Beyin ve Boyun emarı için hangi doktor ve bölüm?

mickeymouse1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
368
73
2 yıl önce boynumu kütletirken bir anda gözüm karardı, görüntü tamamen gitti sonrasında dilim uyuşmaya başladı. Direkt acile gittim doktor pek bilgili değildi öğrenci gibiydi, hamile misin diye sordu hayır dedim sonrasında beyin emarı çekti ama acildeki emarlar öyle çok detaylı değil. Bi sorun yok diyip beni gönderdi.

O öyle diyince pek üzerine düşmedim sonradan ama şimdi boyun ağrılarım çok oluyor yine. Bu yüzden bi doktora gitmek istiyorum ve çok da korkuyorum ciddi bir zarar vermiş miyimdir diye.

Beyin ve boyun emarı için hangi bölüme gitmeliyim? Fizik tedavi diyen de var beyin cerrahisi diyen de var emin olamadım.

Bu olaydan sonra farklı bi sebepten psikiyatriye gittim o da beyin emarı çekilmesini istemiş e-nabızdan gördüm şimdi. Bi sıkıntı olsaydı psikiyatrinin istediği beyin emarında da çıkar mıydı acaba? Yoksa onlar farklı şeylere mi bakıyorlar?

Şimdi twitterda da bi video izledim. Çocuğa tokat atıyorlar tehlikeli bir sinire geldiği için vefat ediyor. O videoyu görünce de ayrı bir korktum😔

X