Bildiğimiz Vicks ile hamilelik

meyracım canım özel msj atmışsın ama ben sana atamıyorum aktif edermisin canım

aaaa bakın benim aklıma ne geldiiiiiii:teytey: YAA BİZ NİYE ORAMIZA BURAMIZA BİŞEY SÜRÜYORUUUZKİİİİkaydirigubbakcemile2....
EŞİMİZİN ŞEYİNE VİKİS YADA ADAÇAYI YAĞI SÜRELİM UÇ KISMINAA kaydirigubbakcemile3 :roflol: ONLAR YAPTIK[ÇA BİZ FAYDANALAIM DİMMİ AMMAAkaydirigubbakcemile5 ne buu hep bizmi kokucaaaz :mymeka: hep bizmi uğraşızaaan:lepi:..dur ben bu gece deneyeyiim bakalım nasılmıış sengözlerimebaksanab,oramız buramız şişiyoo,kokuşuyoz leş gibi AYAKLI VİKİSLER BİZİİİ..sositososito/COLOR]

aaaa bakın benim aklıma ne geldiiiiiii:teytey: YAA BİZ NİYE ORAMIZA BURAMIZA BİŞEY SÜRÜYORUUUZKİİİİkaydirigubbakcemile2....
EŞİMİZİN ŞEYİNE VİKİS YADA ADAÇAYI YAĞI SÜRELİM UÇ KISMINAA kaydirigubbakcemile3 :roflol: ONLAR YAPTIK[ÇA BİZ FAYDANALAIM DİMMİ AMMAAkaydirigubbakcemile5 ne buu hep bizmi kokucaaaz :mymeka: hep bizmi uğraşızaaan:lepi:..dur ben bu gece deneyeyiim bakalım nasılmıış sengözlerimebaksanab,oramız buramız şişiyoo,kokuşuyoz leş gibi AYAKLI VİKİSLER BİZİİİ..sositososito/COLOR]

süpersin ya arnavutgüzeli ben gece bir ilk yaptım ve vicksle adaçayını beraber yaptım acayip bir ferahlık oldu sabah ağzımda vicksve adaçayı kokusu vardı hala bile var o kadar dökmüşümki içim yandı valla delikafadulden

süper fikir valla güzelim.azıcıkta onlar yansın.abuuuuu bende adet olursam sürücem vallah.bari taaa derinlere göndeririz vicksi.:dance:

süpersin ya arnavutgüzeli ben gece bir ilk yaptım ve vicksle adaçayını beraber yaptım acayip bir ferahlık oldu sabah ağzımda vicksve adaçayı kokusu vardı hala bile var o kadar dökmüşümki içim yandı valla delikafadulden

canıııımmmmmmm çok fazla koymaa.yakarsın tabiiii.dikkatli kullan tatlım.belki işe yarar.buda yeni bi yöntem.uyyyyyyyyyy.yahu biz aştık kendimiziiiiiiiii.

bencede güzelim ama adaçayı yağını deniyordum ama sanki bu ikisi acayip ferahlık verdi zanneim tüm damarlar açıldı resmen hisettim bide ben içime koymadım bu sefer beze döktüm ikisini ped gibi yaptım acayip oldu valla bence deneyin

ya bişey sorubilir miyim ?? vicks sürünce yanmıyo mu cayır cayır =)

biri söylemişti banada
adetten sonra gazlı beze parmağının ucuyla sür
içeri itme ama girişe iyice yerleştir dedi
3 gün yap 3 gün ara 9 gün yapılacaktı
yaptım ama yarım yamalak
inşaallah size şifa olsun
yakıyo biraz ama alışıyor sonra

yakıyo ama sanki tatlı bir yanış bence ki ben hem adaçayı döktüm hem vicks

ooooo canlarıma gene.yapın canım yapın.allahın ıznı ıle olcak.ayyy ben bugÜn doĞum gÜnÜ kızÇesıyım.allahım neolur hedıyemı gÖnder.hayırlı saĞlıklı bı evlat.baŞka hıÇ bıŞı ıstemıyorumm.

esim diyorki onu bunu sokacagina oraya benimkini sok:eek: kaydirigubbakcemile3

hahhahahh:)))))))))) allah senin iyliğini versin kıs beni güldürdün allahta seni güldürsün çok güldüm valla:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kıslar inşşalh bu ay tutarda bişi denemeyiz ya ben tutmazsa bu ay önümüzdeki aya denicem şu viksi nezamn sürüyoz bilgisi olan varmı hani yumurtlama zamanındamı nezamn bilen varsa yazzsın lütfennnnnnn:nazar::nazar:

canım adet bittikten sonra yumurtlama zamanına kadar yapıyosun gece yap yat.gazlı beze 1 çay kaşığı kadar koy.ve oraya derine yerleştir.ama gazlı beze ip bağla içeri kaçmasın.

kızlar malesefki azönce benim kırmızılar geldiii.offffffffffffffff.çok canım sıkkın moralim bozuk durmadan ağlıyorum.bide yalnızım eşim okula gittii.of ona nasıl sölicem.allahım dayanamıyorum artık .bıktımm.

arkadaşlar butun yazıları okudum sonuç alanlar yazabılırmı lutfen uff bende neyı denıycegımı yapıcagımı şaşırdım artık :KK43:

arkadaşlar butun yazıları okudum sonuç alanlar yazabılırmı lutfen uff bende neyı denıycegımı yapıcagımı şaşırdım artık :KK43:

ahhh.bitanem hepimiz aynı durumdayız.ben denedim ama sonuç alamadım.malesefki bu konuda çabuk pes ettim.şuan hiç birşey denemiyorum.sen dene belki sonuç verir.sana faydası olur.allah yardımcın olsun canım.

blue_girl problem ne sizde.belki başka bildiğim bişey çıkar yardımcı olurum.

arkadaslar sorunumuzun ne oldugunu bilelim de öyle uygulayalim. bu tür seyler tüpleri tikali iltihapli olanlar icin gecerli daha cok. kiminde yumurta gelisimi olmuyor, kiminde baska sorun... hele de bu tür seyler, yani iceriye zarar verebilecek olanlari denerken dikkatli olalim. sevgiler...

blue_girl problem ne sizde.belki başka bildiğim bişey çıkar yardımcı olurum.

canım ya hıcbırsey cıkmadı no problem ama 1.5 senedır korunmuyoruz bırsey yok :KK43: buay tekrar doktara gıdıcez bakalım ..busefer eşımıde goturucem drum olmazsa esımdeen sperm sayımı testı ıstıycektı

X