Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Menü gondermeyenler @Fateb
Paranoya_6616 Paranoya_6616 2 gün menü gelmedi. Yarında gelmezse 1 uyarı daha gelip 2. Uyarı olacak.
Böyle bakamayacak durumlarda izin almanız gerekiyor
Kusura bakmayın. Yoğun bir işim vardı o yüzden uğrayamadım. Eğer bir daha gelemeyecek durumda olursam bilgilendirme yapıcam. 2 gün diyet dışı beslendim maalesef. Telafi etmek için ne yapmalıyım?

Bu hafta herkes mi regl oldu ya 😂 benimde 4-5 günüm var herhalde
Premenopoz dönemine girdim sanırım, yaşım 49.
5 günü az, 11 günü yoğun olmak üzere 16 gündür reglim devam ediyor. Reglim durmak bilmiyor. Tarihleri şaştı.
Çok halsiz bıraktı bu durum. Özellikle yoğunluğun olduğu son 11 günde enerjim taban yaptı.
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanımdan randevu alıp gideceğim. Hormonlarım iyiydi son kontrolde; ama önümüzdeki aylarda düzensizlik yaşayabilirsin demişti.
İlk defa bu kadar uzun süreli regl yaşıyorum.
Karnım davul gibi şiş. Tuhaf bir ağrı ve huzursuzluk var. Bir de gece yoğunluktan dolayı iyi uyuyamıyorum.
Chocolita Chocolita önümüzdeki günlerde bu konuda sağlıkla ilgili tetkiklerim, koşturmacam olacak. Ben bugünden itibaren izin alabilir miyim?
Tetkiklerim bitince, reglim bitip, sağlığım normale dönünce, kısacası durum netleşince hemen geri dönerim.
Allah korusun, reglin durmaması kanser vs. belirtisi de olabilirmiş. O tetkiklerim de yapılır, kafam rahat eder inşallah.

5 günü az, 11 günü yoğun olmak üzere 16 gündür reglim devam ediyor. Reglim durmak bilmiyor. Tarihleri şaştı.
Çok halsiz bıraktı bu durum. Özellikle yoğunluğun olduğu son 11 günde enerjim taban yaptı.
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanımdan randevu alıp gideceğim. Hormonlarım iyiydi son kontrolde; ama önümüzdeki aylarda düzensizlik yaşayabilirsin demişti.
Karnım davul gibi şiş. Tuhaf bir ağrı ve huzursuzluk var. Bir de gece yoğunluktan dolayı iyi uyuyamıyorum.
Chocolita Chocolita önümüzdeki günlerde bu konuda sağlıkla ilgili tetkiklerim, koşturmacam olacak. Ben bugünden itibaren izin alabilir miyim?
Tetkiklerim bitince, reglim bitip, sağlığım normale dönünce, kısacası durum netleşince hemen geri dönerim.
Allah korusun, reglin durmaması kanser vs. belirtisi de olabilirmiş. O tetkiklerim de yapılır, kafam rahat eder inşallah.

gecmis olsun canim,

premenepoz boyle bir sey miymis, ay hic bilmiyoruz.

onun disinda baska ilaclarin da etkileyebilir, ben rahatsizdim gecen hafta aspirin aldim gunluk, hemen uzatti benim regli mesela.

gecmis olsun canim,

onun disinda baska ilaclarin da etkileyebilir, ben rahatsizdim gecen hafta aspirin aldim gunluk, hemen uzatti benim regli mesela.
Annem 49 yaşında menopoza girmiş.
Bir kere 2 ay kadar regl olmama gibi düzensizlik dışında genelde tarihlerim şaşmıyordu.
Bende hiç bu kadar uzun süren regl olmamıştı. Araştırdığım zaman menopoz öncesi dönemde böyle düzensizlikler olabildiğini okudum. Bende miyom da vardı. Polip vs de reglde artış yapabiliyor. Tahmin ederim rahim duvarının kalınlaşması ile de ilgili olabilir, bu da adet tarihleri düzensizleşince oluyor bildiğim kadarıyla.
Doktorum yakınım Allahtan, akşam onunla konuşup, onun hastanesinden randevu alacağım. Geçmişteki takiplerimi de o yaptı. Tetkikler sonucu ortaya çıkacak. Alys Alys sağolasın canım.♥️

gecmis olsun canim,

Alys Alys Kadın hastalıkları uzmanımla haberleştim az evvel, durumu anlattım, progesteron seviyesini dengeleyen bir ilaç adı verdi, onu içeceğim. 10 gün sonra tekrar regl olacakmışım. Sonrasında muayene randevusu alacağım.
Chocolita Chocolita izin almama gerek kalmadı, doktoruma tetkikler için daha ileri tarihte gideceğim.
Yarın tartıda balon gibi şiş olacağım sadece :ıslık:

Allah korusun, reglin durmaması kanser vs. belirtisi de olabilirmiş. O tetkiklerim de yapılır, kafam rahat eder inşallah.Kadın hastalıkları uzmanımla haberleştim az evvel, durumu anlattım, progesteron seviyesini dengeleyen bir ilaç adı verdi, onu içeceğim. 10 gün sonra tekrar regl olacakmışım. Sonrasında muayene randevusu alacağım.
Merhaba Chocolita Chocolita
İzin almama gerek kalmadı canım.
Doktoruma tetkikler için ileri tarihte gidebileceğim.
Kadın hastalıkları uzmanımla haberleştim az evvel, durumu anlattım, progesteron seviyesini dengeleyen bir ilaç adı verdi, onu içeceğim. 10 gün sonra tekrar regl olacakmışım. Sonrasında muayene randevusu alabileceğim.
Dutt Dutt canım elimden geldiğince adım atmaya çalışacağım, regl 16 gün sürünce enerjim düştü vallahi, bacaklarımı sürüyerek yürüyorum sanki 😊

Merhaba Chocolita Chocolita
İzin almama gerek kalmadı canım.
Doktoruma tetkikler için ileri tarihte gidebileceğim.
Kadın hastalıkları uzmanımla haberleştim az evvel, durumu anlattım, progesteron seviyesini dengeleyen bir ilaç adı verdi, onu içeceğim. 10 gün sonra tekrar regl olacakmışım. Sonrasında muayene randevusu alabileceğim.
Dutt Dutt canım elimden geldiğince adım atmaya çalışacağım, regl 16 gün sürünce enerjim düştü vallahi, bacaklarımı sürüyerek yürüyorum sanki 😊
Geçmiş olsun delfim ❤️ sen iyi ol önemli değil

X