Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz tenliyim..Sizce hangi saç rengi bana yakışır?..

em__oss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
430
1
SAÇLARIMI KESTİRDİM BAKABİLİRSİNİZZZ

kızlar merabalar...saçlarımı geçen sene siyaha boyatmıştım yalnız sıkıldım ve saçlarımı kestirdim siyahların gitmesin için şimdi doğal saç rengimde uzadılar ama tabi uçlarda hala siyahlar var.tam olarak kendi rengim gelmedi daha açık bu resimden.kendi saç rengim kahveli sarılı falan karışık bi renk çokta güzel ama ben gölge veya balyaj yaptırabilirmiyim??hangirenk gider sizcee...resim atıyorum görüldüğü gibi beyazda tenliyim ama kaşlarım birazdaha siyah gözlerimde öyle...

Uploaded with ImageShack.us

bu renkler gidermi??

EVET KIZLAR SAÇLARIMI KESTİRDİMMM RESİMDE KOYU RENK GİBİ DURUYOR AMA TAMAMEN KENDİ RENGİM GELDİ KAHVELİ OLDU ÇOK BEGENDİMM
Hizliupload.com

Hizliupload.com

Son düzenleme:
kuzum seni yakından tanıdığım bildiğim gördüğüm için bence bozma kendi rengini, çünkü inan bana yüz ifadene ve tenine çok uyumlu.. Bence böyle kal derim sana, ama yok bi kere yaptırıp hevesimi almak istiyorum dersen ben 2. resmi öneririm sana çünkü ilk resim hem çok iddalı hem senin yaşına ve tenine gitmez hemde o renk tam olarak spot ışıklandırmasından kaynaklanıyor yani o rengi kuaförün tutturamayabilir.. fakat 2. resim biraz daha doğal gibime geldii.. :80:

kuzum seni yakından tanıdığım bildiğim gördüğüm için bence bozma kendi rengini, çünkü inan bana yüz ifadene ve tenine çok uyumlu.. Bence böyle kal derim sana, ama yok bi kere yaptırıp hevesimi almak istiyorum dersen ben 2. resmi öneririm sana çünkü ilk resim hem çok iddalı hem senin yaşına ve tenine gitmez hemde o renk tam olarak spot ışıklandırmasından kaynaklanıyor yani o rengi kuaförün tutturamayabilir.. fakat 2. resim biraz daha doğal gibime geldii.. :80:

canımm benim teşekkür ediyroum yorumun için.bende 2.resmi daha çok beğendim çünkü biraz çocuksu yüz hatlarım var gördüğün için beni biliyorsun.oyüzden azcık daha doğal olur diye düşünüyroum.gerçi kendi rengimede kıyamıyorum ama azcık gölge olabilir demii :)

hayırr kuzum 2. renkden başka bii yaptırma saçına.. dediğim gibi yaşlarımız büyük evet ama yüz hatlarımız bebeksi olduğu için bizlere gitmez böyle renkler (1. renk) olduğumuzdan yaşlı gösteriri ve yapay bi görüntü olur BENCE:KK42:

hayırr kuzum 2. renkden başka bii yaptırma saçına.. dediğim gibi yaşlarımız büyük evet ama yüz hatlarımız bebeksi olduğu için bizlere gitmez böyle renkler (1. renk) olduğumuzdan yaşlı gösteriri ve yapay bi görüntü olur BENCE:KK42:

canımm tamamen mi yaptırayım 2.rengi yoksa o renk tonundan aralaramı attırayım sence?

bu renki yazıcıdan çıkar ve al resmi kuaföre git birde onun fikrini al.. ve şöyle bi öneride bulun " ilk önce aralarına attıralım bu renkleri, baktım hoşuma gidiyor ve benim tenimede uyumlu oluyor ozaman tamamen bu renge döndürürüz" diye bi sor bakalım o ne fikir vericek kuzum..

bu renki yazıcıdan çıkar ve al resmi kuaföre git birde onun fikrini al.. ve şöyle bi öneride bulun " ilk önce aralarına attıralım bu renkleri, baktım hoşuma gidiyor ve benim tenimede uyumlu oluyor ozaman tamamen bu renge döndürürüz" diye bi sor bakalım o ne fikir vericek kuzum..
tamam bebeğimm bugün gideyim bi sorayım kuaföre bakalım nasıl diycek sana anlatırım daha sonra :KK71::KK69:

canım zorla uzatıyorum zaten,belime kadar olan saçlarım siyah yüzünden kestirmek zorunda kaldım.ve hala siyahlıklar var sanırım bu saçı gidip kısacık bi model kestireceğim...siyahlar aksın,zaten saçımın rengi kahverengi sarılarda var aralarda daha güzel bi renk..
sonra uzatırım ,aradada papatya suyu sürdümmü iyice açılır..

kuaförle konuştuk kestirelm dedi direk..

bence eğer içinde kalacaksa saçını boyatabilirsin sonuçta kestiripte uzamasını beklemek uzun bir iş ... bence eğer saçlarını boyatırsan kaşlarının da rengini kırdır ama tabi sana kalmış ben de senin kendi saç rengini sevdim :KK34:

bilmiyorum aslında kendi rengimi gerçekten çok seviyorum ya ...kestrmeyi düşünüyroum rihanna nın bi kısa saçı var çeneye kadar öyle yaptırabilirim.

Bence eğer kestirdiysen güzel bi kahve tonuna da boyatabilirsn mesela açık kahve ya da kahve köpüğü yakışabilir sana nacizane fikrim:KK34:........

X