Beyin kanaması

kelebek4587

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
25
2
24
Merhaba arkadaşlar benim babam beyin kanaması geçirdi anevrizma diyorlar . 5 gün hastahanede yattı taburcu olalı da bir hafta olucak . Kasıktan girilip yapıldı ameliyatı . Hiçbir hasar da kalmamış herşeyi temiz arada sarsıntı oluyor başı ağrıyor . Kendi duvarlara falan tutunarak yürüyebiliyor . Bu durumu yaşayan birileri var mı tam olarak ne zaman düzelir bu ağrıları geçer ? Bir de yemek konusunda tuzlu yapmıyoruz ama tam olarak ne iyi gelir bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim

Merhaba arkadaşlar benim babam beyin kanaması geçirdi anevrizma diyorlar . 5 gün hastahanede yattı taburcu olalı da bir hafta olucak . Kasıktan girilip yapıldı ameliyatı . Hiçbir hasar da kalmamış herşeyi temiz arada sarsıntı oluyor başı ağrıyor . Kendi duvarlara falan tutunarak yürüyebiliyor . Bu durumu yaşayan birileri var mı tam olarak ne zaman düzelir bu ağrıları geçer ? Bir de yemek konusunda tuzlu yapmıyoruz ama tam olarak ne iyi gelir bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim
benim babam da 2018 yılında bir kaza sonucu beyin kanaması gecirdi. 2 hafta yoğun bakımda kaldı. Yoğun bakımda kaldığı sürece hep ağrı kesici yapıldığı için her sey yolundaydı ama eve gecince çok şiddetli baş ağrıları oluyordu. Işığa, sese çok duyarlıydı. Baş ağrısından geceleri bağırıyordu. Çok zor bir dönemdi ama doktorun söylediklerini yaparak 1 ay gibi bir sürede baş ağrıları gecti ve normal hayatına döndü. Şu an tamamen iyileşti sadece ömrü boyunca tansiyon hapları kullanmak zorunda onun dışında gayet sağlıklı.
Siz de doktorunuzun dediklerini yapın inşallah kısa zamanda toparlayacaktır. Allah şifa versin🙏🏻

X