Cilt Bakımı Ürünleri Birden bozulan cildim için pH formula ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Aykadarguzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2022
1.047
1.363
Kızlar merhaba , benim cildim normalde çok güzeldi ama sebepsiz bi şekilde bozuldu , geçmeyen sivilceler ve kırmızı izleri oldu ne yaptıysam geçiremedim. pH formula ürünleri kullanıp fayda gören oldu mu gerçekten artık moralim çok bozuluyor. Bdv ye bu yüzden yazdım bilgisi olan kızlar yardım edebilir mi ? Ürünler çok pahalı alayım mı sizde fayda görür müyüm ?

Durduk yere niye bozuldu ki ben olsam önce bir doktora giderdim ürün satin almak yerine.
Tabii kan değerlerine de baktıracağım bu hafta inşallah , içten bişey varsa bilmiyorum da onun harici hayatımda değişen bişey olmadı beslenmem aynı , kullandığım ürünler aynı demek istedim canım

Önce bir cildiye uzmanına görünün, hormonal ya da strese bağlı cilt atağı olabilir. Roza atağı mesela, 56 yaşına kadar bebek gibi cildi olan annemde birden bire roza başladı. Surekli kızarıklık ayni bölgede toplanmış sivilceler vs, bende de roza var ama sadece kilcal damar çatlakları olustu. Stres, hava değişimi, gıda vs cildi gerçekten etkiliyor. En azından doktor nokta atışı medikal ürünlerle cok masraf etmeden duzelmesini sağlar.

Önce bir cildiye uzmanına görünün, hormonal ya da strese bağlı cilt atağı olabilir. Roza atağı mesela, 56 yaşına kadar bebek gibi cildi olan annemde birden bire roza başladı. Surekli kızarıklık ayni bölgede toplanmış sivilceler vs, bende de roza var ama sadece kilcal damar çatlakları olustu. Stres, hava değişimi, gıda vs cildi gerçekten etkiliyor. En azından doktor nokta atışı medikal ürünlerle cok masraf etmeden duzelmesini sağlar.
Bulunduğum şehirde cilt doktoru yok , sağlık sektörü çok yetersiz o yüzden buraya yazdım

X