Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar Zeycan bugün doğum yapacaktı,inşallah sorunsuz,sağlıklı bir şekilde kavuşmuştur Azra'sına....

Ayyy maşallah maşallah. Darısı sıradakilere. Allah sağlıkla büyütmeyi nasib etsin ve de hayırlı bir evlat olmasını. Zeycan in numarasi vardı bende arayacaktim.ama telefonum bozuldu tamirde.nasıl oldu acaba doğumu falan. Allah hepimize sağlıklı doğum versin inşallah. Bu arada bizim bebislerin cinsiyetleri bir kız bir erkeğe benziyor dedi dr. :)

hicrancıımmm doğum haberi ni aldım .
çok çok tebrik ederim , gözünüz aydın .
Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin .
darısı bizlere inşallah :KK34:

Zeycan da doğum yapmış , Zeycancım seni de tebrik ederim .

öpüldünüz :KK54::KK54:
kızlar minişim 17 temmuzda dünyaya merhaba dedi çok şükür sağlıklı ve afacan bir kızım var iyi dilekleriniz için teşekkür ederim çok şükür sorunsuz bi sezeryan oldum tüm sezeryan tabularını ıktım desem yeridir maşallah 5 günde toparladım kendime geldim hele ilk gün normal doğum yapmış gibiydim hemen ayaklandıım lütfen sezeryandaan korkmayın spinal anesteziyle doğum yaaptım sezeryanın iyi olmasıını istiyosanız moraliniz motiveniz çok önemli...her neyse minişimle öpüyoruz sizi...:KK9::KK9::KK9:
Kizlarr bi sorum var canlarimm
benim adetim 4 gun gecti.ama hamile deglm.peki bugunlerde hamile kalabiliyomuyum ?adeti pas geçip gebelik olurmu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
aslıcım merhaba bence adet pas geçebilir eğer biokimyasal yaşamadıysan..Rabbim gönlüne göre versin umarın meleğin seninledir..:KK49::KK49::KK49:
bizde burdayiiizzz :KK3: ama kimse uğramıyor artik ya
hicranım minikdaşım nasılsın_??:KK3::KK3:

Yarim saat emzirmeyle doyar demişti ama hemsire 2saatte bi yarim saat... Bebisleer surekli memede kalmak istiyor hele ilerleyen dönemlerde emzik niyetine kullanıyorlar canım

aynen öle bırakın göğsünde yatayım dio..çekincede krize giriyo..ama çok şükür relaktaz die bi gıda takviyesi veriyorum harbi güzel uyutuyo...:KK9::KK9:

Ilac mi mama mi canim uyku sorunumuz yok şükür hatta gece uyanmiyo emzirmek icin cok ugrasiyorum

canım mama harici bu..rectaz gıda takviyesi. internetten araştır bizide geceleri çok yok acıktıkça uyanıyo sora uyuyo ama sabah 7 den sora uyutmak çok zor...

canım mama harici bu..rectaz gıda takviyesi. internetten araştır bizide geceleri çok yok acıktıkça uyanıyo sora uyuyo ama sabah 7 den sora uyutmak çok zor...

zamanla yemek uyku düzenleri oturacak ins icerde ne rahattı ekmek elden su gölden disarda verirsen karni doyacak kaka yapmasi gaz cikarmasi diyorlardir bebisler :KK9:

kızlar sizden fikir almak istiyorum evleneli 1 sene oldu artık bebek planları yapmaya başladık ama doğum izinimde sıkıntı olmazsa işten ayrılmayı düşünmüyorum. bir yandan da miniminnacık bebeğimi kime nasıl bırakıp işe giderim bilmiyorum.
bu arada kredi ödüyoruz ve eşim tek maaşla altından kalkamaz :/
kafam karışık bu tür şeyler hep bebek düşüncemi erteletiyor sizde durumlar nasıldı fikir verirseniz sevinirm :KK54:

kızlar sizden fikir almak istiyorum evleneli 1 sene oldu artık bebek planları yapmaya başladık ama doğum izinimde sıkıntı olmazsa işten ayrılmayı düşünmüyorum. bir yandan da miniminnacık bebeğimi kime nasıl bırakıp işe giderim bilmiyorum.
bu arada kredi ödüyoruz ve eşim tek maaşla altından kalkamaz :/
kafam karışık bu tür şeyler hep bebek düşüncemi erteletiyor sizde durumlar nasıldı fikir verirseniz sevinirm :KK54:

Canim ben calisan biri değilim ama bu bebek işi ha deyince olmuyor tabi hemen olanda var ben gibi aylar yıllar bekleyende bende bir yıl istemedim sonra istedim olmadı tedavi tedavi derken 18ay sonra hamile kaldim oglum 19 günlük kucağımda keşke ilk günden hamile kalsaymisim diyorum :KK9: yasin kac bilmiyorum ama yas önemli cok ertelememek lazim benim fikrim

X