Bitmeyen sorunlar

papatyaskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
196
69
Kızlar iyi geceler;
Sizlerden fikir Almak istiyorum önceki sorunlarımı bilenler bilir eşimin ailesiyle görüşmüyoruz 4 aydır eşim kardeşimin nişanına da gelmedi 2 ay öncesinde her neyse sorun şu ki ben elimin ailesiyle o da benim ailemle görüşmeyelim die karar aldık ( eşim çocuğumuzu götürüyor arada ailesine o kadar ) ailemin suçu olmamasına rağmen bu olayda yanan onlar oldu misilleme hesabı yaptı eşim yAni herneyse eşimin babası ameliyat oldu ve benim aramam doğru olur mu sizce görüşmediğim halde onlar ailemi nişan İçin hayırlı olsun diye bile aramadı sizce ne yapayım bişeyler söyler misiniz .

Çok saçma bir karar almışsınız ama. Yani senin sorunun var ise sen görüşme ama o ailesi ile görğşmemezlik yapmasın. Veya oda senin ailenle görüşmek istemez ise görüşmesin sorun var ise ama sen yapma bunu. Ki bana kalırsa ççok büyük bir problem yok ise gerekli şeylerde arayıp sorulması gerekir. Aileden kurtulmak sorunları bitirmez emin olun

Üzüldüm açıkçası gerçekten yanan sizin aileniz olmuş , bence böyle olmaz diyip silkelenip kendinize gelin ve bir adım atıp arayın onlar nişan için aramamışlar sonra başka şeyler olacak güzel veya kötü aranmayacak misillemeler yapılacak vs nereye kadar böyle gidebilir , barışıp konuşmak için yollar bulun derim sizin için de eşiniz içinde güzel bir yol olsun …

Kızlar iyi geceler;
Sizlerden fikir Almak istiyorum önceki sorunlarımı bilenler bilir eşimin ailesiyle görüşmüyoruz 4 aydır eşim kardeşimin nişanına da gelmedi 2 ay öncesinde her neyse sorun şu ki ben elimin ailesiyle o da benim ailemle görüşmeyelim die karar aldık ( eşim çocuğumuzu götürüyor arada ailesine o kadar ) ailemin suçu olmamasına rağmen bu olayda yanan onlar oldu misilleme hesabı yaptı eşim yAni herneyse eşimin babası ameliyat oldu ve benim aramam doğru olur mu sizce görüşmediğim halde onlar ailemi nişan İçin hayırlı olsun diye bile aramadı sizce ne yapayım bişeyler söyler misiniz .
Hak etmediğim halde bana misilleme yapan damat umrumda bile olmaz. Aileme misilleme yapan koca da bir sekilde hala hayatimda ise ben de onun ailesine misillemenin allahini yaparim. Degil ameliyat olmak ölseler umrumda olmaz. Misilleme öyle degil boyle yapilir.

Sanırım kv ortalığı karıştırmıştı onunla konuşmayın direk kayınpederinizi arayın bir geçmiş olsun diyin onun suçu yoktur. Hem eşiniz olacak küskün prenseste utanir böylece
Malesef böyleleri utanmiyor, utanacak adam da zaten böyle davranmıyor. Bu tipler her durumda hep kendilerini haklı görüyorlar.

eşimin babası ameliyat oldu ve benim aramam doğru olur mu sizce görüşmediğim halde onlar ailemi nişan İçin hayırlı olsun diye bile aramadı sizce ne yapayım bişeyler söyler misiniz .

Arayın tabi ki. Eşiniz saçma sapan nedenlerden dolayı resmen yarışa girmiş siz onun yaptığını yapmayın. Şartlar neyi gerektiriyorsa onu yapın.

Kızlar iyi geceler;
Aramam. Eşiniz de haksız yere misilleme yaptıysa hiç aramayın.

Senin anan benim anam Problemi olan her evlilik bitmeye mahkumdur.
Kaba bir tabir ama durum bu.

Ailesini yok saydigim bir adama saygim kalmaz, ailemi yok sayan bir adama yine saygım kalmaz.

Sorunuza gelince, karariniza uyup aramayin tabiki.
Ve bir an önce bosanin, fazla yipranmadan :KK66:

Kızlar iyi geceler;
Kısas mı yapıyorsunuz, napıyorsunuz? Bu durumdaki mantık nedir tam olarak anlayamadım. Sizin de aramaya gönlünüz var babasına geçmiş olsun demek istedi iseniz. Topluca barışın bence ne bu dargınlık? Hani sık görüşmeseniz anlarım da ne o, o ona gitmiyor, bu buna gitmiyor. Aileleriniz sizin. Gidip bir hal hatır sormayı selam sabahı kesmekteki amaç ne, elde edeceğiniz ne mesela?

Kızlar iyi geceler;
Bence hiç arama.Ailene ne kadar değer veriyorlarsa o kadar değer ver.

Ama çocuğunun eşinin onlarla samimi olmasına ses etme.

X