Güneş Kremleri Bioderma -Photoderm SPOT SPF 50+

Güneş kremleri, bronzlaşma

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.733
27.301
48
Leke sorunu yaşayan ya da lekelenme riski taşıyan ciltler için yatıştırıcı özelliğe sahip güneş koruyucu

KULLANIM ALANLARI

• Lokal hiperpigmentasyon (kahverengi lekeler)
  • Lazer uygulaması öncesi ve sonrasında/Lazer sonrası abrazyon
  • Dermatolojik bir tedavi sonrası oluşan skarların sonrasında kullanıma uygundur

ÜRÜN FAYDALARI

• Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Photoderm Spot güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlanmasına yardımcı olur.
  • Güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan reaksiyonların ve güneş kaynaklı erken yaşlanma etkilerinin önlenmesine yardımcıdır
  • Özel patentli Hücresel Bioprotection® formülü cilt hücreleri için optimum koruma sağlanmasında yardımcı etkendir. Böylece hücresel hasar riskinin azaltılmasına destek olur
  • Spesifik aktif içerikleri ile hiperpigmentasyon riskini azaltmaya yardımcı olur

KULLANIM TALİMATLARI
Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır

Yüz ve vücut kullanımına uygundur

• Güneşe çıkmadan ve suya girmeden önce bol miktarda ve eşit bir şekilde uygulanır (Kullanılan ürünün miktarını azaltmak, korunma oranını azaltacaktır)
  • Sıklıkla, özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını engelleyen aktivitelerden sonra yeniden tekrarlanmalıdır
Bebekler ve küçük çocuklar güneşe direkt maruz bırakılmamalıdır

Güneşe uzun süre maruz kalmak ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir

spot.jpg

Bu yıl güneş kremimi değiştirdim ve hakkında güzel yorumlar okuduğum Bioderma güneş koruyucu kremini aldım.
Markanın birçok soruna yönelik güneş kremi mevcut. Amaç aslında sadece güneşten ve zararlı etkilerinden korunmak olsa da ben önceliğin cildimde parlamayacak bir ürün olmasını istedim.Çünkü hemen hemen bütün güneş koruyucular çok yağlıdır ve parlar.Makyaj altında kullanıldığında ise durum daha da vahim olur..Bu yüzden ağır olmayan,parlamayacak bir ürün istedim. Aynı zamanda yüzümün birkaç yerinde daha önceden oluşmuş lekeleride tedavi etsin dedim.Eczacı markanın bu ürününü önerdi..

1 haftadır kullanıyorum ve şimdilik oldukça memnunum. Asla parlamıyor. Bakalım yaz bitimine kadar asıl etkisini göreceğim
.

X