Bir Arap Ulkesi "Qatar / Doha"

Bu araplarda ne para var ya, resmen şehri baştan yaratıyorlar, çok güzel resimler, elinize sağlık

Emeğine sağlık canım..:) sanki oraya gitmiş ve görmüş kadar oldum,orada sevdiğim bir insan var bu yüzden de merakla bakıp okudum..:):kedi:​

upsss bu nedir yahuu..güzel yerler
paylastiginiz icin tskler..

Vay bee süper :) Ne şaşa .Adamlar aşmıs kendilerini valla.Tesekkürler paylasımın için

resimleri ekleyeli çok olmuş.fakat ben yorum yazmadan edemeyecegim..çok güzel resimler çekmişsiniz.oraya gitmiş kadar oldum.ama gidip görmekte isterdim açıkçası..resimlere bakılırsa çok güzel bi yer gibi görünüyor...

tek kelimeyle müthiş araplar kısa yoldan zengin olma yolunda ilerliyolar petrol yatakları olduğu sürece
venediği anımsatan alışveriş merkezine bayıldım oldum olası arap ülkelerine hayranlığım vardır dilerimki bir gün bende keşif turuna çıkabilirim
emeğinize sağlık çok hoş bir paylaşım olmuş

ben teşekkür ederim hanimlar :) begendiginize sevindim :)

slm bende Qatar da dohada yasiyorum siz halen Qatar da mi bulunuyor sunuz?

a.slm canim..yok canim biz geleli 1.5sene oldu,agustos 1008de geldik ist.a :)

Hayatimin en guzel 4 yilini gecirdigim Qatar'i, dostlarimi cok ozluyorum....kaydirigubbakcemile3

bende özledim valla oralari :) hatta cok şeyini özledim zaten mekan olarak degil :) özellikle kizim dogduktan sonra :)

evet gerçekten güsel bir ulke gitme fırsatı bulamadım ama bnmde arkadasın aynı projede calsıyordu

Paylaşımın için teşekkürler...

Çok güzeldi valla gitmiş gibi oldum. Arap ülkelerine benimde merakım çok.Emeginiz için teşekkürler.

Harika...
Emeğine , yüreğine sağlık arkadaşım..

Ben de Libya'dayım benzer noktaları var ..

Verdiğin bilgiler için ayrıca teşekkürler zevkle okudum

gercekten etkileyicialkisalkisalkis

Binaları ne güzel öyle...Trafikteki turuncu arabaya bayıldım :icecream:

bayılırım arap ülkelerine
hem islam hemde lüks süper
ben bide dubai yi çok severim
gitmek istediğim yerler arasında 2. sırada
1. sırada mekke var...

Bu araplarda ne para var ya, resmen şehri baştan yaratıyorlar, çok güzel resimler, elinize sağlık

Bende gitmek istiyorum ya. Böyle fotoğrafları da görünce daha bir kabarıyor iştahım.

begenmenize sevindim hanimlar :) teşekkürler a.s. inşaAllah gitmek isteyen herkes biran önce gider gezer tozar :)

gerçekden güzel tasvirinizi resimlerle destekleyerek çok iyi anlatmışsınız..
tüm arap ülkeleri gibi ihtişam ön planda tabi serde zenginlik var...özellikle o spor arabalar
neydi öyle sanki hepsi sergiye çıkmış lüks otomobiller...ama bize lüks onlara
basit gelen şeyler

gerçekden güzel tasvirinizi resimlerle destekleyerek çok iyi anlatmışsınız..
tüm arap ülkeleri gibi ihtişam ön planda tabi serde zenginlik var...özellikle o spor arabalar
neydi öyle sanki hepsi sergiye çıkmış lüks otomobiller...ama bize lüks onlara
basit gelen şeyler

öyle valla :)

ben hala Qatar da yasiyorum ama burda hic turk bulamiom

Doha'da misiniz? eger öyleyse ilginç valla..Türk kayniyor resmen orasi..

gerçekten çok güzeil biryermiş..

waauw cok güzel bi yermis boshayallersmile

bencede :)

ben hala Qatar da yasiyorum ama burda hic turk bulamiom

arkadaşlar siz yazalı epey olmuş belki yazdığımı okumayacaksınız bile. bizde eşimle gidicez gibi görünüyor dohaya iş için. 3 sene kalıcaz. istanbulda oturuyorum. katar dohada yaşayan varmı şuan. bilgi almak istiyorum. aslında korkuyorum birazda sonuçta yabancı dilim yok denecek kadar az. ben grafik tasarımcıyım türkiyede işim çok ama katarda olmayabilir. o yüzden tedirginim

X