Bir arten bir ven hikayem

funday

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2023
1
1
31
19. Haftamda öğrendim tek arten tek ven olduğunu bebeğimin doktor genetik hastalık taşıyabileceğini söylemişti sıvı alınması gerektiğini perinatolojiye gitmem gerektiğini söylemişti. 22.haftamda perinatolojiye gittim kontrollerimi yaptırdım kalpte parlaklık çıktı sadece beni açıkçası biraz korkutmuştu hep aklıma takılıyordu sürekli burda paylaşan insanları okuyordum ve bana hep bir umut oluyordu ve birgün bende doğum yaparsam ve sağlıklı bir şekilde alırsam kucağıma evladımı yazacağım ve bende bir umut olacağım demiştim. Perinatoloji sıvı alıp bakalım dedi ama eşim ve ben bir karar vermiştik ne gelir ise Allahtan dedik ve istemedik. Bana%100 sağlıklı bir bebek dogurabilirsin diyemem dedi üzüldüm elbet ama çıktım ordan hep kafama taktım burda hep yazılar okudum rahatladım. Bebeğim 39haftada doğdu ve çok şükür hiçbir sıkıntısı yok 3370grm ile dünyaya geldi. Kalpte ki parlaklığı da hamile iken kaybolmuştu demem o ki lütfen kalbinizi ferah tutun ikili testiniz temiz çıktı ise ve bebeğiniz haftası ile uyumlu ise hiç tereddüt etmeyin hamileliğinizin tadını çıkarın. Dilerim size bir Umut olmuşumdur :)

Büyük umut oldunuz.emjn olun saglicakla büyütün bebeğinizi

X