Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Günaydın kepeleklerim opuyorumnanaktan dersim var 3 saat , eve geçer geçmez sizinleyim yerimseniben

smart hosgeldın canım bende senı cok merak ettım caım kac kez sordum senı askolsun ama sendede suc yokmu ınsan bı baber vermezmı en azından :eek:lmaz:

canım bence kan testı yaptır artık kesın sonuc orda cıkar artık ınsallah vardır ılk testı ne zaman yaptın sen

ilk testi çok acele ettım geçen hafta yapmıştım bır de dun gece yaptım ıkısıde negatıf cıktı ama adetım 6 hatta 7 gun gecıktı :sm_confused:

kan testınde aç karnına mı gıtmek lazım sağlık ocagında yapılıyor mu yoksa hastaneye mı gıtmem gerekıyor acaba ?

naz canım olsaydı çıkardı sanırım. moralini bozmak gibi olmasın. yani 6 7 gün geçmiş. betanın yüksek olması ve idrarda gözükmesi gerekiyordu:uhm: tabi geç döllenmede olabilir:dance:

bellee, canım diğer ay senden çalışmalar bekliyoruz bebiş için:smiley-cool:

günaydın canım Şeniz hamdolsun sen naıslsın ?

günaydın bellecimm olumunekankayizsmile kız gelmedimi senin kırmızılar alla alla bilmiyorumkismile

günaydın çiçeği burnunda :)

günaydın kuzummmm. şimdi en çiçeği burnundamız merveeeeee. ben eskidim :CüvCüv:ehehehehhesempatiksalakcinni

ilk testi çok acele ettım geçen hafta yapmıştım bır de dun gece yaptım ıkısıde negatıf cıktı ama adetım 6 hatta 7 gun gecıktı :sm_confused:

kan testınde aç karnına mı gıtmek lazım sağlık ocagında yapılıyor mu yoksa hastaneye mı gıtmem gerekıyor acaba ?

paradiesangel arkadasla konustuk azonce bu kan testını o dedıkı ssk varsa devlet hastanesı ucretsız ozeller 25 tl saglık ocaklarıda yapıyomus sanırım oda ucretsızmıs canım bende yarın yaptırabılırım kan testıyerimseniben

aysheeeee zonox ama ben daha hastalanmadım kııısositososito allahtan ümit kesılmezmış arada goguslerım sızlıyo baskada bır belırtım hala yok

sanırım doktora gıtmelıyım yumurtlama tarıhını yanlış hesapladım sanırım artık dr baksın tarıhlerı sölesın ama umarım hamıleyımdır de gerek kalmaz teşekkür ederim kızlar a.s.

X