Beta HCG değerleri

ezhaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
17
3
25
Kızlar merhaba son adet tarihim 8 nisan 29 nisanda test yaptım silik çıkınca kan verdim ilk HCG 116 sonra 1 Mayıs'ta verdim 301 çıktı kahverengi lekelenmem başladı 2 Mayıs'ta tekrar gittim hastaneye düşük mü yaptım diye beta 442 çıktı doktor sağlıksız olabilir dedi 3 doktorsa sonuç gayet güzel artıyor dedi moralim çok bozuldu bilgisi olan biri yardım edebilir mi
29 nisan 116
1 Mayıs 301
2 Mayıs 442

Kızlar merhaba son adet tarihim 8 nisan 29 nisan da test yaptım silik çıkınca kan verdim ilk HCG 116 sonra 1 Mayıs'ta verdim 301 çıktı kahverengi lekelenmem başladı 2 Mayıs'ta tekrar gittim hastaneye düşük mü yaptım diye beta 442 çıktı doktor sağlıksız olabilir dedi 3 doktorsa sonuç gayet güzel artıyor dedi moralim çok bozuldu bilgisi olan biri yardım edebilir mi
29 nisan 116
1 Mayıs 301
2 Mayıs 442

Kızlar merhaba son adet tarihim 8 nisan 29 Mayıs'ta test yaptım silik çıkınca kan verdim ilk HCG 116 sonra 1 Mayıs'ta verdim 301 çıktı kahverengi lekelenmem başladı 2 Mayıs'ta tekrar gittim hastaneye düşük mü yaptım diye beta 442 çıktı doktor sağlıksız olabilir dedi 3 doktorsa sonuç gayet güzel artıyor dedi moralim çok bozuldu bilgisi olan biri yardım edebilir mi
29 nisan 116
1 Mayıs 301
2 Mayıs 442
Tabiki doktor değilim ama gayet güxel artmış bence hayırlı olsun 😍

Kızlar merhaba son adet tarihim 8 nisan 29 nisanda test yaptım silik çıkınca kan verdim ilk HCG 116 sonra 1 Mayıs'ta verdim 301 çıktı kahverengi lekelenmem başladı 2 Mayıs'ta tekrar gittim hastaneye düşük mü yaptım diye beta 442 çıktı doktor sağlıksız olabilir dedi 3 doktorsa sonuç gayet güzel artıyor dedi moralim çok bozuldu bilgisi olan biri yardım edebilir mi
29 nisan 116
1 Mayıs 301
2 Mayıs 442
Bnce güzel sonuçların 24 saat geçmeden nerdeyse iki katı olmuş

Kızlar merhaba, kan testi verdim, e-nabizda beta hcg <2 olarak görünüyor ama tam ne kadar olduğu görünmüyor. Nasıl görebilirim? Bir de regle 6-7 gün kala sonuc bu. Testi tekrarlamali mıyım?

Kızlar merhaba, kan testi verdim, e-nabizda beta hcg <2 olarak görünüyor ama tam ne kadar olduğu görünmüyor. Nasıl görebilirim? Bir de regle 6-7 gün kala sonuc bu. Testi tekrarlamali mıyım?
Testi tekrarla adetin geçince tekrar kan ver beta HCG değerleri yanıltıcı olabilir benim arkadaşım hamileydi çıkması adeti geçince öğrendi

X