Beta hcg hamilelik

mi1002

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2021
141
90
27
Hanımlar geçen ay şüphelenip kan testi vermiştim ama negatifti… adet günümü hatırlamıyorum o stresten. 2 gün önce idrar testimde çift çizgi gördüm dün kan testi verdim beta hcg değerim 2099 çıktı çok şükür ama ultrasonda keseyi göremedi doktor bu normal mi acaba??? Dış gebelik kimyasal gebeliklerde neler oluyor bilenler yardımcı olabilir mi? İçime bir kuşku düştü kötü bişey olucakmış gibi. Rabbim isteyen herkese sağlıklı eli ayağı düzgün mucizeler versin inşallah. Yardımınız için teşekkür ederim şimdiden.🙏🏻🌸🙏🏻🌸🙏🏻🌸🙏🏻🌸
IMG_2211.jpeg

Hanımlar geçen ay şüphelenip kan testi vermiştim ama negatifti… adet günümü hatırlamıyorum o stresten. 2 gün önce idrar testimde çift çizgi gördüm dün kan testi verdim beta hcg değerim 2099 çıktı çok şükür ama ultrasonda keseyi göremedi doktor bu normal mi acaba??? Dış gebelik kimyasal gebeliklerde neler oluyor bilenler yardımcı olabilir mi? İçime bir kuşku düştü kötü bişey olucakmış gibi. Rabbim isteyen herkese sağlıklı eli ayağı düzgün mucizeler versin inşallah. Yardımınız için teşekkür ederim şimdiden.🙏🏻🌸🙏🏻🌸🙏🏻🌸🙏🏻🌸
Eki Görüntüle 3357007
Yarın aynı saatte aynı yerde kan verin artış iki katı olmalı. Stres yapmayın karından ultrason ile görünmemesi normal bu değerle bşr dahakine görürsünüz 🌸

kızlar merhaba, benim bat yarın, 2 gündür yaptığım testlerde hep silik çizgi çıkıyor, erken gebelik testi de normal kaset testte, dün sabah kan verdim 5.62 çıktı, referans değerine göre 1,20 üzeri 1-10 hafta yazıyordu., doktor 2 gün sonra kan ver dedi yine, ben dayanamadım başka bi hastanede kan verdim orda da sonuç 3.62 çıktı, ama bu sabah yaptığım test daha koyu çıkmıştı baya ümitlenmiştim, sizce yarın yine kan vermeli niyim? Hastane farklı diye böyle çıkmış olabilir mi? Böyle bi durum yaşayan var mı :KK43: bu eklediğim bu sabah yaptığım normal test

Eklentiler

• IMG_2972.jpeg
    IMG_2972.jpeg
    55,1 KB · Görüntüleme: 147
X