Beta HCG Değerim

merveg53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
1
0
27
Merhabalar aklımı karıştıran bir soru hakkında bilgi almak istiyorum 12 şubatta test verdim HCG değerim 200 çıktı. 20 şubatta tekrar test verdik 1778 çıktı doktorum sağlıklı yükseliş olmadığını söyledi 2 gün sonra tekrar yani bugün test verdim 2198 çıktı. Ultrasonda kese görünmede alttan bakınca kese göründü en son 9 ocakta regli olmuştum 15 16 şubatta bitmişti. yaklaşık 4-5 haftalık gebeyim değerlerim yavaşmı yükseliyor acaba :KK43:

Öncelikle hayırlı olsun. Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız. Mantıken 15-16’sı gibi ulaşmış olması gereken değere 20’sinde ulaşmış görünüyorsunuz ama önemli olan şu an kesenin durumu ve kalp atışı. Siz iyi düşünün iyi olsun:)

Merhaba ben 7 şubatta regl oldum 6 martta hamile olduğunu öğrendim değerim 492 çıktı acaba normal mi. Sık sık kramp gırıyo ve hiç kelekenmem kanamam olmadı. Sadece çok halsizim. Sürekli kan testi mi yapmam gerekiyor

Merhaba ben 7 şubatta regl oldum 6 martta hamile olduğunu öğrendim değerim 492 çıktı acaba normal mi. Sık sık kramp gırıyo ve hiç kelekenmem kanamam olmadı. Sadece çok halsizim. Sürekli kan testi mi yapmam gerekiyor
Hayırlı olsun, dış gebelik gibi birşey olmasına karşın 2 günde bi kan germek önemli erken teşhis için en azımdan 4 günde bir vermeye çalışın

X