Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım benimmm teşekkür ederim. valla düğün hazırlıkları telaş falan tam o esnada hastaneye yattım. nerdeyse 15-20 gün sırf serumla beslendim. sonra ameliyat oldum. hastaneden çıktığım gün kına gecem vardı, ertesi gün de düğün :KK1: benim gelinlik de son gün genişletildi iki üç beden :KK1: ben zaten çok çıtı pıtı değildim 60 kiloydum ama 15-20 gün içinde 70 e çıktım :KK43: şimdi hala zayıflamaya çalışıyorum 6 ay oldu nerdeyse hala vericem :KK60:

ee biz senle konuşmuştuk ya bu kilo verme işini, kahvaltı kral sofrası gibi, ögle yemeği vezir sofrası gibi, akşam yemeği de dilenci sofrası gibi olacaktı. o zaman çok rahat verirsin cnm

ilayda bu senmisin çok cicibir gelin olmuşsun, ama sanki şimdiki halin daha zayıf bir önceki avatarda zayıf gözüküyo yüzün:21:

evet canım malesef düğünde daha şişmandım. bide serumların verdiği şişlik falan. 5 kilo verdim düğünden sonra. bi 5 daha versem güzel olucak :KK16:

ee biz senle konuşmuştuk ya bu kilo verme işini, kahvaltı kral sofrası gibi, ögle yemeği vezir sofrası gibi, akşam yemeği de dilenci sofrası gibi olacaktı. o zaman çok rahat verirsin cnm

evet kuzum zaten 5 kilo verdim aynen uyguluyorum dediğini :KK1: devamı da gelicek inşallah şu an bi duraklama evresindeyim galiba 10-15 gündür hiçbi değişiklik yok tartıda. ama bozmadım aynen devam :KK34::KK76:

YAP YAP ben olsam hemen yapardım,bugün kusuruma bakmayın benim üstümden yük kalkınca böyle şımarık oldum galiba ,inanın çok kasmışım kendimi rahatladım oohhh:KK76::KK76::KK76:

geçmiş olsun cnm kurtulmuşsun hsg den çok stres yapmıştın, neyse geçmiş gitmiş,şimdi çalışmalara devam dimi:KK1:

bebişim sen pc başında fazla oturma en azından 3 ay geçene kadar radyasyon alıyosun bebeğe zararlı cnmbenim:21:

evet kuzum zaten 5 kilo verdim aynen uyguluyorum dediğini :KK1: devamı da gelicek inşallah şu an bi duraklama evresindeyim galiba 10-15 gündür hiçbi değişiklik yok tartıda. ama bozmadım aynen devam :KK34::KK76:

tatlım bi süre duraklama dönemi olabilir kilo vermede, bence devam edersin vermeye. ne güzel 5 kilo gitmiş süpperrrrr

hayırdır kızlar gelinlikli arkadaşlar çoğalmış bu akşam :KK9::KK16::KK16::KK16::KK16::21::21:

bugün yakından bi foto koy demişti bi arkadaş bunu koydum gerisi geldi :) yeniden gelin olasımız geldi :)

bebişim sen pc başında fazla oturma en azından 3 ay geçene kadar radyasyon alıyosun bebeğe zararlı cnmbenim:21:

cnm hep açık ama başında fazla durmuyorum öyle ara ara bakıyorum.

bebişim sen güzelmişsin öyle yaa :21::21: bu arada senin takvim neden gözükmüyo??

cnm çok teşekkür ederim...takvimi bilmiyorum yaaa beceremedim mi acaba?

tatlım bi süre duraklama dönemi olabilir kilo vermede, bence devam edersin vermeye. ne güzel 5 kilo gitmiş süpperrrrr

bugün yakından bi foto koy demişti bi arkadaş bunu koydum gerisi geldi :) yeniden gelin olasımız geldi :)

cnm hep açık ama başında fazla durmuyorum öyle ara ara bakıyorum.

cnm çok teşekkür ederim...takvimi bilmiyorum yaaa beceremedim mi acaba?
valla ben hiç yapmadım bilmiyorum ama şuan gözükmüyor ilk zaman gözüküyordu diye hatırlıyorum ama ?

yok canım yaa otomatik hesaplayıcılarla bakıyorum. bu ay 17ekim-25ekim arası gösteriyo. en önemli gün 21 miş

hee ya otomatik hesaplayıcılara uymuyor hezman canm mesela bana 30 eylül çıkıyordu ama aslında ben ateş takvimine göre 3 ekimde yumyum olmuş iyiki yapmışım yani zaten haftada bi kere ancak denk geliyos bu gidişle onuda kaçırırdık :KK9::KK9::KK9:

X