Maske Tarifleri Bir haftada bebek gibi bir cilt için maske tarifi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
başka konu başlığında varmı bilmem,ama yazdıklarınızı okudum ve kendi tavsiyemi yazim dedim.bence fazla deneme yapmayın cildinizde,özelliklede yüzünüzde.herkesin cilt yapısı farklı.tıpatıp aynı olanını görmedim.tabiki doğal ürünlerden yanayım.şu bi gerçekki cilt yapısı ve güzelliği ırsi,yani dna ile ilgili.kimimiz genetik daha şanslıyız.ben buna dahil değilim ne yazıkki.ama en azından zaten sorun yaşarken birde daha kötü olmasını engellemeye çalışıyorum.gerekmediği zaman nemlendirici bile sürmemeli.cildi nasıl alıştırırsan ..ve annemden biliyorum,mecbur kalmadıkca hiçbirsey sürmeyin(yüzünüze).ne kadar çok,o kadar kırışık.en iyisi acıbadem sütü (aynı zamanda makyaj temizlemek için),gül suyu,maden suyu ve suyla sabun.temiz olsun yeter bence.vücudunuzada duşkremi yerine eski usül sabun daha iyi.duşkremi zaman zaman yeterli arınmıyor suyla,ciltte kalıntı bırakıyor.hassas ciltlere zararı oluyor.bir tek ayda bir lif veya peeling kullanabilirsiniz,cildinizi ölü derilerden arındırmış olursunuz...cildinizin kıymetini bilin,yüzünüzde deneme yapmaya değmez bence.pahalı ürün ve markaları geçin,çoğu zamanla kırışık oluşturuyor veya kıllanma...

kolay gelsin .tavsiyem bu kadar.

bir sey daha eğer kremler kullanacam diyorsanız,bebek ürünleri kullanın.katkı maddesi bakımından

KISLAR MERHABA BEN NERDEYSE 1 HAFTADR GİRMİYORUM BİŞDE NE GÖREYİM AÇTIĞIM TOPİC YİNE ÖNLERE GELMİŞ :) KIZLAR BEN BİR DÜZELTME YAPMAK İSTİYORUM VERDİĞİM TARİFTEKİ MASKELERİN ARKASINDAYIM BANA ÇOK İİYİ GELDİLER ,ŞİMD, CİLDİM GAYET İYİ HATTA DÜN MİSAFİRLİKTE HAQNFİ KOZMETİK ÜRÜNLERİ KULLANIYORSUN DİYE HATUNLAR ISRARLA SORDULAR :) AMA ARTIK O MASKELERİ HAFTADA BİR YAPIYORUM,HATTA BAZEN ATLIYORUM BİR HAFTAYI.. GELELİM YAĞ MEVZÜSUNA SAKIN KAYISI YAĞI KULLANMAYIN CİLDİNİZE BENİM CİLDİME İYİ GELEN MEĞER MASKELERMİŞ,KAYISI YAĞI CİLDİ MAHVEDİYOR HATTA ONUN YAPTIĞI TAHRİBATI ÖNLEMEK İÇİN GİTTİM ATTARDAN CEVİŞZ YAĞI ALDIM,ONUDA KULLANDIM DESEM YALAN OLUR 2 KERE SÜRDÜM BIRAKTIM..BİLGİLERİNİZE SUNARIM HOŞÇAKALIN..SEVGİLERİMLE..

X