Beta hcg Düşüp Tekrar Yükselen Varmı ?

Derman38

Çok Şükür"
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2016
90
532
33
Kızlar hcg dusup tekrar yükselen varmı benim beta hcg 22 ye düştü ve hala Kanama Yok Bu durumu yaşayan varmı ??

Kızlarr ilk iki test sonucum çok iyiydi. katlayarak gidiyordu.2.si 480 lerdeyken 3. De 300 küsürle düşmeye başlamıstı ve ilaçlarımı kesmiştim. Şimdi değerim düşsün diye beklerken hep yüksek değerler çıkıyor. Bgn yaptığım testte 533 çıktı. Dış gebelikten çok korkuyorum yarın dr gidicem ama bu durumu yaşayan, bilen arkadaşlar, bilgi verin lütfeeen :KK43: ne zaman sıfırlanır değerim, düşsün dedikçe artıyor resmen :KK43:

Son düzenleme:
Kızlar hcg dusup tekrar yükselen varmı benim beta hcg 22 ye düştü ve hala Kanama Yok Bu durumu yaşayan varmı ??
canim kanama hemen aninda baslamiyor malesef. Bir kac güne baslar :KK43: düsüyorsa malesef kimyasaldir. Dis gebelik degil. Disda yükselir hatta asiri yükselir kimyasalda düser. Olsun üzülme bende kimyasal gecirdim 4 hafta sonra tekrar hamile kaldim.Kimyasaldan sonra hamile kalmak daha kolaymis. Kanaman baslarsa takma bitince o ayi degerlendir kesinlikle eger istiyorsaniz bebis.

Kızlarr ilk iki test sonucum çok iyiydi. katlayarak gidiyordu.2.si 480 lerdeyken 3. De 300 küsürle düşmeye başlamıstı ve ilaçlarımı kesmiştim. Şimdi değerim düşsün diye beklerken hep yüksek değerler çıkıyor. Bgn yaptığım testte 533 çıktı. Dış gebelikten çok korkuyorum yarın dr gidicem ama bu durumu yaşayan, bilen arkadaşlar, bilgi verin lütfeeen :KK43: ne zaman sıfırlanır değerim, düşsün dedikçe artıyor resmen :KK43:
Canım ya sonuç ne oldu merak ettim düştü mü bebeğin tutundu mu yoksa

X