Beyaz Diler iin doal nerileriniz..

büyük bir çileği ezin ve macun gibi kullanarak dişerlinizi fırçalayın...
farkı göreceksiniz

evet çilek kesinlikle işe yarıyor hem de ilk denemede farketmişti bende..erkek arkadaşım söylemişti ondan yapmıştım.
bi süre kullanmıştım.

dişlerin kemik rengiyle alakalı olduunu söyleyenler olmuş. bu yanlış bi bilgi çünkü dişler kemik değildirler. kalsiyumkarbonat yapılıdırlar kemiklerimizle alakası yok

Annem çok sigara içen bir bayandır fakat dişlerini karbonatla beyazlatıyor zaman zaman. Aradaki siyah lekeleri bile çıkartıyor fark o kadar gözle görünür cinsten ki tavsiye ederim buyrunnnnnnnnn Ancak diş eti hassasiyeti olanlar ya cok dıkkatlı kullanın yada hiç denemeyin :eek:lmaz:

Camasirsuyu beyazlatir aslinda, denemek lazim ,
benim carsaflari bembeyaz yapiyor disleride yapar belki ,
ben deniyecem sonucu yazarim arkadaslar

Camasirsuyu beyazlatir aslinda, denemek lazim ,
benim carsaflari bembeyaz yapiyor disleride yapar belki ,
ben deniyecem sonucu yazarim arkadaslar

Sacmalamayın sağlığınızı tehlikeye atmaktan başka birşey değil bu :eek:lmaz:
Şaka yaptığını varsayıyorum fakat forumda her yaştan kullanıcı var o yuzden senı ciddiye alanlar çıkabilir.

LÜTFEN DENEMEYIN CİDDİYE BİLE ALMAYIN !!! NE DEMEK ÇAMAŞIR SUYU YAA kaydirigubbakcemile3

Ben de Cosmopolitan da okumuştum. Ünlü bir kadın aktrist şimdi adı gelmedi aklıma
dişlerini çilekle ovalıyormuş beyazlık için.. Ne kadar doğruysafisfisfis

Bu arada doğal öneri olarak çamaşır suyu olayı şaka olmalı

çamasır suyumu kaydirigubbakcemile3 bildigimiz hipo yani laelaelaelaelae sakın haa :eek:lmaz: cilegi denicem birde misvak

ben macundan sonra karbonatla fırçalıyordum, hakikaten beyazlatıyor ama her gün denenecek birşey değil, zararlı maalesef : (
şimdi sensodyne beyazlatıcı macun kullanıyorum, fiyatı tuzluca ama beyazlatıyor allah için : )

çileği rendeleyin içine biraz karbonat koyun.karıştırın.o kendi çapında köpürüyo zaten.o karışıma diş fırçanızı daldırın.ve dişlerinizi fırçalayın.çok yakıyo ağzınızı ama sonuca değer diyorum.hatta ağzınızın sularına bile hakim olamıyosunuz fırçalama işlemi boyunca.sonuç ise mükemmel.

signal white now diş macunu ben aldım kullanıyorum ama kutusunda yazmayan macunun dışında yazan bir bilgi var millet aldıktan snra okusun diye yazılmış resmen signal white now beyazlatıcı sistem beyazlığı geçicidir. :KK70::KK70: ama ynede biraz beyazlatıyo geçicide olsa

sensodyne beyazlatıcı macunu baska kullanan varmı kızlar bu arada mrhb ben yenı katılıorumda bıraz gerıde kaldım bu nednle:d sımdıde tşk ederım hepınıze

çileği çok defa duydum ama hiç denemedim..dişlerim hassas olduğu için birşey denemeye cesaretim pek olmuo hafif hafif fırçalıorum sadece..

X