Maske Tarifleri bitkisel yaglar hakkında

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

yasam2424

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2014
6
0
34
arkadaşalr ben burada yeniyim herkese merhaba merak ettigm bi çok şey var ilk olarak bitkisel yaglar hakkında konuşmaya başlayalımmı ne dersiniz

arkadaşalr ben burada yeniyim herkese merhaba merak ettigm bi çok şey var ilk olarak bitkisel yaglar hakkında konuşmaya başlayalımmı ne dersiniz

Ben hindistan cevizi yagi kullaniyorum ve cok memnunum. iki haftada bir sacima surup 4 saat falan bekliyorum yikadikdan sonra yumusacik oluyo faydasini goruyorum. Aslinda her banyodan once yada hafta bir surup gece beklemek isterim ama fazla vaktim olmuyor ve sacimi cokda alistirmak istemiyorum aslinda

Badem yaginida oneririm oda cok etkili saclara!!

Argan yagi number one derim,ama okadar pahaliki saclarima okadar miktari kullanmaya kiyamiyorum cildime kullaniyorum bende

Hint yagi hem saclari uzatir hem kirpikleri hem kaslari

Saydigim yaglarin hepsini kendim sahsen kullandim hepside cok faydali yaglar

canım teşekkürler evet bende aşırı saç dökülmesi var badem yagını ben 2 haftadır saçlarıma maske şeklinde sürüp streçe sarıyorum ve yarım saate kadar bekleyip Dalin şampuanla yıkıyorum argan yagı dedign gibi orjinali çok pahalı digerlerine para vermekte içimden gelmiyor degmez çünkü bide cam şişede kakao yagı aldım tatile gidecegm katı oldugu için eritip kullanmak gerekiyormuş tatil yerinde nasıl yapıcam bilemiyorum bu ara bu bitkisel yaglara acayip taktım kafayı yahu :KK70::KK1:

Ben hindistan cevizi yagi kullaniyorum ve cok memnunum. iki haftada bir sacima surup 4 saat falan bekliyorum yikadikdan sonra yumusacik oluyo faydasini goruyorum. Aslinda her banyodan once yada hafta bir surup gece beklemek isterim ama fazla vaktim olmuyor ve sacimi cokda alistirmak istemiyorum aslinda

Badem yaginida oneririm oda cok etkili saclara!!

Argan yagi number one derim,ama okadar pahaliki saclarima okadar miktari kullanmaya kiyamiyorum cildime kullaniyorum bende

Hint yagi hem saclari uzatir hem kirpikleri hem kaslari

Saydigim yaglarin hepsini kendim sahsen kullandim hepside cok faydali yaglar

Hint yağını nasıl kullanıyorsun canım? Özellikle kaş ve kirbik için:26:

Hint yağını nasıl kullanıyorsun canım? Özellikle kaş ve kirbik için:26:

Ben hint yagi ile badem yagini karistiriyorum. Bitmis olan rimelin fircasini yikayip karisima batirip kirpiklerime suruyorum. kaslarinada elinle veya fircayla surebilirsin.
yatmadan once yatki uyurken kirpiklerinde kalsin sabahda yika, inan faydasini goreceksin. Gunduz yaparsan gozlerin yanar...:KK52:

Ben hint yagi ile badem yagini karistiriyorum. Bitmis olan rimelin fircasini yikayip karisima batirip kirpiklerime suruyorum. kaslarinada elinle veya fircayla surebilirsin.
yatmadan once yatki uyurken kirpiklerinde kalsin sabahda yika, inan faydasini goreceksin. Gunduz yaparsan gozlerin yanar...:KK52:

Sağol canım benim. Bitmek üzere bir rimelim var.tamamen mi bitmesini bekleyeyim.off o da bitmez.içini mi çalkalasam napsam? Yaģların oranları ne?dışarda mı karıştırıyorsun?

Sağol canım benim. Bitmek üzere bir rimelim var.tamamen mi bitmesini bekleyeyim.off o da bitmez.içini mi çalkalasam napsam? Yaģların oranları ne?dışarda mı karıştırıyorsun?

