BETA HCG DEĞERİM 4.0 çıktı hamilelik olabilir mi?

ezo15

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
33
23
22
Merhabalar dün gece dayanamayıp kan testi yaptırdım ve beta hcg değerim 4.0 çıktı adetime 7 gün var daha doktor rahim içi genişleme kalınlaşma var 13 cm olabilir de olmaya bilirde dedi adetin geçtikten sonra tekrar test yapmamı istedi testi negatif çıkıp pozitife dönen var mı

Adete 7 gün kala 4 iyi bi değer bence, 2 gün sonra tekrar edersen testi anlarsın artış olup olmadığını

Adete 7 gün kala 4 iyi bi değer bence, 2 gün sonra tekrar edersen testi anlarsın artış olup olmadığını
adet öncesi hiç ağrı yaşamazdım ama şuan sanki olacakmış gibi ağrıyor acaba geç döllenme olmuş olabilir mi

Kaç döllenme değil, tutunurkende ağrı olur normalde çok erken bi tarih kan verdiğin tarih eğer dediğim gibi 2 gün sonra tekrarlarsan emin olursun, pozitif olup olmadığından

Merhabalar dün gece dayanamayıp kan testi yaptırdım ve beta hcg değerim 4.0 çıktı adetime 7 gün var daha doktor rahim içi genişleme kalınlaşma var 13 cm olabilir de olmaya bilirde dedi adetin geçtikten sonra tekrar test yapmamı istedi testi negatif çıkıp pozitife dönen var mı
Merhaba bende ayın başında hamilelik şüphem yoktu ama baktırdığımda değerim 0.1 di. 2 hafta sonrada 2.0 olmuştu durup dururken yükselir mi bu değer. Ayın başında denemeye başlamıştık bebek için

X