Beta HCG

Merhaba Hanımlar iki gün önce kan testi verdim adetim 3 gün gecikmiş di son adetim 19 Ocak beta HCG değerim 3691 çıktı o gün ultrasona girdim kese görüldü doktor 3 haftalık dedi beta HCG değeri yüksek mi ikiz olma ihtimali olabilir mi gerçi kese şuan tek göründü ama böyle olan varmı
Merhaba bende 28 günde bir adet oluyorum son adet tarihim 27 Ocak test yptim pozitif çıktı doktra gttm 2 gün sonra 2217 çıktı beta hgc keseyi göremedi bugün tekrar gttm kese var emriyo saptanmadı dediler bu arada beta hgc değerim 10617 bnde senin gibiyim ikiz mi boş mu die kafama tkiyorum

Eşimin tarafında ikiz var evet ilk değerimi ebe ye söylediğimde 5 haftalıkdır dedi ama son adet tarihinde uyuşmuyordu doktorda 3 haftalık dedi ama bana çok yüksek geldi ondan sorayım dedim teşekkürler Allah size de en kısa zamanda nasip etsin insallah
Tek yumurta ikizide olabilir

Merhaba benim regl gününe 2 gün kala hcg 0.726 çıktı. hep 0.0 ya da 0.1 çıkardı böyle olup değeri yükselen var mı acaba🥺
Canım merhaba bende reglime 3-4 gün varken beta yaptırdım benimde 0.118 çıktı senin nasıl sonuçlandı şuan inşallah hamilesindir bu arada 🤲🏻❤️

Canım merhaba bende reglime 3-4 gün varken beta yaptırdım benimde 0.118 çıktı senin nasıl sonuçlandı şuan inşallah hamilesindir bu arada 🤲🏻❤️
merhaba 🤗 maalesef gebe olmadığımı öğrendim. 2 gün sonra kan verdim ve 0.1 çıktı. klomen ve ovitrelle kullanmıştım doktorum bunun da etkilediğini söyledi. Umarım sen güzel haberler almışsındır 🙏🏻

X