebişin ultrasonda görünemeyecek kadar küçük demek 🥹
Tebrik ederim. 2 günde bir kan tahlili yaptırarak beta hcgnin yükselişini takip etmelisiniz. 2 günde bir %60 dan fazla artıyor ise sağlıklı ilerliyor demektir. 🥳

gebesin ancak o kadar yeni ki henüz hiçbir şey görünmez:) beta hcg'ne bir daha baktır düzenli bir artış olmuşsa, 5. hafta gibi görebilirsin bebişi. Yani tahminim bir 3,5-4 hafta sonra:)
Son adet tarihinden itibaren hesaplanmıyor mu? Şuan tahminen 3. haftada 2 hafta sonra görünür.

Son adet tarihinden itibaren hesaplanmıyor mu? Şuan tahminen 3. haftada 2 hafta sonra görünür.
genelde 1000 - 1500 civarı vajinal olarak kese görülüyor. eğer gidip göremezse panik yapmasın diye dedimadet tarihine göre sayılsa da geç döllenme olabiliyor, sonuçta bebeğin döllendiği tarih net saptanamıyor. işte artı eksi duruma göre 2 hafta da olur 3 hafta da:)

genelde 1000 - 1500 civarı vajinal olarak kese görülüyor. eğer gidip göremezse panik yapmasın diye dedimadet tarihine göre sayılsa da geç döllenme olabiliyor, sonuçta bebeğin döllendiği tarih net saptanamıyor. işte artı eksi duruma göre 2 hafta da olur 3 hafta da:)
Hmm anladım ilginç bir durummuş😂 bilmiyordum o yüzden sordum.

Arkadaşlar benim son adet tarihim 9 şubat. Ben 7 martta ( yani adet tarihinden 2 gün önce) kan verdim hcg sonuç 154 çıktı. 12 martta ( adet tarihinden 3 gün sonra ) yeniden kan verdim sonuç 744 çıktı. Sizce artış nasıl ? Doktorum yetersiz bulduğunu daha fazla artış olması gerektiğini söyledi. Dış gebelik olma ihtimali beni korkutuyor. Bir fikriniz var mı ?

X