Beta HCG değerim silik çizgi adet oldum

Marymelisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
60
13
24
Merhabalar bayanlar lütfen bir konuda yorumlarınıza ihtiyacım var ocak ayında adet olmadım şubat ayinin 5 inde oldum sonrasında yine olmadım erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı sonradan biraz belirginleşti kan testi verdim dün bugün sonuç çıktı 1.3 çıkmış fakat az önce adet oldum sizce neden

Merhabalar bayanlar lütfen bir konuda yorumlarınıza ihtiyacım var ocak ayında adet olmadım şubat ayinin 5 inde oldum sonrasında yine olmadım erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı sonradan biraz belirginleşti kan testi verdim dün bugün sonuç çıktı 1.3 çıkmış fakat az önce adet oldum sizce neden
5in altı negatif geçer. Hamile olmak için 5 üstü cikmaliydi

testler hatalı çıkabiliyor çünkü. sizde adet düzensizliği var tedavi görüyor musunuz?

Merhaba kızlar adetime 7 gün var fotoğrafta silik çıkmış ama gerçekte baya belli ilk idrarla yapıldı 2 test yaptım ikiside aynı 5 dk içinde çıktı sizce var mı

Eklentiler

• IMG_2637.jpeg
    IMG_2637.jpeg
    145,2 KB · Görüntüleme: 106
Yaa çok sevindim hayırlı olsun biz de bu ay derdin 11 gün var reglime iki üç gündü şefaf beyaz akıntım geliyor neden bilmiyorm sende belirtilerin neydi
Allah gönlüne göre versin canım benim başım ağrıdı ilk ondan şüphelendim daha önceden 2 gebelik geçirdim biri kimyasal diğeri kürtaj bilinçliyim o yüzden göğüsümde batma oldu kasık ağrım yok şu an yorgunluk adetime 7 gün var daha beta değerim 22 çıktı ayrıca akıntım sulu gibiydi hatta ben 1 hafta önce mantar gibi bir şey oldum kesin tutmaz dedim inşallah böyle devam eder oluncada gelişicek mi korkusu var

Allah gönlüne göre versin canım benim başım ağrıdı ilk ondan şüphelendim daha önceden 2 gebelik geçirdim biri kimyasal diğeri kürtaj bilinçliyim o yüzden göğüsümde batma oldu kasık ağrım yok şu an yorgunluk adetime 7 gün var daha beta değerim 22 çıktı ayrıca akıntım sulu gibiydi hatta ben 1 hafta önce mantar gibi bir şey oldum kesin tutmaz dedim inşallah böyle devam eder oluncada gelişicek mi korkusu var
Çok geçmiş olsun canım inşllh seninle kalır yaa bendede 3 gündür su gibi ayıptırsöylemesi çamaşırıma su gibi geliyor şüphelndm senin akıntın zman oldu

Üstüne mi gördün

X