Saç Uzatma Yöntemleri Biotin ile Sa uzat

mrb arkadaslar ya ben simdik biotin hapi aldim 1 pakette 30 tane hap var ama 5 mg degil 2,5 mg ve paketin icinde kesinlikle günde sadece bir hap alin diyor 2 paket aldim yani suanda 60 tane hapim var ama yanliz 2.5 mg neyyapim 2 tanesini 1 gündemi alim birde aksamlarimi yoksa sabahlarimi alim

arkadaşım benim metabolizma hızım düşüktür sanıyorum çünkü enerjik biri değilim, demir eksikliğine de bağlı olarak sürekli halsizlik var..kilo fazlam da var...bu saç için kullandığınız ilacın metabolizmayı hızlandırıp yağ yakımına yardımcı olduğunu yazmışsınız ilk sayfada...bu kesinlikle doğru mu? çünkü eğer sadece sizin tecrübenizden çıkan sonuçsa, herkeste aynı etkiyi göstermeyip mazallah bana kilo aldırırsa daha beter olurum...tırnaklarımı da yediğimden tırnaklarım, saçlarım uzasın ama ben zayıflayayım istiyorum...daha bir sürü şey isterim de onlar mucize sınıfına giriyor...:ecrin_bebek:

yağ metabolizmasına etkili, kan şekeri düzenleyici yani iştahı bastırıyor 15+ gün kullanımı sonunda.

vallah arkadaslar biotin sadece sac icin degil cildi de güzellestiriyor temizliyor ve tirnaklari güzellestiriyor =D ben mutluyum cildim hepten temizlendi cok güzel yüzümde hic bir sivilce ne yok bayagi büyük bi sivilce cikiyordu fark etttmistim aciyordu bile ama 2 gün sonra aninda patlatmadan kendiliginden gitti yani gercekten süper birsey bu tavsiye ederim herkes icin ben karar verdim insallah ömür boyu kullanacagim farki bayagi begendim =D

faydasını gören cimcimeler koysalarda fotoları görsek. bende almak istiyorum bu hapı ama endişeliyim biraz :kedi: çok değil 5- 10 cm arası uzama istiyorum sadece. tüylenme yapmasından korkuyorum yani.

okudum hapın prospektüsünü yan etkilerinde endişemle ilgili bir bulguya rastlanmadım zemuszemus
çok mtluyum bende kullanıcam hafta sonu çıkar alırım. başlığı açan nadide arkadaşımıza teşekkür ediyorum kocaman öpüyorum. opuyorumnanaktan gelişmeleri yazıcam

17 gündür kullanıyorum
sacımdaki boya sac rengimle aynı renk bu yüzden dipten ne kadar uzadığını farkedemiyorum ama uctan farkediyorum uzadığını.normalden daha hızlı uzatıyo gercektenzemuszemus

ne kadar acaba bunun fiyatı ? ne kadar süre kullanmak gerekiyo? ne kadar sürede ne kadar uzatıyo? =)

fıyatı 34.99 tl ama eczacım saolsun 30 tl ye verdı bana.ıcınde 60tane var ve gunde sdce 1tablet ıcıosun.

ben de bugun ezcaneye sipariş verdim.yarın elimde olacak hemen kullanmaya başlayacağım.ya lütfen saçınızı kestirmeden önce bikaç kez düşünün kimsenin dolduruşuna gelmeyin, sonra benim gibi uzatacağım diye kafayı yersiniz !!!
ben sonuç almaya başlarsam hemen buraya yazarım.bakalım şu an omuzlarımda olan saçlarım ne zaman küreklerimi geçecek :KK43:( turp da çıkmadı gitti zaten delikafadulden

X