Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

arkadaşlar elbette kaça kovalanır,test edip onaylanmış bi durum bu...
ama siz kaçarken biri fırsatı değerlendire bilir..
bu yüzden de bence en doğru taktik VUR-KAÇ...
yani hem sevicen hemde dövücen...

kacan kovalanır
vur kac
fazla naz asık usandırır
gıden gıttı zaten kacsam ne olr naz yapsam ne olur..........................

Kızlar ilişkinin akışı şu şekilde olmalı

1- Erkek kızdan hoşlanır
2- Ona yaklaşmaya çalışır
3- Kız bunun farkına varır
4- Görmemezlikten gelir ama ondan hoşlanmışsa sürekli onun yakınlarında dolaşır sırf ona daha çok acı çektirmek için
5- Erkek artık dayanamaz açılır
6- Kız dalga geçer gibi bi cevap verir. "Ama ben sana hiç o gözle bakmadım kiiii...Zamana bırakalım mı ne dersin"
7- Erkek hoşlanıyosa buna hayır demeyecek
8- Aradan zaman geçtikçe kız da hoşlandığı için fırtınalı bir birliktelik başlayacak. Henüz adı konmayacak , herşey çok gizemli bi şekilde sürecek. Erkeğin bizim durumumuz şimdi ne diye sormasına fırsat bile verilmeyecek. Bi taraftan ona sevginizi belli edeceksiniz, bi taraftan bi ilişkiye başlamamış gibi yapacaksınız. O bunu daha çok büyüleyecek. Kafa yoracak sizin için ..
9- Sonra sevginizi sonuna kadar belli edeceğiniz zaman gelecek. O kadar sevginizi belli edeceksiniz ki gözleri kör olacak kendinden geçecek....
10- Bi müddet sonra ilginizi azaltmaya başlayacaksınız. Artık eskisi gibi çok değer verdiğinizi göstermeyeceksiniz.
11- Bu defa erkek eski sizi tekrar bulabilmek için elinde avucunda ne varsa dökecek ortaya. Sizin eski hallerinizi anımsatan en ufak bi yaklaşma onu mutlu edecek...

Yani sözün özü... Önce onu ne kadar mutlu edebileceğini göster, sonra kaççç süprizzzzz:dance:

bir erkeği etkilemek için onunla uyuml uolmak bir bütün olmak gerekir..

çoğu şeye hayır demek o adamı sıkar.. isteklerinin rededilmesini kaldıramaz..iş inada binip o da hayır demeye başlar.

ve ortada ilişki değil savaş başlar..

o yüzden uyumlu olmalı doğru fikirlerin arkasında olunmalı...elbette işveli cilveli nazlı olunmalı.. ama bu nazı abartıp adamı da elden kaçırmamak gerek.

Son düzenleme:
bence evlilik kaç-kovala olayı değildir.herşey yerinde ve ölçüsünde güzel.çünkü eğer eşiniz halden anlayan bu tarz oyunları sevmeyen bir yapıya sahipse kaçan kovalanır taktiğiniz ters tepebilir.bu yüzden bence samimi olan duygularını açık ve samimi bir şekilde yaşayan eşlerin bu tarz oyunlara ihtiyacı yokur.eşleri birbirinin gözünde değerli yapan birbirlerine olan sevgi saygılarıdır.en önemliside karsılıklı birbirine verilen değerdir.

yaa bence bu kaçma kovalama mantığı zor iş biraz dengesi zor
sonraa tutarmı tutmaz mı belirsiz
sonra hesap yapacan şu zamana kadar kaçayım sonra yüz veririm falann...
Bilmiyorum ama karşındaki seni ve ilişkini kaybetmemek için sen trip atınca üstüne düşüyorsa garip bi insan..ki erkeklerin geneli bölee sanırım
Doğal olmak lazım bence
Ama şu önemli asla kendinden ödün vermeyecen bişeyi istemiyorsan sırf o isitiyo diye yapmıyacann
Her şeyi evet dersen o istiyo diye herşeye kendini zorlarsan yıpranırsın
İnsan kendi kişiliğinide ön planda tutmalı kararlı olacan erkeklere karşı
Valaa ayrılmış biri olarak tecrübe edindim....
Salak gibi her dediğini yaptım sonra noldu
hayır dediğimdede bazı şeylere zorla yaptırmaya kalktı beni değiştirmeye kalktı
Önce kendine sonra karşındakine değer verip isteklerini öne çıkaracan
ben bunu derim kıslarr

haklısınız kızlar evlilik öncesi kaçan kovalanır ama ewvliliktede adamını elden kacırmayacaksın heycan şart :KK70: ama cok kacmayın adam sıkılıp kovalamazsa ortada kalırsınız:KK70::KK70:

kaçtım olmadı kovaladım olmadı oluruna bıraktım herşeyı super oldu...

çok doğru valla içinizden geldi gibi davranın şöyle yapıyım böyle yapıyım insan bu defada dengeyi bozuyo akışına bırakın akışına olcaksa oluyo zaten seven deger veren kişilik sahibi bir insan kaçsanda :eek:kaçmasanda kovalar el üstünde tutar.......

bir erkeği etkilemek için onunla uyuml uolmak bir bütün olmak gerekir..

