Bir haftalık hurma diyetim

Surmeli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2023
3
9
30
Merhaba artık zayiflamak istiyorum ve bir yerden başlamak istiyorum bu gruba yeni üye oldum ve hurma diyeti ile bir başlangıç yapmak istiyorum sizlerle gün gün paylaşımda bulunup hem kendim motive olmak hemde sizleride isteyen olursa benimle beraber yapmak motive etmek isterim yaşım güncel kilom 75 bakalım ne sonuç alicam bir hafta da gün gün paylasicam sizinle😊

Evet bir hafta boyunca sabah yedi hurma iki kaşık yoğurt öğlen aynı şekilde akşam aynı şekilde olmak üzere akşama kadar 21hurma yemiş olcam aynı zamanda bol su yeşil çay bir hafta bakalım sonuçlari gün gün bildircem burdan

Aaa tatlım bende bugün başladım hurma diyetine buraya konu acmazsam kilo veremeyeceğim dedim kendi kendime buradanda paylaşayım hatta bende 1 hafta yapmak istiyorum takipte olacağım hem kendi sayfama hemde senin sayfama gün gün kilomu atarim hayırlı uğurlu olsun gazamiz mübarek ola 😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20230608_111122.jpg
    IMG_20230608_111122.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 64
Aaa tatlım bende bugün başladım hurma diyetine buraya konu acmazsam kilo veremeyeceğim dedim kendi kendime buradanda paylaşayım hatta bende 1 hafta yapmak istiyorum takipte olacağım hem kendi sayfama hemde senin sayfama gün gün kilomu atarim hayırlı uğurlu olsun gazamiz mübarek ola 😂😂😂
Hadi bakalım başarılar bize 🤣🤣bende aynı sekilde buraya konu acmazsam motive olamazdım diye düşünüp başladım bakalim şimdilik iyi gidiyor 🤣

X