beylikdüzünde hamile veya anne olmak

kıslar günaydın hepinize bende beykentte oturuyorum paradaıse yakınında.bundan bıray önce bebegımı kaybettım.11 haftalıktı.. şimdi ıkı aylık bekleme süremin dolmasını beklıyorum..bakırköy ethıcaya gıdıyordum.ama cok uzak gelıyordu gercekten...otobus metrobüs yollarda helak oluyo ınsan.şimdi buralarda gidebılecegım adam gıbı bı doktor arıyorum.. acıbadem aylın hanım hakkında bılgısı olan varmı acaba?

ben beylikdüzünde doğru düzgün hastane ve doktor bulamadığım için kontrollerimi ve doğumumu avcılar medicanada yaptım..doktorum özgür hanımdı...ben herşeyinden çoooooooooook memnun kaldım..özgür hanım sayesinde güzel bi hamilelik ve doğum yaşadım.....

Selam arkadaşlar bende medilife a gidiyorum artık az bi zamanım kaldı. ama doktorum senem hn. iznie ayrılıyo. canım sıkıld braz ama sanırım o gelene kadarki herhangi bi duruma karşı beni Ahmet beye emante edecek. Ahmet beyin takip ettiği hamile arkadaşlar. ayrıntılı görüşlerinizi bekliyorum.

kıslar günaydın hepinize bende beykentte oturuyorum paradaıse yakınında.bundan bıray önce bebegımı kaybettım.11 haftalıktı.. şimdi ıkı aylık bekleme süremin dolmasını beklıyorum..bakırköy ethıcaya gıdıyordum.ama cok uzak gelıyordu gercekten...otobus metrobüs yollarda helak oluyo ınsan.şimdi buralarda gidebılecegım adam gıbı bı doktor arıyorum.. acıbadem aylın hanım hakkında bılgısı olan varmı acaba?

slm canım,ben büyükçekmecede oturuyorum.benim doktorum aylin hanım ve çok memnunum.bu civardaki hastane ve kadın doğumculara gittim ama hiçbiri aylin hanım kadar memnun etmedi beni.kesinlikle tavsiye ederim..
merak ettiklerin olursa yarsdımcı olurum canım..

merhaba kızlar
bende beylikdüzünde oturuyorum hamile değilim henüz ama medilife medicana ve acıbadem gibi iyi hastaneler var evimin çevresinde
bahçelievlerde medical parka gidiyorum nevin hna ama hamilelik gibi bi durum söz konusu olursa beylikdüzü medicanayı tercih edebilirim sanırım
üstelik evime de çok yakın :lepi:

merhaba kızlar
bende beylikdüzünde oturuyorum hamile değilim henüz ama medilife medicana ve acıbadem gibi iyi hastaneler var evimin çevresinde
bahçelievlerde medical parka gidiyorum nevin hna ama hamilelik gibi bi durum söz konusu olursa beylikdüzü medicanayı tercih edebilirim sanırım
üstelik evime de çok yakın :lepi:

Ben acikcasi hastaneden cok memnunum .Yanliz sureki doktor degisimi var . Ben rahatsizligimdan dolayi da kaldim 2 gun . Gercekten cok temiz odalari.

selm kızlar bnde büyükçekmecede oturuorum hamile deilim henüz ama burda özel muayenesi olan tolga tuna var burda kadınlar çoğu hep ona gitmiş doğumlarıda o yapmış çok övüyolar bnde hamile kaırsam inş ona gitmeyi düşünüorum...bu arada medilife senem hanım oda ii bi doktormuş bilginize.....sevgiler umarım sağlıklı hamilelikler geçirirsiniz allahın izni ile:nazar:

X