Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar mrb.sitede yenıyım . bu foruma denk geldım . bır soru sormak ıstiyorum.5 gun once korumayı bıraktık , adet dongulerımde cok uzun olduğu için yumurtlama dönemını bilemedim . adetım yaklşık 40 gundur yok bugun hastaneye gıttım tahlıl için hcg: 0,100 çıktı yanı gebelik yok. fakat tahlılde 5 gun sonrası hemen çıkar mı sonuç yada yanıltabılırmı? sabırsız mı davrandım acaba ? bır 10 gun sonra bırdaha mı yaptırmalıyım?

Ins bebisli bi haber alırsın canım:))

Ayyyyy evet yaa demekki yeniden duymakbistemisim ehuehu
Kızlarrrr tahlil sonucumuz çıktı herseyyyyyy temizzzzzx bi engelimizzz yokkk yuppyy cok mutlu oldum yaaa

Cok sevindim canimmmm
Artik kimse tutamaz sizi bu ay kacari yokkkk

kızlar mrb.sitede yenıyım . bu foruma denk geldım . bır soru sormak ıstiyorum.5 gun once korumayı bıraktık , adet dongulerımde cok uzun olduğu için yumurtlama dönemını bilemedim . adetım yaklşık 40 gundur yok bugun hastaneye gıttım tahlıl için hcg: 0,100 çıktı yanı gebelik yok. fakat tahlılde 5 gun sonrası hemen çıkar mı sonuç yada yanıltabılırmı? sabırsız mı davrandım acaba ? bır 10 gun sonra bırdaha mı yaptırmalıyım?

canım 5 gün sonra test mı yaptırdın yaniii:KK53::KK53: baya acele etmişsin sanırım:KK6::KK9:

Dualarımız kabul olur ve bu hafta batı olanlar inşallah kırmızıyı görmezler ve dönüşte güzel haberlerinizi alırız inşallah... hepinizi öpüyorum.. çifte bayram kutlarsınız inşallah.. Allah'a emanet olun kızlar...:nazar::KK49::nazar::emir_bebek::nazar:

Canlar ben geldim :) benim minikim daha küçükmüş geç yumurtlama oldu ya ondan dolayı 4haftalıkmış tam :) bayramdan sonra görebiliriz 5 haftalık olmadan göstermez dedi doktor :)) yeniden test yapmaya gerek yok dedi acil durumda ara beni dedi... Kanama olmadığı sürece sorun yok ağrıların 9. 10. Haftaya kadar sürer dedi... Bir daha test yapmadı gerek yok dedi.. Böyle işte

insalah canlarim kani werdim sonucunu bekliyorum 4bucukta ciacak hayirlsiyla bakalim artik ama hic umidim yok felKet streste yaptim burd beklerken

hadi bakalım. hayırlı sonuçlarla gelirsin buraya inşallah canımmmm

Kızlarrrr tahlil sonucumuz çıktı herseyyyyyy temizzzzzx bi engelimizzz yokkk yuppyy cok mutlu oldum yaaa

gözün aydın canımmmmmm. darısı başıma darısı başıma :KK1::KK1: benimkini de hemen verselerdi ya uf!! :KK19:

ALLAH'tan bir ölüm veya hastalık gelmezse 21 Ekim pazartesi günü görüşeceğiz

sana da iyi bayramlar canım. 21 ekimde Allahın izniyle görüşmek üzere :79:

Kızlar bayramda görüşşemicez ben giremicem morelim bozulursa napcam ben :KK50::KK50:

internet kafe neyim yok mu oralarda????

öncelikle h.geldin, döllenme olduktan en erken 8-9 sonra çıkar kan tahlilinde...

Canlar ben geldim :) benim minikim daha küçükmüş geç yumurtlama oldu ya ondan dolayı 4haftalıkmış tam :) bayramdan sonra görebiliriz 5 haftalık olmadan göstermez dedi doktor :)) yeniden test yapmaya gerek yok dedi acil durumda ara beni dedi... Kanama olmadığı sürece sorun yok ağrıların 9. 10. Haftaya kadar sürer dedi... Bir daha test yapmadı gerek yok dedi.. Böyle işte

ben sana demiştim demek istemiyorum ama gördün mü bakkkk ayyy süperrr çok sevindim...artık bebişi ancak bayramdan sonra görecez ne yapalım :)

hadi bakalım. hayırlı sonuçlarla gelirsin buraya inşallah canımmmm

gözün aydın canımmmmmm. darısı başıma darısı başıma :KK1::KK1: benimkini de hemen verselerdi ya uf!! :KK19:

sana da iyi bayramlar canım. 21 ekimde Allahın izniyle görüşmek üzere :79:

internet kafe neyim yok mu oralarda????

telefon çekse ona sevincem o bile çekmiyo dağların arasında bir ova köyü 20 yüzyılda avrupanın göbeğinde tel çekmiyo ya :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

canım 5 gün sonra test mı yaptırdın yaniii:KK53::KK53: baya acele etmişsin sanırım:KK6::KK9:

evet yaptırdım :KK1: çünküüüüüüüü doktoru aradım 5 -6 gun ıcınde kanda belli olur mu dedım (idrarda daha gec olduğunu bılıyorum ) olur dedı ıdeal bır sure olduğunu soledı ona dayanaraktanda gıttım ..

ne tahlili gamze20 eşin mi yaptırdı offffffff eşimde yaptıracak bu hafta inşallahhhhhhhhh

Dualarımız kabul olur ve bu hafta batı olanlar inşallah kırmızıyı görmezler ve dönüşte güzel haberlerinizi alırız inşallah... hepinizi öpüyorum.. çifte bayram kutlarsınız inşallah.. Allah'a emanet olun kızlar...:nazar::KK49::nazar::emir_bebek::nazar:

amin canım inşallah. sen de Allaha emanet ol. iyi bayramlar canım

canım tekrar gözün aydın güzel haberlerle geldin Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...sende belirtiler neydi....bi de adetten önce mi test yapmıştın...merak ettim..:KK9::KK9:

ohhhhhhhhhhhhh çok şükür Allahıma! :KK9::KK9::KK9::KK9: için rahatlamıştır artık dimi canım?

X