Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ya cok heyecanli, sizin doguma cok az kaldi. Uzun zamandir giremiyordum ama bu ara her gun bakıyorum. Hicran la senin icin. Allah yardimciniz olsun.

teşekkür ederim balım...darısı sağlıkla sana olsun inşallah bu cuma minişimm kucağımda rabbim isteyen herkese nasip etsin:KK49::KK49::KK49:

Selam kızlar Nasılsıniz uzun zamandır bu topige ugramadim. Benim de doğuma çok az kaldı 1 ağustos a gün aldık sezeryan için yani sayılı günüm kaldı. Sıcaklar bunaltiyor hamiş arkadaslarimin Rabbim yardımcısı olsun.

Selam kızlar Nasılsıniz uzun zamandır bu topige ugramadim. Benim de doğuma çok az kaldı 1 ağustos a gün aldık sezeryan için yani sayılı günüm kaldı. Sıcaklar bunaltiyor hamiş arkadaslarimin Rabbim yardımcısı olsun.

Hayirlisla dogur cocugunu kucagina al canim dogumda bizede sua edermisin darisi bizim basiniza :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Slm kizlar dr dan geliyorum haftalik kontrole gitmiştim nst de sancim çıktı dr usg bakti bebis iyi suyu iyi kilosu 3200 dedi acikligina ve kemik yapina bakayim icerde dedi bakti 1.5cm aciklik varmis ve.normal doguma elverisli catin dedi... Biraz can yakici ama sukur bitti buda sancim artarsa gidicem böyle devam ederse pazar gun nst istedi..duanizi eksik etmeyin :18:
canım benim beraber hamilelik geçirdiğim bir arkadaşım vardı ilkimde,kız 2 saat içinde normal doğum yaptı,düşünsene sancı başlıo,hast. gidiyo,2 saat sonra çocuk kucağında,innnşallahhh öyle kolay ve çabuk bir doğum olur seninki de...
canım salı günü kontrolümde kilosu 3050 idi haftada 200 gr kadar alıyo minişim işallah sağlıklı olsunlarda kilosu doğunca da olur...

canım nasılsın inşallah yakında geliyo bizim ki teyzesi..sende durumlar nasıl iyisiniz umarım...
maşallah,maşallah,çok güzel gelişimi,şaka maka günün geldi yaa,cuma hem mübarek gün,hem de ramazan,çok güzel bir zamanlama,ne mutlu sana...
Amin canım,bizimki de ağustos sonu,bakalım hepimiz için hayırlısı olsun...

eşimin küçük yegeni telefonda eşime soruyormuş. dayı sizin bebekleyiniz çıktı mii ? :)))
ben de size sorayım kızlar bebekleriniz çıktı mi? hayirla sağlıkla gelsinler inşallah.gelseler de sevsek :KK66:

eşimin küçük yegeni telefonda eşime soruyormuş. dayı sizin bebekleyiniz çıktı mii ? :)))
ben de size sorayım kızlar bebekleriniz çıktı mi? hayirla sağlıkla gelsinler inşallah.gelseler de sevsek :KK66:
:9
:) BENİM EŞİMİN YEĞENİ SORUYOR BEBEK NAPIYOR gelsede oynasak diyormuş :)

benimkinim çıkmaya niyeti yok kuzum 28de bi niyetlendi engel olduk diye kapris yapiyo beyfendi :KK9: ama az kaldı ins sen nasıldın miniklerde iyi dimi

inşallah sağlıkla gelir canım.ne güzel gelişimini tamamladı bekliyor. benim miniklerin birinde sıkıntı var canım.kesesi düz değil ve suyu azmis.cumartesi perinataloga gideceğiz.inşallah kötü bir durum yoktur.heyecan stres hiç bitmiyor.inşallah herkesin bebeği sağlıkla doğar

hicranımmmm naberr? son durum nedir, hala nazlanıyor mu bebiş :KK52:

Taze hamişşşşşş varrrrrrrrrr gözümüz aydınnnnnnn:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

canım sabah yaptım test oyle çıktı doktora hemen yarın randevu alim demi kan testı yaptırmadım saglıkocagına gıtsem yarın yapcak tee pazartesı alıcam sonucu

canım sabah yaptım test oyle çıktı doktora hemen yarın randevu alim demi kan testı yaptırmadım saglıkocagına gıtsem yarın yapcak tee pazartesı alıcam sonucu
toprammmm çok sevindim yaa gözüna ydın :KK16: doktorun hemen iğneye başlayacaksın demişmiydi?
eğer dediyse hemen git doktoruna, ya da telefonla görüş, iğneye başla hemen. Ama muayene için fln gideceksen daha erken. adetin 1hafta 10 gün geçmeden gitme. Aspirine devam di mi?

toprammmm çok sevindim yaa gözüna ydın :KK16: doktorun hemen iğneye başlayacaksın demişmiydi?
eğer dediyse hemen git doktoruna, ya da telefonla görüş, iğneye başla hemen. Ama muayene için fln gideceksen daha erken. adetin 1hafta 10 gün geçmeden gitme. Aspirine devam di mi?

topramm başlıcaksın demıstı topramm ıgneye ama kan tahlılı yaptırmadan mı başladın sen ben idrarda ogrendım tek. kan tahlılı yaptırsam yarın saglık ocagına taa pazartesı ogrencem sonucu aspırın dewam canım

X