Bitkisel Tedavi Platformu

aysenurcum cok guzel bilgiler vermissin tesekkurler canim benim...senin bebis nasil bu arada???

Merhaba arkadaslar benim esimin sperm sayisinda düsüklük var,kendisi seker hastasi oldugu icin keci boynuzu kürünü kullanamiyoruz,bize tavsiye edebileceginiz baska bir bitkiseltedavi yöntemi var mi?

aysenurcum sagol yarın baslıyorum yazdıgın ılaclara tedavımı ertelemek endometrıozısım oldugundan dolayı bana zaman kaybettırecek cunku tekrarlıyabılıyomus o yuzden 2 ay sonra tekrar deneyelım demıstı dr um kasımda 2 ay oluyo allahım ınsallah dualarımı kabul ederde bu sefer olur ben yınede baslıyayım faydası olur belkı tesekkur ederım canım

aysenurcum cok guzel bilgiler vermissin tesekkurler canim benim...senin bebis nasil bu arada???

Teşekkür ederim canım,
bebiş iyi İnşallah,
ama ben iyice şişmeye başladım,
yürüyüş yapamadığımdam fazla kilo alıyorum,
kızımda 26 kilo almıştım ,
İnşallah bu kez o kadar kilo almama.s.

aysenurcum sagol yarın baslıyorum yazdıgın ılaclara tedavımı ertelemek endometrıozısım oldugundan dolayı bana zaman kaybettırecek cunku tekrarlıyabılıyomus o yuzden 2 ay sonra tekrar deneyelım demıstı dr um kasımda 2 ay oluyo allahım ınsallah dualarımı kabul ederde bu sefer olur ben yınede baslıyayım faydası olur belkı tesekkur ederım canım

İnşallah şifa olur canım,
İnşallah olmaz ama tedavin sırasında bir sıkıntı yaşarsan bana yine yaz tamam mı?

Merhaba arkadaslar benim esimin sperm sayisinda düsüklük var,kendisi seker hastasi oldugu icin keci boynuzu kürünü kullanamiyoruz,bize tavsiye edebileceginiz baska bir bitkiseltedavi yöntemi var mi?

Canım benim eşimde de sperm sayısı azdı,
eşim kilolu olduğu için bir şey kullanmadı,
tüp bebek sırasında eşinin yeter sayıda sağlıklı sperminin olması döllenmeyi sağlayacağından,
bence eşin bir şey kullanmasın derim

ama aklıma gelmişken çakşır otunu eşine içirebilirsin,
sperm sayısını artırıyormuş, netten bu otu araştırabilirsin,
araştır kafanıza yatarsa kullanın,ama erkekler pek birşey kullanmıyorlar canım

Aysenurcum tesekkür ediyorum. Allah tamamina erdirsin. inan bana caresizlikten insan herseyi denemek istiyor. Yas ilerliyor, Dr. umun söylemesine göre menapoza girmeme 1senem var. simdiye kadar yapilan tedavilerin hic biri cevap vermedi, bende su an incir kürü yapiyorum ama bunun ne kadar faydali olacagini bilemiyorum. Son tedavimden 3ay önce Dhea kullandim fakat bir fayda göremedim. Umarim bu Bitki kürlerinin bir faydasi olur.Cünkü zamanla yarisiyorum.

Aysenurcum tesekkür ediyorum. Allah tamamina erdirsin. inan bana caresizlikten insan herseyi denemek istiyor. Yas ilerliyor, Dr. umun söylemesine göre menapoza girmeme 1senem var. simdiye kadar yapilan tedavilerin hic biri cevap vermedi, bende su an incir kürü yapiyorum ama bunun ne kadar faydali olacagini bilemiyorum. Son tedavimden 3ay önce Dhea kullandim fakat bir fayda göremedim. Umarim bu Bitki kürlerinin bir faydasi olur.Cünkü zamanla yarisiyorum.

Çok haklısın
Mevlam şifalar versin İnşallah,
En kısa zamanda kavuşursunuz bebişlerinize,
seninde yumurtalık cevabın az olmalı,benim gibi
ama yılmadan devam edin hem tedaviye hemde duyduğunuz bu bitkilere,
sebeplere sarılmamız gerekiyor,
ben öyle düşündüm,
keşke daha önceden bu bitkileri duysaydım,
çünkü sadece ilaçlarla olmuyor,
insanlar çok şeyler kullanıyorlar,

