Çatlaklar BİODERMOGENESİ!! çatlaklar için kesin ve tek çözüm sonunda türkiyeye geldi!!! önemli.

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Eki Görüntüle 966864 Eki Görüntüle 966865

bio oil kullanmadan once cekmedim ama emin olun bundan kotuydu halim.. bu da bio oil kullandiktan sonraki halim biri bacagimin ust on kismi digeride sag popom catlaklar baya siliklesti bilmiyorum daha 1 ay kullandim insallah nazar degmesin boyle gider.. kisacasi, efsa sende merak etmistin sen de kullanabilirsin tavsiye ediyorum ben emu oili kullaninca da sonuclari yazicam burdan. biliyosun burda en cok zaman gecirip en cok arastiranlardan biriyim ve asla emin olmadan birsey soylemek istemem. keske herkes yaptigi seyleri ve sonuclari paylassa..

canım ilk fotoğrafta resmen hiçbir şey göremedim çatlak matlak kalmamış ! :KK52: benim de kalçamda ergenlikten kalma var of :KK43: neler kullandım da geçmedi.. şu emu yağını çok merak ediyorum lütfen yaz neler oldu bitti :) bir de ne önerirsin kese bakım vs önerilerine açığım canım :)

canım ilk fotoğrafta resmen hiçbir şey göremedim çatlak matlak kalmamış ! :KK52: benim de kalçamda ergenlikten kalma var of :KK43: neler kullandım da geçmedi.. şu emu yağını çok merak ediyorum lütfen yaz neler oldu bitti :) bir de ne önerirsin kese bakım vs önerilerine açığım canım :)

evet canim aslinda var catlak ama okadar inceldi ki gozukmuyor ama ben cok yakin inceledigimde gorebiliyorum. senin en azindan sadece kalcanda varmis canim sanslisin benim gogsumde flnda var biraz oralarada kullaniyorum bakalim emu oil gelmedi bio oil bukdr etki ettyse o daha etkili olur diye dusunuyorum gelismeleri de yazarim tabikii. ayrica ben kese falan yaptigimda daha cok artti catlaklarim o yuzden sadece bu yaglari kullanmani tavsiye ederim bi kere de kahve limon yapiyim dedim resmen ugrasip incelttigim catlaklar eskisinden de genis bi hal almisti bende mi problem var anlamadim :)

evet canim aslinda var catlak ama okadar inceldi ki gozukmuyor ama ben cok yakin inceledigimde gorebiliyorum. senin en azindan sadece kalcanda varmis canim sanslisin benim gogsumde flnda var biraz oralarada kullaniyorum bakalim emu oil gelmedi bio oil bukdr etki ettyse o daha etkili olur diye dusunuyorum gelismeleri de yazarim tabikii. ayrica ben kese falan yaptigimda daha cok artti catlaklarim o yuzden sadece bu yaglari kullanmani tavsiye ederim bi kere de kahve limon yapiyim dedim resmen ugrasip incelttigim catlaklar eskisinden de genis bi hal almisti bende mi problem var anlamadim :)

canım aynen!! kahve limon benim de arttırdı bizim ciltler çok narin herhalde ters etki yapıyo :KK70: zaten ten rengimiz de aynı bakınca gördüm fotoğrafta.. ya yazın bikini dehşetini sorma gitsin.. :KK53: bi de arttı mı artcak mı bunun stresi bile geriyo insanı.

işte ben sana demiştim sende çok fazla yoktur diye benim kalçamdakiler basenimdekiler falan çok bariz belli ve seninkinden daha fazla gerçi fotoğraf yanıltır biraz çünkü bende çekip bi kere ablama gönderdim resimden çok belli olmuyo bir şey demişti ama popomdakiler belliydi yine :) ben artık sadece krem sürüyorum palmers krem ne yaptıysam olmadı zaten bu elimdekiler bitince de bio oil alırm belki ama çok fazla para harcamamaya karar werdim artık.. diyorum ya seninkiler az yine benimkiler daha belirgin ve seninkinden biraz kalın çünkü benim kalçamdakilr seninkilerden daha eski bir de sana göre daha buğday tenliyim beyazlaşınca daha çok belli oluyor

işte ben sana demiştim sende çok fazla yoktur diye benim kalçamdakiler basenimdekiler falan çok bariz belli ve seninkinden daha fazla gerçi fotoğraf yanıltır biraz çünkü bende çekip bi kere ablama gönderdim resimden çok belli olmuyo bir şey demişti ama popomdakiler belliydi yine :) ben artık sadece krem sürüyorum palmers krem ne yaptıysam olmadı zaten bu elimdekiler bitince de bio oil alırm belki ama çok fazla para harcamamaya karar werdim artık.. diyorum ya seninkiler az yine benimkiler daha belirgin ve seninkinden biraz kalın çünkü benim kalçamdakilr seninkilerden daha eski bir de sana göre daha buğday tenliyim beyazlaşınca daha çok belli oluyor

canim iste biooilden sonra inceldi boyle renkleri de krem gbi oldu paralkligi gitti yani. ben de artik para harcamak istemiyorum sen de ben de denemedigimz sey kalmadi etki etmesini birak durdurmadi bile..simdi ben de sadece nemlendiriyorum o kadar. bide su dizimdeki kirisik gibi goruntu gitse... sen palmers kullaniyodun memnun musun peki canim onu da cok kullanan var cunku yurtdisinda falan..

