Bıktım

Bu sizinki evlilik değil daha 26 yaşında gencecik kadınsınız. Bu kişinin aşağılamalarını hak etmiyorsunuz. Ömrünüzü böyle mi geçirmek istiyorsunuz? Üstelik kızınız için de hiç sağlıklı bir ortam değil. Boşanmayı ciddi ciddi düşünün bence.

Benim ailemde babam ve abimde böyle hanzo, saygsızlık çok kötü aşılamayan onur kırıcı birşey.

Kendinize gelecek inşa edin, kursa yazılın işe girin erkekler değişmez. Boşanmanız gerekiyor.

6 yıllık evlilik 1 çocuk..... konum uzun olacak okuyup yorum yazanlara teşekkür ederım çok doluyum Beni anlamıyor. Beni anlayan tek insan annem. Şuan işyerinde pozitif vaka oldugu için eşim olacak kişiye de izin vermişler.. şuan 1 hafta izinde... evde mutfağa girmez yardım etmez. Oturur masaya bekler önüne koyayım sinir oluyorum .

Evde hayatımız şu şekil o işten gelince alır tableti ,tabletten maç oynar,izler,bilardo oynar,film izler.
Ama ben dizi izleyince hep kızardı izlediğim dizileri eleştirir ne biçim dizi çok saçma dizi,dinlediğim müzikleri eleştirir.

Beni hep kızdırmak için elinden gelenin fazlasını yapar.😡 biz onunla 9 yıl önce tanıştık ilk tanıştığımzda alkollü barlara gidip içerdim sırf merakımdan asla sevdiğimden değil sonra da zaten kusardım... Ben içki içince o da içerdi...

Gecen yine tartışma arasnda seninle evlenmeseydm başkasıyla evlenirdim dedim .
Bulurdun ayyaş birini sende ayyaşsın vs dedi .

Ben en son 9 yıl önce içmişim ,
millet hâlâ içiyor ben zaten sevmedim tadı mide bulandırıcıydı dediğim gibi merakımdan içmiştim. Ben içince o da içmişti yani ben tek başına içmemiştim.
Tövbe ettm zaten hayatta içmem.

Beni kızdırmak için herseyi yapiyor.
Mesela ben ev temizliğimi yeni yaptım.

Kızım 2.5 yaşında Ertesi gün
herseyi yere atıyor sütü suyu bile yerlere döküyor, ekmekleri yere atıyor.
Bu yüzden hep tartışıyoruz.
eşmn afedersnz kılları dökülüyor (kendisi recep ivedik gibi kıllı oldgu için) ev dogal olarak kirleniyor ve dağılıyor.

Bana dün dedi heryeri yala yut sil süpür ve lafları kızıma da öğretiyor kızımda bana aynı sözleri söylüyor en basit örnek. Ona öğretiyor kızım annen rahatsız diyor

Kızımın yanında bana herseyi söylüyor
Zaten ortaokulu bile okumamış cahil desem bana kızar mısınız ama kızmayın gercekten cahil. Daha çook şey var.

Lenovodan sıfır tablet aldk 950 tl.
İlkinde kızım yere attıgında ekran çatladı.

Babası işten geldiğinde kıyameti koparmıştı beni çok kırmıştı ... çok büyümüştü kavga. Beni itlemişti ama boşuna ... boşuna......
Çünkü 1 ay sonra
Kızım tableti tekrar yere attı (evet vermemeliydim ama ben evde yemek yaparken vermiştim çnkü durmuyor çok afacan)

Bu arada 2 yaş sendromu çooooook zormuş 😕🙄😑

Neyse tablet açma kapama düğmesi içine göçtü istanbula tamir merkezine gönderdik.

Tamir ücreti için 1008 tl istediler kullanıcı hatasına giriyormus. Tabletin kendisinden fazla para istediler. Bu konuda ne yapmalıyız bilgi verirseniz sevinirim tüketici mahkemesini aradım onlar da kullanıcı hatası dediler... garantisi faturası olmasına rağmen.....

Eşm alma boşver para harcama dememe rağmen
2. El sitesinden apple tablet aldı bu sefer....ve tablete elleme diyor hep kendisi oynuyor ... bağırıyor az önce elledm dondu ekran... "2 elini de kökten koparcam" diyor bana.

