Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

doktor eldiveni tüylerin alımını kolaylaştırıyor bazen ben de öyle alıyorum eldiveni elinize takıyorsunuz ve tüyleri tuutp çekiyorsunuz bu kadar ama yine de aşağı tarafları almak için öneremeyeceğim bence çok acıtıyo

ya ben lazer epilasyon düşünüyorum orası için ama tam bi araştırma yapmadım bu knouda bilgisi olan var mı

Yau..bunu yapmak için de o bölgenin tüylerini tutulacak kıvama kadar uzatmak gerekiyor o zaman...e o kadar uzattıktan sonra zaten koyverin uzasın..ne diye alacağız ki yazık diil mi:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

Ben makina kullanıyorum..artık alıştı..daha kuytu yerleri ise jilet tavsiye ederim.

ben epilasyon aleti alıyorum her yerimi ve çok şükür hiç kıl dönmesi olmuyor..ayda yılda 1 kere olmuştur..ama benim utanarak soracağım şey şu:malum bölgenin yan kısımları bacakla bitişi kısımları varya oralarım koyu renk ..acaba esmer olduğum için mi.o rengin açık ren k olmasını sağlayabilirmiyim:?hani dirseklerin koyu renk olmasına falan çözüm var ya acaba o bölgeyede öle bi yöntem deneyebilirmiyiz?

dirseklerin koyu renk olmasina nasil bir cözüm varmis ki?

canim ben bembeyazim, herkes "niye bu kadar beyazsin" diye soruyor, ciddi beyazim yani, ve benim de oram daha koyu renk. ordan daha cok damar geciyor, normal öyle olmasi, takma kafana.

bazen koyu renk oldugu icin sanki insanlar orda kil var sanicak gibisine geliyor insanin, ama disardan aslinda belli bile olmuyor o koyuluk. daha cok gölge gibi duruyor.

valla ben bir kere denedim ağdayı ozamandan beri yapmaya cesaret bulamıyorum neden se en güzeli kolayı jilet bence tamam çabuk ve kalınşatırıyor ama napıyım basit ve can yakmıyor neden se haa bide kesmesseniz bir yerinizi en güzeli jilet bence
öğle kuaföre gidipte kesinlikle oramı açamam kimseye :)

valla ben bir kere denedim ağdayı ozamandan beri yapmaya cesaret bulamıyorum neden se en güzeli kolayı jilet bence tamam çabuk ve kalınşatırıyor ama napıyım basit ve can yakmıyor neden se haa bide kesmesseniz bir yerinizi en güzeli jilet bence
öğle kuaföre gidipte kesinlikle oramı açamam kimseye :)

canım kuaföre gitmemem olayına katılıyorum ama jilette kullanamam açıkçası...iki gün bile dayanmıyor boşu boşuna sinir stressss

okurken guldum birazcik..e doktora gidiyorsunuz muayene olurken gorunmuyor mu? hele dogum yparken hastanede gormeyen kalmiyor:1yes2:stajyerleri kast ediyorum..ayrica gidipte erkege yaptirmiyorsunuz ki..ayrica her seferinde baska yere gitmezseniz olur biter:)surekli ayni yere ve ayni kisiye yaptirdiginizda sorun olmaz sanirim..

Selam arkadaslar! Artik ruyalariniz gerceklesiyor. Bosuna jilet, agda ve guzellik merkezlerindeki lazer seyanslarina para harcamayin. Artik EPILA var. Ben ve arkadaslarim 6 aydir kullaniyoruz ve neticesinden inanilmaz mutluyuz. Bir kac sitede 600 YTL'ye bu cihaz satiliyor. Ama ben 400 YTL'ye kargo ucreti odemeden su siteden aldim. Artik ne diim? Herkese hayirli olsun EPILA :)

Link Silinmiştir.

bu reklam virüslü,tıklayınca başka reklam sayfasıda açılıyor,normal lazerden farkı yok anlatılanlara bakılırsa,büyük lazer makineleri bile tüyleri bir senede yok edemiyor

bu ameliyat eldivenini niye kullanıyosunuz nasıl kullanıyosunuz anlamadım.Zaten bu konuda bilgisizim.Evde bir kere denedim beceremedim yapış yapış oldum çoğunuda kökten alamadım kopardım. Ne anladım ben bundan ağda yapsamda yapmasamda aynı offff çok beceriksizim.

