Beta hcg normal mi

birmeselemvr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
101
20
Kızlar 3 gün önce gebelik testim pozitif çıktı dün kan verdim beta 38 çıktı adetime daha 4 gün var normal mi bu değer lütfen yardımcı olun kafama taktım

Kızlar 3 gün önce gebelik testim pozitif çıktı dün kan verdim beta 38 çıktı adetime daha 4 gün var normal mi bu değer lütfen yardımcı olun kafama taktım
Değer çok normal çünkü daha çok küçük 2 güne bir tekrar kan ver iki katı yükselmesi gerekiyor sağlıklı olması için, hayırlı olsun canım muhtemelen 2-3 haftalık🌺

Değer çok normal çünkü daha çok küçük 2 güne bir tekrar kan ver iki katı yükselmesi gerekiyor sağlıklı olması için, hayırlı olsun canım muhtemelen 2-3 haftalık🌺
İçim şu yorumunuzla azıcık da olsa rahatladı umarım dediğiniz gibi olur 😭

İçim şu yorumunuzla azıcık da olsa rahatladı umarım dediğiniz gibi olur 😭
5 ve üzeri pozitif zaten hamile siniz canım, tek yapmanız gereken dikkatli hareket edin iki gün sonra tekrar kan verin 2 katına çıkmış olamsı gerek içini ferah tut stres yapma daha çok küçük dikkat et kendine 🌺

5 ve üzeri pozitif zaten hamile siniz canım, tek yapmanız gereken dikkatli hareket edin iki gün sonra tekrar kan verin 2 katına çıkmış olamsı gerek içini ferah tut stres yapma daha çok küçük dikkat et kendine 🌺
Çok teşekkür ederim 😢🙏🏻

Üzülme demiycem canım biliyorum çok üzücü. Dün ben de bütün gün ağladım.. Tek düşündüğüm şu sağlıklı bir gebelik en hayırlısı. Elbet bir gün o da olacak 🫶
Doktor farklı hastanede yapılan testlerde kitler farklı olduğu için farklı sonuçlar çıkabiliyor önemli olan burada bi kez daha yapıp bakmamız dedi bugün. Hala umut etmek…

X