Bir de bana yardım edin arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum..

valla ev senin üstüne olmasada anahtarı vermeyeceğini vurgula ma sorarlarsa sen kesinlikle arama. bazen tavır koymak şart,senin bu yüzünüde görsünler. iyi valla herşeye tamam desen zaten seni severler ya. hem dert etme o kaynana kısmı pek yüzsüz olur değil konuşmak kapıdan kovsan bacadan yine gelir. şimdilik seni deniyolar,sende taviz verme. doğursunlar çocuklar gelinlerin üstüne atsınlar ne ala memleket. az öncede kaynı 5 yıl okumak için kendielrinde kalack bir bayanın yazısın okudum. Kızlar Allah aşkına bizim kardeşlerimiz niye gelmiyor. bizim annelerimiz kardeşlerimizi başından atmasını bilmiyolarmı. Hele bizim kardeşlerimiz bi gelsinde 5 yıl kalacak olsun valla ne eşlerimiz dayanır nede onun ailesi. Değil 5 yıl 5 ayda postarlar valla gerisin geri. ama biz kadınız ya ezilmeye mahkumuz. kesinlikel taviz verme, eşinede alttan alma. suçlu olan kendileri. kayınvalidenin söylediği şeyler ne kadar ayıp. yaşına göre hiçde olgun bir insanın söyleyeceği şeyler değil. ne kadar basit durmuş. hem sen kızları gibi bayramlarda temizlik yapıp onların herşeyine koşturduğunu yazmışsın. insan bu gördüğü iyiliklerin hatırına bazı yerlerde susar yaniÇok üzgünüm çoook

Ben de hiç sevmem ben yokken evimde birisinin olmasından. Hiç rahatsız olmayın bence takmayın kafanıza

ıyi madem sana bu kadar tavır takındı kendi bileceği iş.
Ne yaparsa yapsın...
Eşin istediği gibi görüşür.
Ama madem sana bu kadar cephe aldılar sen de umursama.
Üstlerine düştükçe ne oldum delisi olurlar bunlar.
Saygı gösterdin diye kölesi olacak halin yok ya onlara.
:kahve:

akannehirakannehirbu ne be kazık kadar adam gitmiş anasına yengem bana bakmadımı demiş:eek:lmaz:
ne münasebet sen bakıcam sana diye sözmü vermişsin acaba:1ninca:
ama senin kaynında problem var canım ya benim kaynım eşim evde yokken
hayatta gelmez yani daha hiç gelmedi kaldıki yatıp uyuması:umursamaz:
tabiki gelmesi gitmesi problem değil gelebilir benim abim sonuçda ne bilim hiç olmadı:sm_confused:
eşim sana bırakdıysa bırak öle kalsın :jeyyar:
çokmu lazım kaynınla kayınvalden sana eksik kalsınlarkaydirigubbakcemile3

kaynını bile gel diye aramamalıydın bence işin gücün olabilir hergün sende ne işi vRamannnn salla gitsin daha iyi olmuş şikayet etmesi sürekli evde onu mu bekleyecektin geldin uyudun gittin diye boşverrrr

Canım sakın şu an ki gerginlikten sıyrılmak gayretiyle anahtarını verme girişiminde bulunma son derece gereksiz ve sıkıntı verici bir ortam yaratmış olursun ilerki zamanlarda.anlamamazlıktan gel,saygını yitirme ama geri adımda atma yanlışta olan sen değilsin çünkü....

canım sen bu aile biraz fazla yüz vermişsin tamam eşinin ailesidir ama o evin içinde sen ve eşin yaşıyorsunuz yani o evin hakimi sizsiniz bu yüzden anahtarı bırakmakta ne demekmiş

o insanlar için bence üzülüp durma şimdi ararsan sen hatalıymışsın konumuna düşersin oh be evi otel gbi kullanacak paşaya bak.

iyikide ev babanınmış
bide oğullarının olsaymış hepsinde bi anahtar olurmuş
üstünden zaman gecmiş olayın ama bence düzeltilecek bi sorun yok ortada
sen o kadar herseylerine koş ilgilen neymiş bi anahtar vermedin diye olaya bak
işte nankörlüğün örneği sırtında taşı taşı bi indir senden kötüsü yok
ne biçim adammış be ne yapacak abisi yokken yengesinin evinde
insanda çekinme utanma olur ben hiç hoşlanmam belki evim müsait değil

X