canim sana acnelyse yazmisti doktor onu nasil kullanman gerektigini soyledi mi?

canim sana acnelyse yazmisti doktor onu nasil kullanman gerektigini soyledi mi?

hayır canım ben sordm yaptırana kadar ne kullanaym dedim krem yazıyorum dedi kağıdı hemen vermedi çıkarken aldım bi baktım acnelys görünce bende şaşırdım hafta 3 4 kez gibi bir şey söyledi deniycem bakalım soyucu etkisi olan şeyleri öneriyorlar anlaşılan sivilcede kullanılan çoğu şey bunda da kullanıyor hamilelikte oluşanlara falan da contractubex öneriyorlar çünkü.. zarar verir diyosun ya hani demek ki soydukça işe yarıyor bizim tcalar yara olmadı mesela ama lazer ya da acnelys kabuk yapıyor öyle iyileştiriyor belki tcalarımız da bazı insanların ki gibi yara olsaydı işe yarardı her şeyi deniyoruz zaten biz bunu da deneriz :KK70:

canim iste biooilden sonra inceldi boyle renkleri de krem gbi oldu paralkligi gitti yani. ben de artik para harcamak istemiyorum sen de ben de denemedigimz sey kalmadi etki etmesini birak durdurmadi bile..simdi ben de sadece nemlendiriyorum o kadar. bide su dizimdeki kirisik gibi goruntu gitse... sen palmers kullaniyodun memnun musun peki canim onu da cok kullanan var cunku yurtdisinda falan..

çok fazla işe yaradı diyemem çünkü ben pek bir şey beklemiyordum ondan sadece nemlendirsin yeni oluşturmasın diye kullanıyorum ki bazı günler sürmüyorum bile.. bende bu bittikten sonra bio oil alırım belki onu da denerim ama okula gittiğimde şu acnelys ve madecassol başlıcam bazı günlerde de bio oil sürerim bakalım ne olacak hayırlısı diyelim :)

çok fazla işe yaradı diyemem çünkü ben pek bir şey beklemiyordum ondan sadece nemlendirsin yeni oluşturmasın diye kullanıyorum ki bazı günler sürmüyorum bile.. bende bu bittikten sonra bio oil alırım belki onu da denerim ama okula gittiğimde şu acnelys ve madecassol başlıcam bazı günlerde de bio oil sürerim bakalım ne olacak hayırlısı diyelim :)

anladim canim bizde de vardi acnelyse evde duruyodu bende sureyim bari 2 3 gunde bir.. belkide ise yarar :) en azindan yeni olusan ince catlaklarda etkili olur bio oil kullan canim nemlendirici yerine onu al 17 tlye geliyo en azindan cok onerilen bi yag bi de onu denersin baya inceltiyo catlaklari puruzsuzlestiriyo bitek dizimdekilere cok etkisi olmadi.

canım ne kadar sevimlisin sen ya :) çok kanım ısındı sana :KK19: contactubex ben de düşündüm bir ara kullansam mı diye ama kararsız kaldım sen kullanmayı mı düşünüyorsun canım onu plastik cerrah yazıyor diye biliyorum yazdırmadan alındığında baya pahalı bi krem. kullanan var mı kii?

Eki Görüntüle 966864 Eki Görüntüle 966865

bio oil kullanmadan once cekmedim ama emin olun bundan kotuydu halim.. bu da bio oil kullandiktan sonraki halim biri bacagimin ust on kismi digeride sag popom catlaklar baya siliklesti bilmiyorum daha 1 ay kullandim insallah nazar degmesin boyle gider.. kisacasi, efsa sende merak etmistin sen de kullanabilirsin tavsiye ediyorum ben emu oili kullaninca da sonuclari yazicam burdan. biliyosun burda en cok zaman gecirip en cok arastiranlardan biriyim ve asla emin olmadan birsey soylemek istemem. keske herkes yaptigi seyleri ve sonuclari paylassa..

