Bir insan neden bunu yapar?

Bir insan baska bir insanin facesini neden didik didik arar? Yani demek istedigim her bilgiye ulasmak, neden bir insan diger bir insan hakkinda en ufak bilgiye ulasmak ister? Sevdigi icin mi yoksa baska emelleri var midir? Bayanlar yorumlarmisiniz?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Buyrun benim :KK3:
Eşimin msn şifresini kırarak bilgilerine eriştim. Facesini dediğin gibi didik didik ettim. Her detaya baktım arkadaş olduğu kişilere mesajlarına arattığı isimlere, maillerine ama herşeyine...bunları yaparken sevgiliydik.
Neden dersen onunla evlenecğim sonuçta ve hakkında her şeyi bilmek istiyordum, nasıl biridir, erkeklerin facesinden iğrenç şeyler çıkabiliyor zira, benden başka görüştüğü var mı eski sevgilileri hakkında yalan söylemiş mi, bayanlarla mesajlaşıyor mu falan...bilmek istedim.
Rahatsız edecek midemi bulandıracak birşey bulamadım facesinde, çok eski tarihlerdeki bazı mesajlar, aramalar dışında. Eski sevgilisine ait bir kaç yazışmaydı.Arkadaşları ile yazışmalarını inceledim paylaşımlarını, arkadaşlarını inceledim.
Eşim giremeyince öğrendi haliyle şifrelerin kırıldığını. adli makamlara intikal edecekti durum, ben de el mecbur söyledim yaptığımı.:KK1:
Çok şaşırdı, hem de çok, benden isteseydin verirdim sana neden kırdın ki ne arıyordun vs diye. kırıldı güvenmediğime. ama çok büyük bir tepki vermedi.
Demem o ki onunla alakalı her detayı merak ederken tam tanımaya anlamaya ve güvenmeye çalışırken böyle bir şeyi yaptım ben, pişman mıyım hayır.:KK14:
Hala bakarım arada, meraktan sırf.
Başka şifrelerini de biliyorum telefonun online işlemler şifresi, banka şifreleri vs. haberi yok tabii o ayrı

Son düzenleme:
Gizlimiz saklimiz yok tabiki ama kac seneler oncesinde facebookta paylastigim bir bilgiyi bir konusmasinda soyledi, sok oldum yani beklemiyordum, tabiki sakli degil bilmesine bir sey demiyorum ama nasil didik didik aramissa tebrik ediyorum, guvensizlik mi bilemiyorum

Yok canım bazısının meraklılıktan tamamen.
Genelde kadınlar daha meraklıdır ama erkeklerde nadiren olsada var böyle:KK34:

Ben mesela sevgilimin bitane eski hesabı var şifresini unuttuğu için yeni açtı
o eskisine bile arada girip bakıyorum :KK1::KK1::KK1:
Geçen konusu geçmişti dedim ben onu takip ediyorum sen hiç merak etme
bana diyor hey maşşallah ben onu unuttum bile diyor:KK9::KK9:
bildiğin göz dağı vermek için yapıyorum yani
zaten aldatacak veya gözü başkasını görecek birisi değil o konuda güvenim sonsuz
ama bence erkekler azcık korkmalı çekinmeli eşlerinden sevgililerinden:KK76::KK76:

Seninkide meraktandır bence birde kıskanç bir yapısı varsa tamamen anlarım yani neden yaptığını:KK31:

Bir insan baska bir insanin facesini neden didik didik arar? Yani demek istedigim her bilgiye ulasmak, neden bir insan diger bir insan hakkinda en ufak bilgiye ulasmak ister? Sevdigi icin mi yoksa baska emelleri var midir? Bayanlar yorumlarmisiniz?

bi açığını arıyordur..
ve sana güvenmiyordur...

Acik aradigi icin.

Dusmansa koz olarak kullanir,
Sevgili veya aileden biriyse guven problemi vardir.
Hayransa saplantili, kendine alan acmaya ugrasir.

Hangi niyetle yapilirsa yapilsin cok cirkin, sanal platformda engelleyin bence. Hatta olanaginiz varsa reelde de iliskiyi kesin.

Gizlimiz saklimiz yok tabiki ama kac seneler oncesinde facebookta paylastigim bir bilgiyi bir konusmasinda soyledi, sok oldum yani beklemiyordum, tabiki sakli degil bilmesine bir sey demiyorum ama nasil didik didik aramissa tebrik ediyorum, guvensizlik mi bilemiyorum

çok mu fazla polisiye izliyoruz acaba kızlar? bugünki konular hep dedektiflik üstüne:)

bence sen fazla abartmıssın. bende ekli olsan su an 2 dk içinde sana facebookta seneler oncesinde söylediğin bir cümleyi söyleyebilirim:) facebook'un yeni zaman tünelinde sağ tarafta senelere ayrılmıs baslıklar var. bi tıkla 2008 bilgisine ulasabiliyorsun. öyle yüzlerce paylasım altına inmene didiklemene gerek yok. benim erkek arkadasım da bakardı ben de onunkine bakmıstım. hatta gecen gün kendi profilimde 2008e tıkladım, bi tıkla geriye gitti ayh dedim ne salakmısım 6 sene önce neler paylasmısım:)

sevgilin paranoyak filan değil, sadece meraklı ve ilgili bi sevgili bence:KK34:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu bana çokk yakın geldi...Benimde erkek arkadaşım vardııı benden face isini saklıyodu sürekli güvensiz biriydi zaten bigün yakaladım face i açık kalmıştııı meğersem eski sevgilileriyle yazıyomuşşş falannn....Ben ondan herşeyi didik didik ettim...rkek arkadaşınız size güvenmiyo yada güveniyo ama yinede merak ediyo başka açıklaması yok

Hem napsın adam ya size güvenmiyo yada arkadaşın dediği gibi ilgili birisi size değer veriyokii merak ediyo.Bende çok merak ederim güvensem bile...güvenmediğimden değil merak ederimm geçmişte neler yapmış diye bunda bişey yok.
Sonuç olarak erkek arkadaşınız sizi çok seviyo hepsi bu...İnanın sevmese değer vermese açıpta bakmaz uğraşmaz yani kısacası :KK34:

Ha şunuda söyliyim güvenmese bile bi açığınızı arasa bile bu bile sizi önemsediğini gösterir...Hiçbir erkek takılmalık çıktığı kızın facesine girip de incik cincik yapmazz erkekler yapmaz!!! Benimki hiççç yapmadı meselaa salak adam sinir oluyorum ona hiçbişeyimi sormazdııı günümün nasıl geçtiğini bile.

X