çoğu şeye hayır demek o adamı sıkar.. isteklerinin rededilmesini kaldıramaz..iş inada binip o da hayır demeye başlar.

ve ortada ilişki değil savaş başlar..

o yüzden uyumlu olmalı doğru fikirlerin arkasında olunmalı...elbette işveli cilveli nazlı olunmalı.. ama bu nazı abartıp adamı da elden kaçırmamak gerek.

bu fikre tamamen katılıyorum.

arkadaslar durduk yere nasil kacılır bilmiyorum ki, ben de daha fazla ilgi istiyorum, benle ilgili planları olsun istiyorum ama yok yok yok, biraz kacmam mi lazim, ama nasilll????? yardım ediiiiiin!!!!

bence erkek sevip hoslanip begendigi zaman etkilenmis sayilir ve sizi elde tutmak icin elinden geleni yapar ama sallantili bir iliskiyse ister pesinden dolastir ister takla attir ne yaparsan yap o iliski biter zaten carsambanin gelisi persembeden belli olur simdiki kizlar kovalama payi birakmiyorlarki cup diye gördüklerinin üstüne atliyorlar zaman cok kötü olmus tabi bu sözüm herkes icin gecerli degil ama kiz teklif ediyor kiz elini bilmem neresini veriyor cocukta gönül eglendiriyor evlilik yasi gelincede eline el gözüne gözdeymemeis bakira kiz ariyor kizlar kendi kendine degerlerini düsürüyorlar genclik hicccc iyi görünmüyor...

bence kaçan kovalnır vss gibi şeyler sevgiliyken evliyken pek işe yarmaz çünkü aynı evi paylaşıyorsun:) bi ömür birlikte kaç kovala olmaz iki tarafda buna ayak uyduramaz bi süre iş raydan çıkar.onun yerine tavsiyem dırdırcı olmamak bişey olduğunda önce dinlemek ondan sonra naz yapmak ona lüks bi hediye değil kendi yaptınız bişeyi hediye etmek,hep olduğun gibi davranmak hoşlanmadığın şeyi söylemek ve kendine vakit ayırmak bence dünyada tek o varmış gibi davranmamak bunu ona hissetirmek çok işeyarar tecrübeyle sabittir delikafadulden

sana çok katılıyorum ama hayır diyincede kırılıyor amaaaaaaaan bencede çook haklısın hayır diyeceksin ama davetlerini geri çevirme mesela sinamaya gidelim,birlikte şuraya buraya gidelim dersede hep hayır demeyin bazen evet bazen hayır diyin çünkü ben hep hayır demiştim ve onu sevmediğimi düşündü ayrıldı bidahaki sefer hep evet dedim bu seferde ayrıldı en iyisi bazı tekliflere evet,bazılarına hayır

Yha bnm drumm çk ktu :KK43: 6 aydır birlikteyız ve çok mutluyuz. Ama bi tartşma bişiy oluyo hemen ayrılık konusunu açıyo..Bna bişi yap weya yapma diyo örneqn kısa etek giymcksn dıyo giyicem dıyorum giyersen ayrılırm ciddyim dıyo..Denedm ve gercktnde hmen bitirdi..Sonrasnda bazn ben bazn o geri geldi..Yani ayrılık bizde çok basit.. Dha dorusu ona göre :KK66: ..Ayrlp tkrr brşyorz. :) Ama ilk admları heb bn atyrm hç bi zmn o deil..Msela tartşyorz küsüz diyelım susuyoruz..Hep bn yzarm o yazmz..Hp bn koşarm o deiL.. We bn böyle istemıyorum..ouf nolr yardm edin.. Bni kybedmktn korkmuyo işde..Ondan asla ayrılmıcamı bildiği için böyle dawranıyo..Korksn bni kaybtmktn ısdıorm..o koşsn birazda pşmden bn deil... npmaylım ? :1no2:

tüm yazılanları okudum, çoğunluğa katılmıyorum. Yani zaten bir ilişkinin yürümesi için, yok taktikler stratejiler belirlenecekse, yada kaçarım onu bunu yaparım değerimi bilir denecekse zaten bu ilişkide bir sorun var demektir. Hem kovalayacak kişi kaçmadan kovalar kaçırır, bu tip erkekleri konu dışında tutuyorum :1closedeyes: Birbirinizle uyum içinde değilseniz, birbirinizin düşüncelerine ve fikirlerine uyum gösteremiyorsanız, ozaman onu bunu şunu deneyeceğinize ilişkinizi tekrardan gözden geçirmeniz daha yerinde olur. Kaçmadımda kovalamadımda mutluyumda :nazar:

bana bazen kadınları değilde imkansızlığı seviyorlarmış gibi bile gelir :) ama bu dahil bütün genellemeler yanlıştır :)

Herkes kaçan kovalanır demişler..
Gerçekten çok doğruu..
Erkekler gizemli kadını ağır başlı hatunları daha bi çekici buluyolar bence..
Tabi bu taktik değil kişilik olmalı bir yerde.

Yani bence bir çok bayan ilişkinin başında kendisi gibi oluyor, normal davranışlar sergiliyor. Ama sonra sevdikçe bağlandıkça o mutlu olsun onun istediği olsun diye her dediğine evet diyo hep huyuna gidiyo.. Bu da ilişkiyi öldürüyo bence...

X