Canım çok teşekkür ederim. :):KK54: İnan ki benim de kanım sana çok ısındı.:KK16::KK19: Ben, o kremi sitede bir bayanın yazdığı mesajdan öğrendim canım. Sana da söyleyeyim dedim. Bayanın arkadaşına doğum çatlakları için kadın doğum doktoru yazmış. Memnun kalmış. Yani öyle bahsediliyordu. Ben emin olamıyorum o kremden ama.:26: Netten baktım, iyi bir şeye benziyor ama photoshop yapıldıysa ya? Güvenemiyorum açıkçası. Canım, yandan çekimde çatlaklar baya silik duruyor. Ön çekimde hiç yok gibi geldi bana.:KK34: Haziran ayında başlamayı düşünüyorum ben de canım bio oili ve emu oili kullanmaya. Çünkü diyet yapıyorum şu anda. Biraz daha kilo vermek istiyorum. Yazın başında hemen başlayacağım ben de Allah nasip ederse. :) Sen de gelişmeleri burada bizimle paylaşmaya devam edersen çok sevinirim. :) Yağları düzenli kullanmaya devam edersen ve lazer uygulaması da yaptırırsan tamamen kaybolacaklar bence.:KK76::KK34:

arkadaşlar ben konya'da yaşıyorum burda bi güzellik merkezine geldi sahipleri de tanıdık gittim görüştüm. benim çatlaklarım 10 yıllık doğum yaptıktan sonra oluştu.. karnımda,belimde,üst bacaklarımda var kilom 58 boyumda uzun yapılacak olan bölgelere baktılar ben zayıf olunca yapılacak yerlerde haliyle dar,geniş değil çizgilerim de ince ince dikey toplam hepsine 2.500 fiyat verdiler, yok olmasına en az %70 dediler. ve güneşlenerek daha çok geçecek,yaptırdıktan sonra 6 ay da vucudu yenilemeye devam edecek dediler.. bende düşünüyorum yaptırmayı ama bu yaz biraz zor.. bilginiz olsun diye yazdım.. yaptıran kişilerinde burdan yorumlarını bizimle paylaşmalarını da istiyorum.. inş.bu tedavi sonuç verir..

arkadaşlar ben konya'da yaşıyorum burda bi güzellik merkezine geldi sahipleri de tanıdık gittim görüştüm. benim çatlaklarım 10 yıllık doğum yaptıktan sonra oluştu.. karnımda,belimde,üst bacaklarımda var kilom 58 boyumda uzun yapılacak olan bölgelere baktılar ben zayıf olunca yapılacak yerlerde haliyle dar,geniş değil çizgilerim de ince ince dikey toplam hepsine 2.500 fiyat verdiler, yok olmasına en az %70 dediler. ve güneşlenerek daha çok geçecek,yaptırdıktan sonra 6 ay da vucudu yenilemeye devam edecek dediler.. bende düşünüyorum yaptırmayı ama bu yaz biraz zor.. bilginiz olsun diye yazdım.. yaptıran kişilerinde burdan yorumlarını bizimle paylaşmalarını da istiyorum.. inş.bu tedavi sonuç verir..

canım başladın mı yaptırmaya bende Konya'ya yakın bir yerde oturuyorum hamileyim çatlaklarım oluştu canımı çok sıkıyorlar seansları kaç günde bir acı oluyormu? bilgi verirsen sevinirim

Canım bu kadar olr ya, topicte bi gelişme varmı diye gireyim dedim senin yazını gördüm :) ben de konyadayım ve inanmayacaksın ama şmdi eliften geldim 13. seansımdan geliyoruumm :) zaten sadece orada var, gelelim etkilerineee. Samimi olmak gerekirse ben hiçbir fark göremiyorm ama uygulayan hemşire hanım (kendisini cok sevdm beni almayacaktı bunları ne kafana takıyosn ögrencisin bu kadar para verilir mi dedi ilk gittigimde, cok tatlı çok dürüst bir insan dogru söyleyecegine kefilim yani) azalmaya başladıgını ve güneşlenme imkanım olrsa derimle aynı renge geleceklerini söylüyor, bakalım bilmiyorm 20. Seans sonrasında ne olr, buraya yazarımm görüşmek üzere şimdiliikj

Canım bu kadar olr ya, topicte bi gelişme varmı diye gireyim dedim senin yazını gördüm :) ben de konyadayım ve inanmayacaksın ama şmdi eliften geldim 13. seansımdan geliyoruumm :) zaten sadece orada var, gelelim etkilerineee. Samimi olmak gerekirse ben hiçbir fark göremiyorm ama uygulayan hemşire hanım (kendisini cok sevdm beni almayacaktı bunları ne kafana takıyosn ögrencisin bu kadar para verilir mi dedi ilk gittigimde, cok tatlı çok dürüst bir insan dogru söyleyecegine kefilim yani) azalmaya başladıgını ve güneşlenme imkanım olrsa derimle aynı renge geleceklerini söylüyor, bakalım bilmiyorm 20. Seans sonrasında ne olr, buraya yazarımm görüşmek üzere şimdiliikj

Canim merhaba catlaklarin ne durumda heyecanla sendeki gelismeleri bekliyoruz.birde catlaklarin ne durumdaydi genislik uzunluk sayi vs. Simdi ne durumda? Sana verilen bu fiyat tum catlaklarin icinmi?

