Nöroloji - Beyin ve Sinir Hastalıkları Beyinde damar tıkanıklığı!

Damariniz acildi mi bebisiniz ins olmustur
Evt 9 aylık bir kızım var allaha şükür rahat bir hamilelik geçirdim clexan kullanarak tamamladım süreci. Korktugum hiçbir sıkıntıyı yaşamadım ama hastalıgım devam ediyor fakat sıkıntılı bir durumum yok çok şükürler olsun allah herkese şifa versin

Arkadaslar gecmis olsun Allahım herkese acil sifalar versin . Erkek arkadasim 2 yil once siddetli bas agrisiyla doktora gitmis beyinde damar incelmesi olabilecegini soylemisler. Uzun suredir agrilari yokmus son bir kac keredir tartismalarimizda siddetli agrilar basladi 1 aydir bas agrisi cekiyor kusmalar oluyor son kusmasinda kan gelmis surekli ust uste agri kesici kullaniyor.
Simdi cenesinde titreme var disleri serbest birakinca birbirne carpiyormus gibi titriuor konusurken kekeleme oldu 2 gundur . Son gittigi dr mr da damar beni yada kist olabilecegini soylemis kesin sonuc icin 10 gun daha bekleyecegiz cok korkuyorum onu oyle gormeye dayanamiyorum . Cok caresizim konusamama cene titreme son tartismamizdan sonra oldi kendimi cok suclu hissediyorum. Ameliyat olmak istemiyor tedavisi nasildir bu hastaligin allah rizasi icin yardimci olun .

Herkese merhaba bende 24 yasindayim mart ayinda burun ameliyati oldum amleiyattan 5gun sonra kismi bi felc gecirdim sol kolum bacagim ve yüzümün bi kisminda hasar oluştu hastaneye yatttim cok şükür 5gun icerisinde toparlandim arastirmaya yonlendirdiler. Fakat hicbir neden bulunamadı bende coraspin kullanyrm maalesef ömür boyu kullanmam gerek. hicbir teshis konulmadigi icin sonradan sikinti yasar miyim diye korkuyorum.

Arkadaslar alıç sirkesini duydunuz mu beyin damarlarını açmada etkisi olduğunu duydum bizzat kullanan bir kişiden. Bir araştırın derim

Merhaba ben 17 Nisan 2016 da ani felç geçirdim sol beyin damarımın 3te1i tıkanmış sağ tarafım komple felç oldu ameliyat yapmadılar faydası olmazmış Ecopirin 300ml hap verdiler ömür boyu kullanacağım. Hastaneden çıkınca herkes birçok şey önerdi sirke zeytin yağı kas gevseticiler bunlar fayda etmiyor damar açılsa bile oradaki hücreler ölüyormuş acilsada fayda saglamiyomus bunları Prof. Dr. Söyledi tek yapacağım şey sağ tarafı hareket ettirdikce yeni bir damar açılıp o görev yapacak mis...
Bir sorum olacak benim 5 yaşında bir çocuğum var ve bir tane daha dunuyorum 4 Dr. gittim hicbiride onermiyor benim durumumda olan varsa bi olumlu cevap verebilirmi.. İyi aksamlar

Merhaba ablanız iyilebildimi acaba annem tam uç haftadir yogun bakimda makinaylan.nefes aliyor ve yari komada beyin sapinda ciftvtarafli damar tikanikligi varmis doktor istanbuldami adini ve telefonunu verirmisiniz lütfen

X