Elleme diyor. Bende ona android beyinli diyorum o hep tabletle uğraştığı için.
Tablete simkartını takıyor dün dışarı çıktık elinde kocaman tablet dışarda bil3 tabletle oynuyor.
Tabletin ayarlarıyla uğraşıyor kafasını kaldırmıyor anlatabiliyor muyum. Asla kafasını kaldırmıyor birşey anlatıyorum he hı hı diyor.
Soru soruyorum cevap vermiyor.
Muhabbet yok.

Ben annemle konusabiliyorum normal insan oldugu için her soruma her cümleme cevap veriyor. Ama bu duvar.... yok cevap yok kaale almıyor değil herkese öyle.

Kendi Annesi de konusuyor konuşuyor cevap yine yok banane bea diyor yürü git diyor muhabbet edemiyo kendisi sadece küfür etmeyi biliyor.

İlk zamanlarda anlamadınız mı diceksinz ama ilk tanıştığımzda doğal olarak ilgi vardı sevgi vardı çözemedim 20 yasında evlendm öyle olunca insan malesef ki olgun olmuyor düşüncelerim benim şimdiki gibi olsaydı zaten onunla evlenmezdim.

Hatta şuan tabletten bilardo oynuyor kızıma da kendi telefonunu verdi.

Ayrıca babası evdeyken kızım benim yanıma gelmiyor bile hep babasına gidiyor onu öpüyor sarılıyor babasını göremeyınce ağlıyor. Uykudan uyanıyor baba nerde diyor. Bu sabah kahvaltıda kızım yine ekmeği yere attı. Babası olabildiğince bağırdı hani cinnet geçirir gibi bağırdı birde balkonun kapısı açık. Alt katta oturan onun amcaları ve yengeleri duyuyor hergün kavgaları. Bende heraketlerine uyuz oluyorum

Bırsey derim dalga gecer şekilde cevap verir keyfi yerindeyse. İşi gücü hazıra konsun yemeğini yesin içsin tableti alsın oyun oynasın benle dalga geçsin

Yemek yer tableti alır oturur sinir olurum söylenirim.
Geçen aksam bileziğini bozdur büyük televizyon al diyor şakayla karışık.
Ama şaka değil çnkü bizim televizyon wifi desteklemiyor. O yüzden tv isteyip duruyor ne zamandır saçma .....

Tablet var telefonu var yine de yetmiyor .
Asgari ücret alıyor ama istedikleri şeyler aldığı şeyler hep pahalı
Farklı bir konuya da değinmek istiyorum,bnm annem ikinciye evlendi
15 yıllık evli gayet konuskan yardımsever iyi bir insan.

Benm kızım küçükken ateşi çıkmıştı aşırı ağlıyordu vs o eşmn beğenmediği istemediği adam , Mesela biz eşim ben kızım annemlere kalmaya gidiyorduk ertesi gün annemin eşi bizi arabayla eve bırakıyordu uzak mesafe oldgu için. Uzak dediğimde aynı şehirdeyiz ama semtler ters....kızımızı kaç kere hastanelere götürdü maddi manevi yardım yaptı. Mesela dün bize geldi annemler. Yemek yapmıstım yedi yedikten sonra diyor
Annemn eşi aferin Sevgicicegi çok güzel olmuş aferin eline sağlık dedi

Bu sabah onun konusu açıldı.
Eşm olacak insan diyorki: "götürmeseydi , eve bırakmasaydı yapmasaydı etmeseydi ben mi dedim haha" diyor gülerek. Nankörün en önde gideni.

Seni uyuz ediyorm diyor gülerek .... Nankör arkadaşlar nankör.... Ben pasta yaparım kek yaparım örnek... kuru bir eline sağlık der. Sonra uçak mı yaptın der.