Bir de tedavi sırasında yenmeyecek gıdalara dikkat edin arkadaşlar,
patates, nane, maydanoz, adaçayı yemeyin, içmeyin,
tranfer öncesi ve sonrası sakın kabız olmayın

ayşencum cnm
hani ben bu ay adaçayı içmiştimya işe yaramadı çünkü yine adetim zamanında olmadı

bua ayda hayıt otu suyuna başlıyacağım

ayşencum cnm
hani ben bu ay adaçayı içmiştimya işe yaramadı çünkü yine adetim zamanında olmadı

bua ayda hayıt otu suyuna başlıyacağım

aslında adaçayı kolay adet söktürür derler,

hayıt suyu adet söktürmek için değil ama
yumurtalıkları gençleştirmek ve yenilemek ,sayıyı arttırmak için
yani kolay adet olayım diye bir şey yok,
hayıt suyuna tüp bebek tedavisinden 3 ay önce başlanmalı ve tedavi sırasında da içilmeli,
yumurta sayısını arttırıyor böylece

Biz bitkisellere tam gaz başladık. Menümüz şöyle :)

Benim kullandıklarım;
1. DHEA (günde 3 adet)
2. Cemret Vitex(hayıt)
3. L-arginine (solgar) (günde 1 tane)

Eşim için;
1. Cemre Tribulus (Demir dikeni)
2. L-arginine
3. E vitamini takviyesi (günlük 400 ui)
4. Fındık fıstık :)
5. Keçiboynuzu pekmezi
6. Keçiboynuzu kürü
7. Öğütülmüş keçiboynuzu (süte karıştıyoruz)
(Olsa turşunu da alacaz şu keçiboynuzunun ama yok :))

Temmuz ortalarında Ankara'da bir merkezde 3.kez (inşallah son olacak) muhtemelen Hakan Şatıroğlu, Genart veya Gurgan Clinic'te microya başlamayı düşünüyoruz. Ya da başka bir merkez tavsiyeniz olur mu kızlar?

bu yazınızın üzerinden 3 sene geçmiş...ben de hemen hemen aynı problemleri yaşıorum. adtim gayet düzenli olmasına rağmen fsh değerim bu sene, bir kereliğine 15çıktı... biz 5 senedir bebek istiyoruz.
....2 başarıız aşılama
....2 başarısız tüp bebek denemesi: 1. cisi 7 folikül 1 yumurta 1 embriyo ve embriyo transfere gelemedi (2009 ekim)
2. cisi 3 folikül 2 yumrta ve yumurtalar olgunlaşmamış İPTAL (2011 ağustos)

fsh değeien sonra yani son tüpbebek denememden sonra, rezervimin azaldıını söylediler...ben de burdan araştırmaya başladım...sizi takip eder oldum...:)..önrileriniz mantığıma çok yattı...

BU 3 ENELİK DENEYİMİNİZDE NEYİN İYİ GELDİĞİNE KARAR VERMİŞSİNİZDİR...BANA DA YARDIMCI OLURMUSUNUZ?SORULARIMI İZNİNİZLE SIRALAMAK İSTİYORUM....

1)..."DHEA "KULLANMAK İSTİYORUM, DOZUNU NEYE GÖRE AYARLAMALIYIM...(anatoliada pek tavsiye etmemelerine rağmen)

2)...."DHEA" YI HANGİ MARKA ALMALIYIM

3)..."DHEA" YA TEDAVİDEN NE KADAR ÖNCE BAŞLAMALIYIM VE NE ZAMAN BIRAKMALIYIM..(yani adetlyken mi başlanmalı, tedavi sırasında da kullanmalı mıyım?) BR DE BU ÜRÜNLERİ KULLANIRKEN HAMİLE KALIRSAM ZARARI VAR MI ACABA?

4)..."DONG GUAİ VRA" KULLANMALI MIYIM DHEA YETERLİ Mİ?...NE GİBİ BİR ETKİSİ OLUR? NE ZAMAN KULLANMAYA BAŞLAMALIYIM?

5)....BİRYORUMUNUZDA "DHEA" YI "HAYIT" LA BERABER KULLANMAYINIZ DEMİŞTİNİZ.. BU KONUDA SİZ NASIL BİR YOL İZLEDİNİZ? YANİ "CEMRET VİTEX" DE "HAYIT" MIŞ GALİBA.KULLANAYIMMI?

6)..."L' ARGİNİNE" DEN BAŞKA AMİNOASİT KULLANDINIZ MI?..BANA DA ÖNERİR MİSİNİZ?

7)...BUNLARINDIŞINDA "Q ENZİM 1O", "FOLİK ASİT", "OMEGA 3,6,9", "BAL POLEN GİNSENG KARIŞIMI" , KEFİR KULLANIYORUM....DİĞERLERİYLE BİRLİKTE KULLANMAMIN BİR SAKINCASI YOK DİYE BLİYORUM. DOĞRU MU SİZCE?

UZUN GELMİŞ OLABİLİR, BU SİTEYE ARTIK GİRİYO MUSUNUZ BİLMİYORUM AMA...DRUM EKİMDE TÜP BEBEK İSTEDİ...BİR AN ÖNCE KARAR VERMELİYİM...KÜRLER Mİ? TÜP BEBEK Mİ?...ŞİMDİDEN ÇOOOOOOOOOKKKK TEŞEKKKÜRLER....:KK71::emir_bebek:

X