Beta Hcg sonucum

Sağlıklı gebelik olduğu ancak gün aşırı kan verdiğiniz de anlaşırız şimdilik hamilesiniz bir gün sonra tekrar kan verin bugün ki değerin iki katı yükselme olduysa sağlıklı dır tabi ondan sonra kese görünümü kalp atışı bir sürü basamak var bende tüp bebek annesiyim 7 yada 8 günümde kan vermiştim 5.gün embriyosuydu 70 çıkmıştı değer
Merhabalar 5.gun embriyosu yazmissin ya kanda transferden sonra kacinci gunde cikmisti degeriniz ben 9.gun verdim benim de 5.gun embiyosu ama 0.004 cikti deger transferimin 9.gunu verdim kani ama sizin erken yukselmis degeriniz belki normali odur bilmiyorum da iste umut ya belki yarin net sonucu ogrenirim

Merhabalar 5.gun embriyosu yazmissin ya kanda transferden sonra kacinci gunde cikmisti degeriniz ben 9.gun verdim benim de 5.gun embiyosu ama 0.004 cikti deger transferimin 9.gunu verdim kani ama sizin erken yukselmis degeriniz belki normali odur bilmiyorum da iste umut ya belki yarin net sonucu ogrenirim
8. Gün kan verdim 70 çıkmıştı bir gün sonra tekrar verdim 140 çıktı.. Rabbim sizede hayırlı Bi evlat nasip etsin inşallah erken yükselme değil aslında gayet normal olması gerektiği gibi oldu kan vermem gereken güne aslında Bi kaç gün daha vardı ben erken gebelik testi yaptım önce pozitif çıkınca hemşiremi arayıp dedim kanıuyarın vereyim mi die ver dedi oda pozitif çıkmıştı

X