Bir anne bunları yaparmı? Ben ne yapıcam?

annenizi hayatınızdan cıkarsanız iyi olucak.
kendi hayatını mahvettigi yetmemiş gibi sizinkinide edicek gibi gözüküyor.

Canım eşim iş için bir hafta şehir dışındaydı yarın gelecek. Tenim çok açık renk değil ama yine de belimde ve bacağımda iz var. Açıklayamam ama! Saklıyacağım mümkün olduğunca.
saklayıp saklamamak senin bileceğin iş canım
anneni derhal uzaklaştır evinden
ve bir daha yardımına koşma, mümkün olduğunca uzak dur

Gönderin evinizden... Hadi gidecek yeri olmasa sokaklarda kalacağını bilseniz muhatap olmayın ama evden kovmayın derdim ama evi de varmıs çekip gitsin...
Bu saatten sonra hala anneyim diyebiliyorsa yazık ona zaten.. Herkes doğurabiliyor ama anne olamıyor.

Çok üzüldüm yaşadıklarına çocukken bi şey yapamazdın ama artık evli barklı kocaman kadınsın. Neden hayatından tamamen çıkarmıyorsun, neden sana bunları yapmasına izin veriyorsun?
Görüşme, arama evinede alma. Böyle biri annen olacağına hiç olmasın daha iyi.
Haklısın, bende böyle düşünüyorum ama hayatımdan tamamen çıkarabilmem için anneannem dedem vs herkese bunu anlatmam lazım. O zaman da annemin başına neler gelir bilmiyorum, kimse bişey yapmasa bile intihar edebilir. Bunun vebalini taşıyamam. Bu yüzden elim kolum bağlı.

uzak duramıyorum demeyeceksin ve uzak duracaksın, hatta mümkünse hayatından tamamen çıkaracaksın. 27 yaşındasın 27 yaşını da sana zehir etmiş, sen ise herhangi bir kötülük yapmadım ona diyorsun. Annelik hakkı da bir yere kadar zıvanadan çıkmış artık...

ÖSS pazar günü
C.tesi boşanma nasıl oldu ?
C.tesi nöbetçi mahkeme olur oda boşanmaya bakmaz

Ben bu yaşa kadar yanlış mı biliyodum
Yoksa mahkeme size özel 7/24 mü çalışıyo
Cuma günü boşandılar. Hatta yazarken o da aklıma geldi ama çok uzattığım için o detaylara girmedim artık. Yani hemen ertesinde sınava girdim ordaki ana fikir bu!

ağustos 2010 da açtığın konuda 3 yıllık evlisin, Temmuz 2011 de açtığın konuda Eylül ayında evleneceksin.. hangisi sensin? :KK14:
2010 konusunda da 3 yıllık evliyim şimdi demiş.:KK55:

ağustos 2010 da açtığın konuda 3 yıllık evlisin, Temmuz 2011 de açtığın konuda Eylül ayında evleneceksin.. hangisi sensin? :KK14:

Eski konularına henüz bakmadım ama umarım yalandır bu konu. Okuduğumdan beri beddua ediyorum çünkü

keşke anneni boşayabilsen..nefret ettim okurken..nolur aılenden uzak tut,huzur vermez sana..kocanla aran bile bozulur..bı anne için bunları soylıyecegım hıç aklıma gelmezdi

İkisi de benim, o dönemdeki size anlattığım aynı kişiyle evliyim ama o zaman evlenecekken onun ailevi sağlık sorunlardan dolayı erteledik. Ama uzun zamandır birlikteydik o yüzden. İlişki geçmişimiz 8 yıl.

Her kadın çocuk doğurabilir ama her kadın anne olamaz Rabbim kimilerini böyle anne yaparak sınar kimilerini yapmayarak Rabbim böyle insanlardan hepimizi korusun

Haklısın, bende böyle düşünüyorum ama hayatımdan tamamen çıkarabilmem için anneannem dedem vs herkese bunu anlatmam lazım. O zaman da annemin başına neler gelir bilmiyorum, kimse bişey yapmasa bile intihar edebilir. Bunun vebalini taşıyamam. Bu yüzden elim kolum bağlı.
Hiçte elin kolun bağlı değil, önce bu yaptıklarının hiç birini haketmediğini bir kabul et. Annenin bir erkekle beraber olduğunu söylemene gerek yokki annenin sana davranışları zaten görüşmeyi kesmen için yeterli bir sebep hatta seni hamile olma ihtimaline karşı acımasızca nasıl dövdüğünü anlat .. Korkma intihar falan etmez bu tiplerin canı tatlı olur. Olsa olsa tehdit eder intihar edicem diye ama yapamaz.
Eşinden izleri nasıl saklayacaksın bence saklama onada anlat en azından eşin destek olur sana.

Eski konularına henüz bakmadım ama umarım yalandır bu konu. Okuduğumdan beri beddua ediyorum çünkü
Hayır yani anlamadım şimdi sizinde yargılamanızı ama ben benim. Ve burada sizlere akıl danışmak yorum ve fikirlerinizi almak için yazdım. Böyle yalan için ne zaman ayırılır!

27 yaşında olduğunuza göre liseden 2004 yada 2005 mezunu olursunuz ÖSS sınavları da hep pazar günleri yapılıyordu çünkü bende 2004 mezunuyum.

X