Hayatım galiba ameliyat eldivenini ağdayı çekmek için kullandın yapış oldum dediğine göre.Hiç ağda kullanmadan eldiveni eline geçirip tüylerini elinle cırt cırt çekip koparacaksın

kim çıkarmış bu kıl almayı, bıraksak kalsalar keske. ben de bir güzellik salonunda ağda yaptırıyordum ama epilasyon aleti aldığımdan beri bacaklarımı koltukaltımı onunla alıyorum. bir tek orası içinde gitmeye utanıyorum. evde kendi kendime uğrasıp duruyorum ağdayla fln. şimdi uyusturucu krem alıp uyustuktan sonra ağda yapmayı deneyeceğim. jileti hiç tavsiye etmem, sakal gibi olur valla

ben dün bir jinekoloğun sitesinde okudum. ağdanın zararlı olduğunu kıl köklerini açtığı için mikrop kapmaya musait yaptığını ve organımızda defarmasyon mu ne yaptığını yazıyordu... ayrıca bundan bir yıl kadar önce cilt uzmanına gitmiştim.. o da ağdanın çekme sebebiyle cilde zarar verdiğini söylemişti..ben de bunlardan sebep epilatör aldım bacaklarım için. malum yere de laser e başladım ağdayı bıraktım..

yok yok aranızda en eski kafalı benim çünkü ben ilk almaya bile kendi başıma başladım ve normal bilidğimiz çamsakızı ağda ile.. yıllardır kendim alırım ve çamsakızndan çok memnunum.

doğrusu ben de özel bölgemi kuaför,güzellik solonu gibi yerlerde açıp hadi alın diyemem..çok utanırım...:1closedeyes:

bende öyleydim ama arkadasım tutup götürdü beni. simdi iyiki gitmişim diyorum zaten hep aynı yere gidiyorum artık alıstım. 5 dk da bitiyor 1 ay boyunca rahat ediyoum

bende kuaforde sır agda yaptırıyorum...cok rahat ve 5 dk da bıtıyor..sureklı aynı yere gıdıp aynı kısıye aldırırsanız zamanla o utangaclıgınız gecıcektır..

bu ameliyat eldivenleri baya iyi tavsiye ederim hiçbirşeyle ugraşmıyorsun yer arama derdide yok takıyosun çıkıyosun yani

Yaaaaaaa Bu Eldiveni Nasil Kullaniyorsunuz Sirrini Banada Anlata Bilirmisiniz. Ben Kullanmaya Kalktim Hafta Sonu Canim O Kadar Acidiki Anlatamam.krem Falan Sürüyormusunuz.yardimci Olun....kurtulmak Istiyorum Killardan...

Yaaaaaaa Bu Eldiveni Nasil Kullaniyorsunuz Sirrini Banada Anlata Bilirmisiniz. Ben Kullanmaya Kalktim Hafta Sonu Canim O Kadar Acidiki Anlatamam.krem Falan Sürüyormusunuz.yardimci Olun....kurtulmak Istiyorum Killardan...

yarencim daha önceki sayfalara bakarsan biçok kişi anlatıyor nasıl yaptığını.
Eldiveni akıyosun başlıyosun cırt cırt koparmaya.

Ben ağda kullanıyorum.Sirli ağdalardan çok fazla acıyordu.(çünkü yeni başladım ağdaya)Şimdi emla krem aldım.Sürüyorum 1,5 saat bekliyorum.Sonra ağda ile almaya başlıyorum.Sarkmalara önlem olması için elinize biraz ağda alıyosunuz cırt cırt koparıyorsunuz.Tamamını bezle çekmediğiniz için dayanılmaz bir acıda olmuyor.Hiçbiryerede bulaşmıyor.:dance:
Emla kremle fazla acıda hissetmediğimden dolayı 20 dakikada bitti benim:teytey: :teytey: :teytey:

herkese tavsiye ederim emla kremi
eczanede satılıyor.5 tane 5 gramlık tüp var kutunun içinde fiyatı 23 ytl

ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.:sm_cool: :sm_cool:

bende 1 yıldır sir ağda kullanıyorum tavsiye ederim yarıya indi üstelik inceldi.ama bu işin ilmini bilmek lazım.yoksa çook kötü oluyor. alıştıkça daha rahat oluyor.

Ben ağda kullanıyorum.Sirli ağdalardan çok fazla acıyordu.(çünkü yeni başladım ağdaya)Şimdi emla krem aldım.Sürüyorum 1,5 saat bekliyorum.Sonra ağda ile almaya başlıyorum.Sarkmalara önlem olması için elinize biraz ağda alıyosunuz cırt cırt koparıyorsunuz.Tamamını bezle çekmediğiniz için dayanılmaz bir acıda olmuyor.Hiçbiryerede bulaşmıyor.:dance:
Emla kremle fazla acıda hissetmediğimden dolayı 20 dakikada bitti benim:teytey: :teytey: :teytey:

herkese tavsiye ederim emla kremi
eczanede satılıyor.5 tane 5 gramlık tüp var kutunun içinde fiyatı 23 ytl

ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.:sm_cool: :sm_cool:

ya bu emla yı ben mı kullanmayı beceremedim. hiç uyuşmadı.. :S tabaka halinde surdum, üstüne o içindeki jelatınını yapıştrdım. 1 saat bekledim. sonuç: koca bi husrannn :S

Allah'a şükür artık canım yanmıyo yaptıkça alışıyo insan şimdi ağdayla hiç acısız çok kolay alabiliyorum

X