Beta hcg

Agrin yoksa bence guzel bir sinyal, olumsuz dusunme, doktorla 1 hafta gecikme ile kan aldirin diyorlar bu zorlu surec i yasamamak adina bn artik oyle yapicam. Gecen ay husran yasadim

Kızlar merhaba ovıtrelle çatlatma iğnesi vurulduğum günle birlikte 11.gün kaset test yapsam doğru sonuç verir mi ?
Yani yarın sabah yapsam ?
Bugün yaptım silik çizgi çıkıyor kanlanmış gibi bi tık 10.gündü bugün ne düşünüyorsunuz ?
5 martta vuruldu 7 martta aşılama oldu

Ay ben kisinkaristirdim. Sen kimyasal gecirdin ben diger kiza sormustum sanirim agrin varmi diye yoksa kimyasal degil dir demek istedim

Kızlar merhaba ovıtrelle çatlatma iğnesi vurulduğum günle birlikte 11.gün kaset test yapsam doğru sonuç verir mi ?
Yani yarın sabah yapsam ?
Bugün yaptım silik çizgi çıkıyor kanlanmış gibi bi tık 10.gündü bugün ne düşünüyorsunuz ?
5 martta vuruldu 7 martta aşılama oldu
En az 12 gun bekleyin diyorlar doktorlar

Agrin yoksa bence guzel bir sinyal, olumsuz dusunme, doktorla 1 hafta gecikme ile kan aldirin diyorlar bu zorlu surec i yasamamak adina bn artik oyle yapicam. Gecen ay husran yasadim
Beta düşünce baya üzüldüm sahada yükselmez diye düşünüyorum çok zor süreçler bunlar 🥹

Agrin yoksa kanama da yoksa sen kan aldie tekrar bir dort bes gun sonra
Herkes öyle diyor şuanda yok canım kanama yok ağrı yok bir belirti yok bakalım pazartesine kadar bekleyeceğim diyorum kendi kendime normalde pazartesine kadar adet olmam lazım dımı

Herkes öyle diyor şuanda yok canım kanama yok ağrı yok bir belirti yok bakalım pazartesine kadar bekleyeceğim diyorum kendi kendime normalde pazartesine kadar adet olmam lazım dımı
Bende regl olmadım henüz acaba ama benim değerim çok az yükselmiş di bence düşüşe geçene kadar
Arada iki gun mu var? Dis gebelikte artis ve agri oluyor sanirim
Ağrım ara ara oluyor canım ama dış gebelik de değer çok hızlı yükselip birden düşüyor muş o yüzden kimyasal dan şüphelendim yarın yine kan verecem inşallah en kısa zamanda sıfırlanır değerim

Canım sen kadın doğum doktoruna göründün mü bana 2 güne bir kan vermemi söyledi sen de öyle yap kontrol ettir değerlerini
Kendi doktorumla görüştüm kimyasal gebelik yüksek ihtimalle dedi ama evime yakın bi hastane var gidip bi baktırmaya düşünüyorum kendi doktorum bi kaç gün adeti bekle dedi çünkü

X