Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yaaa kızııım 4 boyutlu bilmonmu?? hani 3 boyutlu ultrasona giriyosun bi yandanda kalp atışlarını dinnosun doppler cihazına bağlıyolar ya. ööle oluyo işte. çok heyecan verici bişi. Eki Görüntüle 54286

hıııı 4 boyutlu dene şey bu ıse ben bu son gıttığımde yaptrdım bebişime onuuu... elbette çok heyecan verıcııı işaret parmağını ağzına goturup durdu benım oğlum kalbı de maşallah nasıl atıooo :nazar: dr bey bıle maşallah çok şirin hareketler yapıor demiştiii

aminnnnn :Saruboceq: :Saruboceq:
allahım bebişlerimize sağlık şans mutlu bir hayat ve başarı getirsin inşallah. hep beraber mutlu bi hayat nasip etsin bize. hayırlı uğurlu olsunlar inşallahhhhh :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

amin canım benım aminnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Kızlar ben geldim ama hiç iyi hissetmiyorum kendimi...
Kasıklarımda çok ağrı ve gerginlik var;durduğum yerde duramıyorum valla gezip duruyorum kasılıyorum.Sabah okula gitmeden de midem fena oldu tansiyonum düştü benim bebiş şimdiden nazlı çıktı sanırım

canım benım ılk aylarda olaak bunlarr..her an adet olacakmışsın gbı ağrın sancn olacak dıkkat et ama sen kendınee..çok yorma okulda da kendını.sınıf mı lıse mı senın oğretmenlıkkk .? sınıfsa baya zorlanırsın ama benm gbı liseyse eşşek kadarlar artık gençler susun dıyınce anlayanlar susyorr en azındann olumunekankayizsmile

ayy ne güzel işte artıkk bebiş ben burdayımm anneee demeye başladıııııııı iştee ne mutluu ama ağrıların geçer inşallahh hayatımm öle fazla dolanma arada otur uzann ayaklarını tepeye dik cnmmmm bebişi yorma şimdidenn geze gezeeeyerimseniben

haklısın canım aynen dediğin gibii ben burdayım diyor yerimseniben
yalnız çok oturamıyorum ki canım okula gidiyorum ya hep ayaktayım diyebilirimm zor bir 3ay olcak sanırım benim için dualarınızı esirgemeyinn:Saruboceq:

hıııı 4 boyutlu dene şey bu ıse ben bu son gıttığımde yaptrdım bebişime onuuu... elbette çok heyecan verıcııı işaret parmağını ağzına goturup durdu benım oğlum kalbı de maşallah nasıl atıooo :nazar: dr bey bıle maşallah çok şirin hareketler yapıor demiştiii
aneaaaaammmm yir onu teyzesiii :nazar:acıkmıştı demek parmaklarını yicek bebecikkkcokacimcoook:ecrin_bebek:

yalnız çok oturamıyorum ki canım okula gidiyorum ya hep ayaktayım diyebilirimm zor bir 3ay olcak sanırım benim için dualarınızı esirgemeyinn:Saruboceq:

allah kolaylık versinn canım benii dikkat et kendine fırsat bulduğun yerde otur henn zorlamamaya çalış allah sizi korusunnn cnmmm:Saruboceq:

canım benım ılk aylarda olaak bunlarr..her an adet olacakmışsın gbı ağrın sancn olacak dıkkat et ama sen kendınee..çok yorma okulda da kendını.sınıf mı lıse mı senın oğretmenlıkkk .? sınıfsa baya zorlanırsın ama benm gbı liseyse eşşek kadarlar artık gençler susun dıyınce anlayanlar susyorr en azındann olumunekankayizsmile

doğru diyorsun canım ama baya kasılıyor oturamıyorum bile yerimde yarın doktora gidice ınsallah düzelirim zamanla...

Ben ilköğretimde İngilizce öğretmeniyim canım 6 7 8lere giriyorum çok haşarılar var içlerinde popom yer görmüoboshayallersmile

[*]15238966]aneaaaaammmm yir onu teyzesiii :nazar:acıkmıştı demek parmaklarını yicek bebecikkkcokacimcoook:ecrin_bebek:
[/LIST]

ayh evet yaaaaaaaaaaa yeee teyzesi yeeeee ben de bı sağlıcakla sıhhatle doğsunn ..bı omur boyu sağlıklı sıhhatlı olsunnn ben de yıcem onu maşallahhhhhhhh cokacimcoook :CüvCüv: gamyoncuiremsu

canım oturunca daha zor geçiyor. iş yapınca çalışınca daha kolay bence :)
bu arada senin haftan SAT tarihine göre mi yoksa dr.un belirlediği hafta mı canımzemuszemus

kızlar ben yimeklerimi yapıyım geliyimm burda olursanız rahat rahat görüşürüzzz:eek:opuyorumnanaktan

doğru diyorsun canım ama baya kasılıyor oturamıyorum bile yerimde yarın doktora gidice ınsallah düzelirim zamanla...