Canim ben rimelin icinde yapmiyorum fircasindan yararlaniyorum sadece. cay bardagi tabagina yada buldugun kucuk bi tabaga 1er cay kasigi karisimi yap.
Kirpiklerim okadar uzadiki cok hos gorunuyo helede rimel surunce zaten rimelsiz bi hayat dusunemiyorum :)
bol sanslar

Canim ben rimelin icinde yapmiyorum fircasindan yararlaniyorum sadece. cay bardagi tabagina yada buldugun kucuk bi tabaga 1er cay kasigi karisimi yap.
Kirpiklerim okadar uzadiki cok hos gorunuyo helede rimel surunce zaten rimelsiz bi hayat dusunemiyorum :)
bol sanslar

Ayyy çok heyecanlandım.:KK52:hayır duamı alcan vallaa:KK16:birer damla bir sürümlük galiba?? Rimel fırçasının yapısından dolayı yatay değil de dikey bir malzeme iyi olur diye düşündüydüm:26:

Ayyy çok heyecanlandım.:KK52:hayır duamı alcan vallaa:KK16:birer damla bir sürümlük galiba?? Rimel fırçasının yapısından dolayı yatay değil de dikey bir malzeme iyi olur diye düşündüydüm:26:

sagol canim duan icin :) aslinda bende baslasam haftada iki kez yapsam bir ay boyunca biraz daha uzasalar :)))

Yap canım yap:KK31: ben de mi haftada iki yapim?

Vlh ne kadar istersen yap bence, zaten bi vakit sonra tamam yeter diceksin kirpiklerin kaslarina deyecek :KK1:
mesela ben ofiste gozluk kullaniyodum kirpiklerim gozlugun camlarina deyince beni rahatsiz ediyo oyuzden fazla kullanmiyorum artik :)
yasasin uzun kirpikler yasasin rimel :KK55:

Vlh ne kadar istersen yap bence, zaten bi vakit sonra tamam yeter diceksin kirpiklerin kaslarina deyecek :KK1:
mesela ben ofiste gozluk kullaniyodum kirpiklerim gozlugun camlarina deyince beni rahatsiz ediyo oyuzden fazla kullanmiyorum artik :)
yasasin uzun kirpikler yasasin rimel :KK55:

Vallaha mıııı:KK53:eve döner dönmez yapıcam hemen.peki cildine nasıl uyguluyorsun? Benim cil yağlı ve lekeli.:KK8:

Vallaha mıııı:KK53:eve döner dönmez yapıcam hemen.peki cildine nasıl uyguluyorsun? Benim cil yağlı ve lekeli.:KK8:

Bu soyledigimi cilde uygulama kizzz :KK1: killanirsin sonra karismam ha :KK9: cildime yag olarak soruyosan hindistan cevizi yagi veya argan yagi ama nadir kullaniyorum
lekeler icin onerecegim birsey yok canim maalesef bi dermatolog a gidersen o yardimci olacaktir.

Bu soyledigimi cilde uygulama kizzz :KK1: killanirsin sonra karismam ha :KK9: cildime yag olarak soruyosan hkonuşcevizi yagi veya argan yagi ama nadir kullaniyorum
lekeler icin onerecegim birsey yok canim maalesef bi dermatolog a gidersen o yardimci olacaktir.

Sana mesaj göndermeme sebep olan ilk mesajında cilt, kaş ve kirpik için bir şeyle r uyguladığını okumuştum.kaş ve kirpik için konşunca aklıma cildine ne uyguladığını sormak geldi:KK37: mesajı bir daha okuyayım:KK1:

Bu soyledigimi cilde uygulama kizzz :KK1: killanirsin sonra karismam ha :KK9: cildime yag olarak soruyosan hindistan cevizi yagi veya argan yagi ama nadir kullaniyorum

Saçmış yaaaa, cilt değilmiş:KK17::KK1: saçına napıyon:KK76:

X