Beta HCG

melikeex

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
2
0
21
Kızlar merhaba,
Aklıma takılan bir soru vardı bu ay adetim 8 gün gecikti(En son 27 Mart)içe boşalma olmadı,korunduk ama yumurtlama günüme denk geldi.27 Nisanda adet olmam gerekiyordu 29 Nisanda hastaneye gidip test yaptırdım beta hcg 0.564 çıktı bunun artma ihtimali var mı kızlar? Regl gecikmesinin 2.günü yeterli bir süre mı beta hcg nin dogru cıkması için,ihtimal olsa 2.günde belli olurmuydu ?? Yardımcı olabilirmisiniz çok stres yapıyorum (Bu arada prolaktin değerim 31.09)

Kızlar merhaba, kan testi verdim, e-nabizda beta hcg <2 olarak görünüyor ama tam ne kadar olduğu görünmüyor. Nasıl görebilirim?

Değilimdir demi,birde 2 gün adet gecikirse kanda belli olırmu?
Birliktelikten 8 gün sonra kanda Beta HCG yükselir. Yani 2 gün gecikmeyle kanda çıkar. Hem sizin gri alanda olan bir kan sonucunuz yok. Net şekilde hamile değilsiniz içiniz rahat olsun. Rabbim isteyenlere nasip etsin :)

Kızlar merhaba,
Aklıma takılan bir soru vardı bu ay adetim 8 gün gecikti(En son 27 Mart)içe boşalma olmadı,korunduk ama yumurtlama günüme denk geldi.27 Nisanda adet olmam gerekiyordu 29 Nisanda hastaneye gidip test yaptırdım beta hcg 0.564 çıktı bunun artma ihtimali var mı kızlar? Regl gecikmesinin 2.günü yeterli bir süre mı beta hcg nin dogru cıkması için,ihtimal olsa 2.günde belli olurmuydu ?? Yardımcı olabilirmisiniz çok stres yapıyorum (Bu arada prolaktin değerim 31.09)
Kızlar merhaba,
Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim Salı günü gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bugün bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir Salı günü tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı

X