Bir microblading pişmanlığı da benden..

Yaptırdığınız yer becerememiştir. İlk zamanlar elbette koyu olacak, o koyuluk akıyor ve oturuyor.
Cildim yağlı, bende bir seneye yakın kaldı, hala da vardı aslında ama tazelensin diye tekrar gittim yaptırdım. Çok memnunum. Benim yaptırdığım yer başka yerde yaptıranlarınkini düzeltmesiyle meşhur bir kadın.
Ben kaşlarımın doğal rengini özledim açıkçası daha yüzümle uyumluydu 4 ay bitti şekli batmasa da koyu geliyor gözüme bence ifademi bozdu. Benim de cildim yağlı özellikle t bölgem ama bir sene beklemek kendini beğenmeyince zor geliyor

Ben kaşlarımın doğal rengini özledim açıkçası daha yüzümle uyumluydu 4 ay bitti şekli batmasa da koyu geliyor gözüme bence ifademi bozdu. Benim de cildim yağlı özellikle t bölgem ama bir sene beklemek kendini beğenmeyince zor geliyor
Tamam işte, rengi becerememiş. Benim rengim aynı (ilk 10 gündeki rengi kastetmiyorum), sadece şekil farklı.

Evet olabilir benim kaş rengim çok açıktı o yüzden koyu geliyor hala. Silme için işlem araştırıyorum ama üşeniyorum da
Hiç silme işlerine kalkışmayın. Her gün yüzünüzü yıkarken kaşlarınızı da yıkayın, tonik, micellair su kullanırken kaşlarınıza da sürün. Kendisi geçecek.

Hiç silme işlerine kalkışmayın. Her gün yüzünüzü yıkarken kaşlarınızı da yıkayın, tonik, micellair su kullanırken kaşlarınıza da sürün. Kendisi geçecek.
Aynen ben de öyle yapıyorum hatta yapınca açılmış gibi oluyor bir mutlu oluyorum. Bir kaç gün sonra tekrar koyulaşıyor 😂

Evet ya ne bileyim kaş kalemleri rimelleri hatta waxları var kalıcı şeyler riskli. Aynaya bakasınız gelmiyor kötü olunca zaten bence artık açık ve belli belirsiz kaş modası başladı.
İşte onları da her gün yapmak gerekiyor. Wax mesela kaşları uzun vadede döker mi, benim bir kaşım kavisli diğeri daha düz aynı görüntüyü elde edebilir miyim her gün… çalışan kadınlar için hazır kaşlar büyük rahatlık 😂

İşte onları da her gün yapmak gerekiyor. Wax mesela kaşları uzun vadede döker mi, benim bir kaşım kavisli diğeri daha düz aynı görüntüyü elde edebilir miyim her gün… çalışan kadınlar için hazır kaşlar büyük rahatlık 😂
Evet benim de asimetri vardı şu an o asimetri daha belirgin 🤣

Yaaa kalın ve kara asimetri açık renk asimetriden daha çok belli olur haklısınız 😂 askıya aldım yaptırmayı sayenizde
Şu mübarek gecede bir duanızı alırım😅 şaka bir yana cidden iyice araştırıp soruşturmadan girmeyin derim. Ben de kararsız kalınca sadece araları doldurayım şimdilik dedi öyle yattım önüne ama öyle olmadı tabii

Yaptırdığınız yer becerememiştir. İlk zamanlar elbette koyu olacak, o koyuluk akıyor ve oturuyor.
Cildim yağlı, bende bir seneye yakın kaldı, hala da vardı aslında ama tazelensin diye tekrar gittim yaptırdım. Çok memnunum. Benim yaptırdığım yer başka yerde yaptıranlarınkini düzeltmesiyle meşhur bir kadın.
Kime yaptırdınız acaba ?

İst, İzmir gibi büyük bir yerde değilim, o yüzden işinize yaramaz yaptırdığım yer.
Aklınızda varsa, bol bol insta hesaplarına bakın mekanın, kullanıcı yorumlarına bakın.
Çok araştırdım ben de fakat her yerin mutlaka kötü birkaç yorumuna denk geldim. O yüzden referanslı diye yorumunuza istinaden sordum. Ayrıca aşırı uzak olmadığı müddetçe bir işlem için dahi olsa mekan değişikliği yapmışlığım var. Paylaşsa idiniz belki yardımınız dokunurdu ama siz bilirsiniz.

Çok araştırdım ben de fakat her yerin mutlaka kötü birkaç yorumuna denk geldim. O yüzden referanslı diye yorumunuza istinaden sordum. Ayrıca aşırı uzak olmadığı müddetçe bir işlem için dahi olsa mekan değişikliği yapmışlığım var. Paylaşsa idiniz belki yardımınız dokunurdu ama siz bilirsiniz.
Alt tarafı yaptırdığı yeri söyleyecekti sanki evinin ikametgahını istedin ajsjdj

X