Bir aşk hikayesi, masal gibi bir son. Yakışmadı ama, nasıl unutacağım ben?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam tamam döndüm :KK53: Şşş hepimizin sırları var burada :eek:
images (3).jpeg

Burada takılmasak mı :)
eski konuları yad ettiğimiz, nostalji tadında ayrı bir topic açsak ne güzel olur :KK9:

Dizi gibi takip edenler var. Birisi demiş konuyu annem de takip ediyor. Kv öldüğünü söyledim, çok üzüldü dua edicez falan yazmış
Viral olupta fake çıkan çok konu var
Bazıları anlaşılmıyor cidden ama bu biraz çiğ gibi
Takip edenler boşluktan işsizlikten belki de

Ben eskilerden seyi merak ediyordum kuzum vardı Türkan Şoray profil fotosu, tatlicadiarzu ben cok eskilerdenim , kuzum nasıl gitti onu hiç anlayamadim

Bununla ilgili aylar önce attığım bir profil mesajını koymak istiyorum buraya :rolleyes:

Eki Görüntüle 3297315
Haha :KK70:
Bir ara da, 2-3 sene öncesi, fake furyası vardı. Konu fake, bence fakesin kibledim, kesin erkek üye mesajları havada uçuşuyordu neredeyse her konuda 🤣 artık pandemiden sonra mı, yoksa inanılmaz şeyler görmeye alıştık ondan mı bilemem her şey olabilir gibi geliyor galiba insanlara. Eskisi kadar fake ithamında bulunulmuyor.

ya o zaman öylesine yazmıştım bu kadar viral olacağını düşünemedim sonrasında konuyuda bırakamadım öyle uzadı gitti işte. ama konu tamamen fake değil birkaç şey dışında çok şey doğru benim çok yakın bi tanıdığım başından geçtı bunlar
Aa Zeynep naber kız? Daha geçen seni andım profilimde :KK70:

Haha :KK70:
Bir ara da, 2-3 sene öncesi, fake furyası vardı. Konu fake, bence fakesin kibledim, kesin erkek üye mesajları havada uçuşuyordu neredeyse her konuda 🤣 artık pandemiden sonra mı, yoksa inanılmaz şeyler görmeye alıştık ondan mı bilemem her şey olabilir gibi geliyor galiba insanlara. Eskisi kadar fake ithamında bulunulmuyor.
üyeler gözünü açtıkça troller de açtı bence. Yani artık çok abartılı atıp tutan fazla yok. Zeynep güven o konusunu şimdi açsa insanlar yemez mesela. şu anda da birçok konu fake bence. Ama olabilecek konularda salladıkları için çok fake ithamına maruz kalmıyorlar. Geçen mesela kocasının başka kadına ilgisi olduğuna düşünen bir üye fake çıkmıştı ki günde ona benzer kaç tane konu açılan türden bir konuydu 🙄

Büyük ihtimalle başka biri var hiçbir erkek durduk yere soğumuyor tecrübeyle sabit.

Yalnız birşey dikkatimi çekti herşeyin yükünü üstünüze alan bir yapınız var. Neden o soğuduğu halde siz soğumuşsunuz gibi yaptınız? Neden seni bırakayım dediğinde ben seni bırakırım dediniz? Yani genel olarak fedakar bir yapınız var sanırım be erkeklerin gözünde kadının çekiciliğini bitiren bir durum. Sevmek demek kendini hiçe saymak demek değil. Sevilmek hakkınız. Verdiğiniz kadar almazsanız; o dengeyi kurmazsanız ilişki bitmeye manhkumdur. İlla ki bu acıyı atlatırsınız ama bir sonraki ilişkinizde lütfen aynı hataları bir daha yapmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X