Artık kek börek de yapmiyorum zaten çünkü değmiyor. İnsan övülmek istiyor yanlışmıyım?
boşan demek çok kolay ..
bu adama nasıl katlanabiliyorsun ki..

tüketici mahkemesini aradım onlar da kullanıcı hatası dediler
Çünkü kullanıcı hatası.
garantisi faturası olmasına rağmen.....
Garantinin anlamını biliyor musunuz?
Tablete kendiliğinden birşey olursa, yazılımında bir sorun varsa bu garantiye girer.
Sizin kızınız afacan diye eline tableti verip o da atıyorsa bu sizin hatanız. Oldu kırın kırın "ama garantisi vaağğrr" diyin. Bir zahmet ilk attığından sonra kızınıza tableti vermeseydiniz.
Adam evlendikten sonra bi anda kıllanmaya başlamadı değil mi? Evlilikte hakaret katlanılacak şey değil. Boşanmaktan başka çareniz yok, bu adam düzelmez. Eşiniz cahil, saygısız ve terbiyesiz bir adam. O zaman başkasıyla evlenseydi. Sizinle aynı alkol masasına oturmasaydı. Bir de birşey soracağım siz neden 2 yaşındaki çocuğun eline tablet veriyorsunuz? Çok erken değil mi?

asgari ücretle çalışan ama astarı yüzünü geçen, sevgisiz, saygısız bir adam.
ayrılın ve işe girin, çocuğunuzu da kreşe gönderin, yazik elinde tablet telefon ilerde pedagog pedagog geziceksiniz..
anneniz ve eşi gayet anlayışlı ve yardımseverler dediğinize göre..
onlarin semtte kurun yeni hayatınızı.
okurken ben sistim resmen.Sizi bu kadar ezmeye,yok saymaya hakkı yok kimsenin..

Haklısın deyince rahatlayacaksan haklısın. İstiyorsan her gün burada konu aç, biz sana haklısın yazalım.

Ama çözüm senin burada rahatlamanda değil. Haklı olduğunu söylememiz eşini bambaşka bir insan yapmayacak.

öyle bi adamin işine gelir calismasi.
hepten tembellesir..
Tamam çalışmasın da asgari ücretle 3 kişi nasıl geçinecek çocuk var bide ortada. Boşansın yada boşanmasın orası Hanfendinin bileceği iş ama çalışsın mutlaka. Nasıl geçim, mutluluk huzur olur ki bu şartlarda

Tamam çalışmasın da asgari ücretle 3 kişi nasıl geçinecek çocuk var bide ortada. Boşansın yada boşanmasın orası Hanfendinin bileceği iş ama çalışsın mutlaka. Nasıl geçim, mutluluk huzur olur ki bu şartlarda

evet ama adamin geçim diye bir derdi yok ki..
bakın 2.kez tablet alıyor evdeki takıya guvenip tv dayatıyor.
Kadın neden düşünsün erkek yan gelip yatarken..Sorumlulugu alacak olan kadın değil erkek.

evet ama adamin geçim diye bir derdi yok ki..
bakın 2.kez tablet alıyor evdeki takıya guvenip tv dayatıyor.
Kadın neden düşünsün erkek yan gelip yatarken..Sorumlulugu alacak olan kadın değil erkek.
Adam için sorumluluk almayacak kendi geleceğini garantiye almak için sorumluluk alacak bu hanım kızımız.

Adam için sorumluluk almayacak kendi geleceğini garantiye almak için sorumluluk alacak bu hanım kızımız.

boşandıktan sonra olabilir ama çalışırken boşanirsa çalıştığı için nafaka alamaz bu 1.
2.si yine diyorum adam odun kafa kadının çalıştığı paraya da el koyar..siddete basvurur..ve daha vahimi kadının maaşına guvenip daha büyük borçlara girer..hatta kadına odettirir..Okuduklarimdan hiçte maasina sahip çıkacak kadin profili ve kadının maaşına dokunmayacak erkek profili göremiyorum ben.
şu mevcut durumda kendisi icin dahi çalışması zararina olur.

Adamim recep ivedik ama bebegin daha 2 yasinda. Yani bu adami bile bile baba yaptiysan sana gram faydasi olmayacagini bilerek yaptin. Adam tüh kaka, ama sizde agirliginizi koymuyorsunuz. Koymadiginiz gibi size saygisizca rahat konusabiliyor. Cocugunuzu kötü etkiliyor. Biz size sen ikinizden iyisin desek bile, sizinde hatalariniz var.

X