Beta hcg

ayaaaa

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2023
883
150
26
Yumurtlamadan 14 gün sonra beta hcg baktırdım arkadaşlar bugün 18’07 çıktı şimdi nasıl bir yol izlemeliyim böyle olup yükselen var mı acaba

Gecen ay benim de 17 ydi adetim birinci gunu gecikme vardi yaptirdim. Ama iki
Gun sonra 12 ye dustu o sirada agrilarim vardi adet olcak gibi sanciliydi, megrsem
Kimyasal mis, kese sagliksiz olunca vucud atiyormus sonra sali gunu adet oldum ve parcayi dusurdum. InsaAllah sizlerin guzel ilerler, ilk kizimda 25 le ogrendim simdi sekiz yasinda hayirlisi

Gun sonra 12 ye dustu o sirada agrilarim vardi adet olcak gibi sanciliydi, megrsem
Kimyasal mis, kese sagliksiz olunca vucud atiyormus sonra sali gunu adet oldum ve parcayi dusurdum. InsaAllah sizlerin guzel ilerler, ilk kizimda 25 le ogrendim simdi sekiz yasinda hayirlisi
İnşallah 🙏 kaç gün sonra adet oldunuz peki

Beta HCG değerim 15 Ken 18 olmuş kimyasal gebelik mı yoksa dış gebelik mi sizce kızlar

Ben çatlatma iğnesinden 11 gün sonra test yaptım 18 çıktı iğnenin etkisi olabilir dediler sonra 2-3 günde bir falan yaptırdım 63-490-2000 oldu daha da yaptırmadım

Belki de çatlatma tedavisi falan gördüysen onun etkisidir. Kimyasal gebelik bile değildir

Doktor soyledi zaten bunlari kese saglikli olmayinca yerlesmeden vucud kanla birlikte atiyormus bide benim hamilelik belirtilerim var ondan test yapmistim zaten

X