Canim merhaba catlaklarin ne durumda heyecanla sendeki gelismeleri bekliyoruz.birde catlaklarin ne durumdaydi genislik uzunluk sayi vs. Simdi ne durumda? Sana verilen bu fiyat tum catlaklarin icinmi?

Valla canm cok parlak gelişmeler oldugunu söyleyemiycem acıkcası, tüm çatlaklarım icin değil, cihaz 40 dakika çalışıp kendni durdurdugu icin, her merkezde böyle bir prosedür uygulanmış, tek seansta en fazla 2 bölgeye süre yetiyor. Benm kollarım ve göğüslerimdekilere çalıştık, kollarımdakiler tırnak ucu genişliğinde ve 1-2 cm boylarındaydılar, sonuç: sadece hafif silikleşmiş gibiler başka bir fark yok..! Göğüslerimde daha fazla var ve daha uzunlar genişlikleri de değişken, 1-2 tanesi derindi ( bana uygulamayı yapan bayan tedaviye gelenlerin icinde en az ve en dar çatlakların bende oldgnu söyledi ona göre canlandır canm kafanda ) amaaa sonuç orada da hüsraan, hafiften renk silikleşti gibi o kadar. Kesinlikle değmez diyorum ben... Ama yine de herkesin cilt tipi farklı tabi

17. Seansımı bitirmiş olmama ragmen gelişmeler bunlar yani...

komple kaç seans sürecekmiş peki ? of tek umudumdu bu biodermogenesi. internetten bakıyorum fotolara baya gitmişler çatlaklar ama iyileşmişin altında genelde 2 yıl sonra falan yazıyodu. bi de seanslardan sonra da iyileşme gözleniyomuş iyileşme hep devam ediyomuş. ya da 2 sene boyununca mı gitmek gerek ? sen yaptıran birisi olarak daha iyi bilirsin araştırmışsındır. %80e varan iyileşme görülüyo en iyi ve en etkili uygulama diye geçiniyolar bide :KK20:

komple kaç seans sürecekmiş peki ? of tek umudumdu bu biodermogenesi. internetten bakıyorum fotolara baya gitmişler çatlaklar ama iyileşmişin altında genelde 2 yıl sonra falan yazıyodu. bi de seanslardan sonra da iyileşme gözleniyomuş iyileşme hep devam ediyomuş. ya da 2 sene boyununca mı gitmek gerek ? sen yaptıran birisi olarak daha iyi bilirsin araştırmışsındır. %80e varan iyileşme görülüyo en iyi ve en etkili uygulama diye geçiniyolar bide :KK20:

Canım şöyleki firma öncelikle çatlakların durumuna göre en fazla 20 seans kadar yapılıp, ihtiyaç duyulduğu sürede yani 6 ay boyunca devam eden bir iyileşme gözlenmezse eğer yeniden bir 20 seans yapılması yönünde bir uygulama yapıyor. Bana 20 seans yapıldı, haftada 3 kez olmak üzere, bana yapan hemşire hanım da iyileşmenin daha önceki hastalarında 6-7 ay sonra daha iyi oldugunu ve tekrar yapılmasına gerek kalmadığını söyledi, ben buraya yazalı yaklaşık 1 ay olmş, onzman ümitsizdm ama smdi sanki kollarımdakiler tükenmez kalemle çizilmiş gibi gözükmeye başladı gözüme, göğsümdekiler de deri rengine yaklaşmış gibi olmaya başladı bilmiyorum sanırım geçiyor gbi. Annem de hicbişeyin kalmamış resmen dedi, evet parlamıyorlar artık, dokununca sanki çatlak olan yerde cilt dokusu yokmuş boşluğa dokunuyormuşum hissi de azaldı, ama şahsen dediğim gibi şuan icin hala 2500 lirayı zor denkleştşrip vermiş olsaydım çok üzülürdüm. Annem saolsun benm bunşar yüzünden ne kadar üzüldğümğ gördüğü icin ilk başlarken napalm parayı kaybetmiş farzederiz bir dene diyerek içimi rahatlattı, ama benm şuana kadar gördüğüm fark %30 belki 40

Ben 1 ay demişim ama smdi tarihe baktım buraya yazalı 13 gün 20 seansımı bitireli de 1 hafta olmş :) ben aydan aya gelişmeleri yazarım fark olrsa

X