Ben ilköğretimde İngilizce öğretmeniyim canım 6 7 8lere giriyorum çok haşarılar var içlerinde popom yer görmüoboshayallersmile

pofffffffffffff allahım yardımcın olsun bı tanemmm.. ama açıkcası ortaokul daha durgundur snıfçıklara göre yanıı .lisenın de bı eksısı gençler kıpır kıpırlar lafımızı dınlemıorlar çokk helekı onların da yaşına yakınsak yanııı tahmın edınn ama olsun allaha şukurler olsunn ..sen de dr unla konuş sana onerılerı olacaktır muhakkakolumunekankayizsmilea.s.

allah kolaylık versinn canım benii dikkat et kendine fırsat bulduğun yerde otur henn zorlamamaya çalış allah sizi korusunnn cnmmm:Saruboceq:

Sağol canım benimm...
Yarın doktora gidicem ilaç vericekmi bakalım;ben de elimden geleni yapıcam inşallh bu sene böyle geçicek artık napalım...
Amin canım benimm yüreğine sağlık;Rabbim hepimizi korusun hem seninde göbüşünü doldursunkaydirigubbakcemile3

[/LIST]

ayh evet yaaaaaaaaaaa yeee teyzesi yeeeee ben de bı sağlıcakla sıhhatle doğsunn ..bı omur boyu sağlıklı sıhhatlı olsunnn ben de yıcem onu maşallahhhhhhhh cokacimcoook :CüvCüv: gamyoncuiremsu

inşallahh allahın izniyle doğduğu günüde görücezzz cnmm allahım sağlık sıhat uzun ömürler versinnn beişlerimize ve bizlereeeee:Saruboceq:

inşallahh allahın izniyle doğduğu günüde görücezzz cnmm allahım sağlık sıhat uzun ömürler versinnn beişlerimize ve bizlereeeee:Saruboceq:

aminnnnn canım benımmmm cümlesinınkıneee de bıze de allahım sağlık sıhhat versınn :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Sağol canım benimm...
Yarın doktora gidicem ilaç vericekmi bakalım;ben de elimden geleni yapıcam inşallh bu sene böyle geçicek artık napalım...
Amin canım benimm yüreğine sağlık;Rabbim hepimizi korusun hem seninde göbüşünü doldursunkaydirigubbakcemile3

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
sempatiksalakcinni buayda benden gelicek sanki bi müjde içime öyle doğdu sankimm CADIARZUşifalı otlarıı düzenli içiyorumm bide sarımsaklı oturma banyosu yapcam bakalım oda işe yararsa bende hamileeyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm diycem allahın izniylee:Saruboceq:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
sempatiksalakcinni buayda benden gelicek sanki bi müjde içime öyle doğdu sankimm CADIARZUşifalı otlarıı düzenli içiyorumm bide sarımsaklı oturma banyosu yapcam bakalım oda işe yararsa bende hamileeyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm diycem allahın izniylee:Saruboceq:

olacak olacak ınş. olacakkkkk :Saruboceq:

yap bakalımmmmm ohhhh cokacimcoook ayyh ne yapacaksınnnn ?şutarafagitti

CADIARZUpatates yimeği yapıyım yanınada pilav bide şehriye çorbası bide salata yaparımm allah bereket versin daha ne olsun hepiciğide kolay yimeklersempatiksalakcinniçabucak yapıp gelirimmm:icecream:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr

selam canemmm

bu akşam canım :)

oyyy yaramaza bak maşallah :) :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

gördünmü ayak parmağını teyzesi nasılda uzun :emir_bebek: çok acayip geldi onun karakteristik bi yapısı o sonuçta onunda bi kişiliği olduğunu hatırlatıo bana alkisalkisalkis

/QUOTE]

:) oyyyy maşallahhh bebişineeee benimde bebişim esnedi aşkum çok hoşuma gitti

X